škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SARI direksiyon uyarısı..!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar bu choıce bana hiç uğurlu gelmedi dün ve bugün sarı direksyion uyarısı ile karşılaştım dün akşam üstü araç marşı biraz geç aldı sonra 7 -8 km sonra direksiyon uyarısı yandı direksiyon sarhoştu tamamen ağırlaşmadı  ertesi sabah işe gittim aracı bizim VAS 1078 cihaına bağladık BBZ motor kodundan AUDİ A3 1.6 motorundan açı sensörü adaptasyonu yaptık direksiyon pompa yazılımı değiştik tekrar yandı sonra  2005 seat cordoba 2008 polo BBZ motordan kodlama yapık geçici söndü tekrar yandı akü test cihazında akü ömrü dolmuş dedi akşam üstü kendiliğinden söndü akü değişmeyi düşünüyorum bu arada cihaz da iletişim kaybı ara sıra diyordu böyle bişi başına gelen VARMI?
aKÜYÜ DEĞİŞSEM DÜZELİR Mİ SİZCE?

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Akü bitik ise yanması doğaldır. Bir süre sonra araç akü seviyesini yükseltince  ışık söner.  Ama akü tekrar enerji yitirince yanacak. Boşuna dışarıdan başka başka yazılımlar ile müdahale etmeyin. Aküyü yenileyin sorun geçer.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Akünün şarjı iyi ama ömrü dolmuş yarın VARTA marka akü aldım takıracam buarada yetkili Audi servisine çalışıyorum yazılımlar orjinal... birde marşa bastığım da  farlar komple sönüp tekrar yanıyor bi aküde sorun var da inşallh direksiyon lambası söner buarada direksiyon sarhoş bazen zor dönüyor

Çevrimdışı nurieren06

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
benimki aküdeki sigortayı değiştirince düzelmişti.