škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bagaj kapagini iceriden kapatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar bagak kapagi malum icerden ortadaki tusla aciliyor ama kapanmiyor uzun bastim vs. olmadi. Ama anahtardaki tusa disardan uzun basinca kapak kapaniyor.  Icerdeki tusta boyle bir uygulama yapmak mumkun degil mi?

Çevrimdışı egeyildirim

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
vag-com ile bu tuş ile kapatma fonksiyonu yapılabilir mi bilmiyorum ama normal şartlarda dediğiniz gibi o tuş sadece bagajı açıyor, kapatmak mümkün değil sadece anahtarla oluyor.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ortadaki tuşa basınca tüm kapılarla birlikte bagajın da kapanması gerekmiyor mu?

Dışardayken bende kumandadan ilk basışta sadece şoför kapısı ikinci basışta tüm kapılar ya da sadece bagaj düğmesine basınca bagaj açılıyor.

Hareket edinca düğmeye basmadan ya da VAG-COM a 15 km/sa hıza varınca tüm kapıların otomatik kapanması haricinde bagaj otomatik kapanıyor olabilir. Denemiş değilim ama durup şoför kapısını açmadan ya da ortadaki açma düğmesine basmadan açılmama durumunu hatırlıyorum.

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Diğer markaları çok bilmiyorum ama Almanlar'ın tasarımı böyle galiba. Benim aracımın da bagajı içeriden açılıyor ancak kapanmıyor, içerideki tuş sadece açmak için konulmuş...

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Vcp cihazi ile yapilabiliyor.icerden kapatma islemi.vagcom malesef yapmiyor.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kilit degil dostum bagajin elektirikle acilip kapanmasi.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;599168
Arkadaslar bagak kapagi malum icerden ortadaki tusla aciliyor ama kapanmiyor uzun bastim vs. olmadi. Ama anahtardaki tusa disardan uzun basinca kapak kapaniyor.  Icerdeki tusta boyle bir uygulama yapmak mumkun degil mi?

Bagaja sizden habersiz çocuk, hayvan vs. girebilir diye düşünmüş olabilirler bu yüzden aktif etmiyorlardır içerden kapatmayı büyük ihitmal.

Çevrimdışı faocsu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence içerden kapanmaması daha iyi. Çünkü şoför koltuğundan bagaj bölümünü rahat göremiyoruz. Herşey olabilir. Güvenlik anlamında inip bagajı görüp kapatmak daha tedbirli geliyor bana.