škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

viraj aydınlatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aracım 2008 elegance. direksiyonu cevirdiginde cevirdigin yöndeki sis farının yandıgı sistem bizim araçlarda oluyor mu aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende 2011 ambition dynamic var bende yok şahsen. ama o galiba direksiyondaki beyinin özelliğine göre değişiyormuş ama yok diye biliyorum ben fabialarda. alt yapısı 2012 den sonra konulmuş..:ok:
« Son Düzenleme: 07 Aralık 2016, 21:46:19 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
avrupa modellerinde var 2008 2010 model de youtube video var izledim

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaRed;600287
avrupa modellerinde var 2008 2010 model de youtube video var izledim

avrupalarda vardır zaten :mad: abi türkiye de de yapılıyormuş öğrendiğim kadarı ile ama dediğim o direksiyon altında beyin varmış o alt yapının değişmesi lazım onu değiştirince olur dediler..:ok:

Çevrimdışı FabiaRed

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
sizim kiminle görüştünüz konfor ünitesinden bahsediyorsun ben razım degiştirmeye burgazda bu işden anlayan adam yok servis de kesin olmaz diyecekdir servise ne sorduysam olmaz dediler

Çevrimdışı radnuf

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaRed;600613
sizim kiminle görüştünüz konfor ünitesinden bahsediyorsun ben razım degiştirmeye burgazda bu işden anlayan adam yok servis de kesin olmaz diyecekdir servise ne sorduysam olmaz dediler

sakarya da çok sağlam bir usta  bulmuştum.. orta yaşlarda ve skoda servisinden çıkma idi. özel bir serviste çalışıyordu. değişime açıktı ve uğraşıyordu. daha sonra bi şey sormak için bir aradım telefon çalmıyor. servisi aradım adam almanya vw fabrikasına çalışmaya girmiş.. şu an bende ulaşamıyorum kendisine:uve: