škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

“Motoru Manuel Olarak Çalıştırın” Uyarısı !!!

ARP55 · 22 · 15192

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: A.L.P.E.R;598553
Teşekkürler :))
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 22:11:26 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Ozan SARAÇ

• RSS 99
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598401
Aldığım gün attım torpido ya üşeniyorum açıp bakmaya :D

İnternetten PDF olarak indirebilrisiniz, yazın arama motoruna geliyor hemen..

Çevrimdışı yunusyilmaz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ruzgar;598531
Bence bir bug..Kemer ve kapıyı açmadan da stop ediyor bazen ama nadir oluyor..

Aynen öyle kemer ve kapının haricindede ışıklarda durduğumda manuel çalıştır uyarısına 1 ayda 2 defa denk geldim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bu Start-Stop aracı çalıştırırken kapalı olsa, isteyen tuşa basınca çalışsa daha güzel olurmuş. Bunun bir ayarı var mı acaba ?

Sadece kapı açarak veya emniyet kemerini çıkarmadan da bu uyarıyı arada yapıyor.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün bende denk geldim manuel çalıştıra :) Start Stop devrede iken emniyet kemerimi çıkarttım arkadaşı beklerken ve devreye girmedi kerata :D :D

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Corvette.;598639
Bu Start-Stop aracı çalıştırırken kapalı olsa, isteyen tuşa basınca çalışsa daha güzel olurmuş. Bunun bir ayarı var mı acaba ?

Sadece kapı açarak veya emniyet kemerini çıkarmadan da bu uyarıyı arada yapıyor.

Maalesef o mümkün olmuyor. Ben annemin leon aracına Ender Elektronikte orjinal park sensörü taktırırken sormuştum. Tr'de VAG kodlama deyince akla bu adamlar geliyormuş. Hakkaten park sensörü de efsane oldu, adamlar işini biliyor. Sohbet esnasında sormuştum aynı dediğiniz şekilde yapsak default ayarı ss kapalı gelse o tuşa basınca biz açsak diye.. onu yapamadıklarını ancak istersem komple iptal edebileceğini söyledi. Bu durumda tekrar devreye almak istersem kendisini ziyaret etmem gerektiğini de iletti. aslında dediğiniz gibi yapılsa 10 numara olurdu gerçekten...

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;598723
Maalesef o mümkün olmuyor. Ben annemin leon aracına Ender Elektronikte orjinal park sensörü taktırırken sormuştum. Tr'de VAG kodlama deyince akla bu adamlar geliyormuş. Hakkaten park sensörü de efsane oldu, adamlar işini biliyor. Sohbet esnasında sormuştum aynı dediğiniz şekilde yapsak default ayarı ss kapalı gelse o tuşa basınca biz açsak diye.. onu yapamadıklarını ancak istersem komple iptal edebileceğini söyledi. Bu durumda tekrar devreye almak istersem kendisini ziyaret etmem gerektiğini de iletti. aslında dediğiniz gibi yapılsa 10 numara olurdu gerçekten...

Yapılabilseydi gerçekten çok güzel olurdu, Böyle olması çok saçma zaten.