škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İçeri peteklerden gelen hava KESİNLİKLE FİKİR BEKLİYORUM

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aacımla 120 kmh ile giderken peteklerden hava geliyor ama başka yere yönlendirince de ordan üflüyor ayaklara verdim de ordan üflüyor 180 190 kmhlere çıktığım da hava içeri çok kuvvetli giriyorr ve beni rahatsız ediyor bundan nasıl kurtulurum daha önce de fabia kullandım böle seyler yoktu büyük sorunları atlattım bunlar kaldı

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bu bi sorun degil ozelliktir içerideki havanın tazelenmesini saglar kış aylarında petegin ısınmasıyla içeriye giderken sıcak hava verir(havalandırma kapalıykende) ve camlarda bugulanmayı onler iç sirkulasyon AC tusunun yanındaki butonu aktiflestırmeniz halinde olay cozulur

Çevrimdışı bipekkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İç havalandırma yönlendirme düğmesini kontrol edin. Anlattığınızdan bu düğmenin bir nedenle hava yönlendirme klapelerine kumanda edemediği anlaşılıyor.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İÇ SİRKÜLASYON TUŞUNUDA açsam içeri hava yine giriyor kesilmiyor içeri peteklerden sürekli hava geliyor  ayak bölümüne yönlendiriyorum bu sefer ordan esiyor cama veriyorum ordan esiyor...  deli oldum

Çevrimdışı olc_37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia919;603034
Aacımla 120 kmh ile giderken peteklerden hava geliyor ama başka yere yönlendirince de ordan üflüyor ayaklara verdim de ordan üflüyor 180 190 kmhlere çıktığım da hava içeri çok kuvvetli giriyorr ve beni rahatsız ediyor bundan nasıl kurtulurum daha önce de fabia kullandım böle seyler yoktu büyük sorunları atlattım bunlar kaldı

merhabalar klima açma tuşunun yanında ok işareti olan iç havalandırma tuşuna basın o zaman kesilecektir