škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Marjet sıvı sistem lpg

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murad1876

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gazeteci;601213
Merhaba arkadaşlar. Marjet sıvı sistem lpg taktıran hakkında bilgisi olan var mı acaba

Hocam bi de gasitaly markasının sıvı lpg sistemi varmış. Web de fiyati 3200 tl yazıyor ,ki emsallerine göre çok ucuz. Ilgili firmayı aradim ama ulsamadim. Kullanan kimselere de pek rastlayamadim. Acaba gasitaly sıvı sistem lpg kullanan var mı. ...

Çevrimdışı SKODAFABIANJ2015

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murad1876;606753
Hocam bi de gasitaly markasının sıvı lpg sistemi varmış. Web de fiyati 3200 tl yazıyor ,ki emsallerine göre çok ucuz. Ilgili firmayı aradim ama ulsamadim. Kullanan kimselere de pek rastlayamadim. Acaba gasitaly sıvı sistem lpg kullanan var mı. ...

Hocam ben lpg ye binlerce lira dökmeye karşıyım nasıl sıralı sistem lpgler bolca bulunabiliyor piyasada bu da gittikce yaygınlaşıyor her marka çıkarmaya başlıyor demek ki bi sistem bulmuslar her marka uretmeye basladi.işinde uzman bi lpg ustasına uygun fiyatli bisey taktirin deneyin.onceki aracıma atikerin en ucuz modelini taktirdim 2.5 sene tık demedi şükür bu aracıma da pazartesi günü 1250 liraya taktirdim cok şükür sorun yok usta araştırmasını iyi yapmak önemli

Çevrimdışı gazeteci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: murad1876;606753

Hocam, dediğiniz sistemi yeni duydum. Fiyatı da çok uygunmuş. Bayi varsa yaptıran çok olur. Malum benzin bu gidişle 6 lirayı bulur.