škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ne denir ki!!!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gezen_Orion

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Böyle dikkatsizce vurup sonra da kaçıp giden şerefsizler çok var malesef. Allah daha büyük kaza bela göstermesin. Şahsen ben olsam direk kaskodan yaptırırdım. Sonuçta o kadar para veriyoruz kaskoya, yapsınlar. Zaten senelik zam vs.. yine hasarsızlık indirimi çok çok yansımıyor. Tramer kaydı için de, arkadaşın dediği gibi mutlaka fotoğrafı tutun, satarken işinize yarayacaktır. Geçmiş olsun.

Ek: Çok pardon, son yazdıklarınızı görmemişim. Kamera kayıtlarından bir durum çıkmaz ise kaskoyu kullanın. Aksi halde umarım bulursunuz ve cezasını çekerler.
« Son Düzenleme: 10 Aralık 2016, 23:23:51 Gönderen: Gezen_Orion »

Çevrimdışı LeChiffre

• Weatherman
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, Allah beterinden saklasin. BU MEMLEKETTE,

1- Devlete her turlu borcumu/vergimi zamaninda odemem ragmen, benim odullendirilecegim yerde, devlete borc takanin faizinin silindigi bir ortamda, bir de alirken bana gecirdigi icin,
2- Insan yerine hayvanlarla trafikte araba kullandigim icin (ki siz kimleri kastettigimi anladiniz)
3- Sigortacilarin her sene ve her seferinde beni soymaya, muadili varsa guzelim arabanin orjinal parcasi yerine ucuz olan yan sanayii urununu kanirtmaya calistigi icin
4- Alirken ve satarkan muhatap oldugumuz beyinsizlerin, bunun surasinda boya var burasinda cizik var, amcamin oglu su fiyata almis bu kadar pahali olur mu diye ota bka bahanelerle beni akli sira kafalamaya calistigi icin
5- Rengi gozune battigi, sahip olamadigi ve olamayacagi araclarin orasini burasini tornavida ve anahtarla cizen o. Cocuklariyla yan mahallelerde oturdugum icin
6- Sanayide yeni ve nispeten donanimli araba gorduklerinde, ben de bunu yolayim bunda para vardir diyen karaktersiz  ustalarla ugrasmaktan biktigim icin.
7- Guzelim arabanizi, cocuklariniz usumesin diye valeye biraktiginizda, isinize kosturmak icin yikamaciya vrdiginizde, patinaj yaptiran, ara gaz veren, sert fren yapan dangalaklara zaman zaman mecbur kaldigim icin.
8- ve yukarıda saydıklarımdan binlercesiyle muhatap olmak zorunda kaldıgımdan.

Ne kadar kadar istesem de, gucum de yetse maalesef sifir arabaya BiNMİYORUM.

Allah binenlere kolaylık ve sabır versin. Tamponlarım kaputum boyalı ama yürüyenim iyi, kafam rahat.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14139]Firzen[/MENTION] bi gelişme var mı ?

Çevrimdışı firat1337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun arkadaşım. İçim cız etti ilk gördüğümde yeminle, benim arabama da 2 hafta önce kırmızı bir arac sürtmüştü. Güvenlik kamerası filan hiçbir yerde görüntü de yok. ön sağ ve arka kapı ortadan 20 cm çizmiş, marşpiyer çökmüş, sağ arka kapı altı biraz eğilmiş marşpiyerle birlikte. Sildim temizledim biraz ama marşpiyer canımı çok sıkıyor. çektirme filan oluyor mu bu marşpiyer için.

http://i.hizliresim.com/l3350b.jpg
http://i.hizliresim.com/DBBgoz.jpg

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;602072
Çok geçmiş olsun arkadaşım. İçim cız etti ilk gördüğümde yeminle, benim arabama da 2 hafta önce kırmızı bir arac sürtmüştü. Güvenlik kamerası filan hiçbir yerde görüntü de yok. ön sağ ve arka kapı ortadan 20 cm çizmiş, marşpiyer çökmüş, sağ arka kapı altı biraz eğilmiş marşpiyerle birlikte. Sildim temizledim biraz ama marşpiyer canımı çok sıkıyor. çektirme filan oluyor mu bu marşpiyer için.

geçmiş olsun can sıkıcı bi durum :(

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: firat1337;602072

Geçmiş olsun hocam. Boya lekesini kaldırdıktan sonra rötüş yapılabilir çok can sıkıcı bi durum yok.
[MENTION=14289]smtcglr[/MENTION] hocam en son davacı oldum kamera görüntülerini aldım avukat tuttum bekliyorum. Şimdilik böyle, gelişmeleri aktarırım yine :)

Çevrimdışı TheVoice

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok geçmiş olsun arkadaşım valla içim cız etti görünce.
Baştan sona okudum , durum  hakkında bizi de bilgilendir böyle durumlarla bizde baş etmeyi öğrenmiş oluruz :(

Çevrimdışı Sathoriani

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LeChiffre;602001
Gecmis olsun, Allah beterinden saklasin. BU MEMLEKETTE,

1- Devlete her turlu borcumu/vergimi zamaninda odemem ragmen, benim odullendirilecegim yerde, devlete borc takanin faizinin silindigi bir ortamda, bir de alirken bana gecirdigi icin,
2- Insan yerine hayvanlarla trafikte araba kullandigim icin (ki siz kimleri kastettigimi anladiniz)
3- Sigortacilarin her sene ve her seferinde beni soymaya, muadili varsa guzelim arabanin orjinal parcasi yerine ucuz olan yan sanayii urununu kanirtmaya calistigi icin
4- Alirken ve satarkan muhatap oldugumuz beyinsizlerin, bunun surasinda boya var burasinda cizik var, amcamin oglu su fiyata almis bu kadar pahali olur mu diye ota bka bahanelerle beni akli sira kafalamaya calistigi icin
5- Rengi gozune battigi, sahip olamadigi ve olamayacagi araclarin orasini burasini tornavida ve anahtarla cizen o. Cocuklariyla yan mahallelerde oturdugum icin
6- Sanayide yeni ve nispeten donanimli araba gorduklerinde, ben de bunu yolayim bunda para vardir diyen karaktersiz  ustalarla ugrasmaktan biktigim icin.
7- Guzelim arabanizi, cocuklariniz usumesin diye valeye biraktiginizda, isinize kosturmak icin yikamaciya vrdiginizde, patinaj yaptiran, ara gaz veren, sert fren yapan dangalaklara zaman zaman mecbur kaldigim icin.
8- ve yukarıda saydıklarımdan binlercesiyle muhatap olmak zorunda kaldıgımdan.

Ne kadar kadar istesem de, gucum de yetse maalesef sifir arabaya BiNMİYORUM.

Allah binenlere kolaylık ve sabır versin. Tamponlarım kaputum boyalı ama yürüyenim iyi, kafam rahat.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Maalesef biz biniyoruz.. O kadar titiz olunca ilk arabam olmasına rağmen sıfır almak zorunda kaldım.. Bildiğimiz her türlü dua ile korunmaya çalışarak.. Bu akşam da sağ Salim evimize döndük diye diye.. sırf kapalı garajı var diye başka siteye taşınacak kadar sabırla biniyoruz.. Güzel bi yazı olmuş, ağzınıza sağlık.. Allah, milletin gözünde "malı ne kıymetli" diye görünen ama aslında arabasını çok sevdiği için sakınanlara fakat parada pulda gözü olmayan benim gibi bütün arkadaşlara yardım etsin.. [emoji4]

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14139]Firzen[/MENTION] Son durum nedir hocam? Var mı bir gelişme?

Çevrimdışı Firzen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;607484
[MENTION=14139]Firzen[/MENTION] Son durum nedir hocam? Var mı bir gelişme?

Erdem hocam selamlar. Geç gelen cevap için kusuruma bakma buraya uzun bi mesaj atmıştım ama silinmiş. Açıkçası tekrar o kadar uzun yazmak istemiyorum bir daha. Sonucu paylaşayım; iş güç sahibi olduğum için peşine düşemedim takdir edersiniz ki hak hukuk aşırı hızlı olduğu için memlekette beklemeyim ve allahından bulsun deyip kaskoya yaptırdım. Kasko kapıyı tamir ettirmiş yetkili serviste. Gayet güzel iş çıkarmışlar. Ne bi gölgelenme ne bi boya farkı. Durum bu hocam. Hatırladığınız için teşekkür ederim :)

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Firzen;609863
Erdem hocam selamlar. Geç gelen cevap için kusuruma bakma buraya uzun bi mesaj atmıştım ama silinmiş. Açıkçası tekrar o kadar uzun yazmak istemiyorum bir daha. Sonucu paylaşayım; iş güç sahibi olduğum için peşine düşemedim takdir edersiniz ki hak hukuk aşırı hızlı olduğu için memlekette beklemeyim ve allahından bulsun deyip kaskoya yaptırdım. Kasko kapıyı tamir ettirmiş yetkili serviste. Gayet güzel iş çıkarmışlar. Ne bi gölgelenme ne bi boya farkı. Durum bu hocam. Hatırladığınız için teşekkür ederim :)

Tekrar geçmiş olsun. Benzer insanlarla tekrar karşılaşmamanız dileğiyle.