škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Süper B Düşünüyorum ama çevrem sürekli alma diyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superb75

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Senin çevren arabadan anlamıyor kusura bakma taşıma suyla değirmen dönmez superb nin yanında pasaat jetta kalır jetta ise polo gibi kalır diğer markaları saymıyorum.  D segmekti bütün araçların sahibi oldum. Reno da sağlamlık yok pejoda kronik sorun çok c5 de dışı güzel içi sahin glbl alt takım 2 ayda bozdu  Tek kelime SUPRB

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı huseyin50

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam öyle söylentilere hiç kulak asma. Bir hafta önce aldım 2012 1.6 tdi gerçekten çok güzel araba. Yola oturuşu, konforu harika...

Çevrimdışı Oflu29

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cevren etrafin bos konusuyo benim cevremde ayni konusuyodu rapid spaceback aldim genislikte bagaj hacminde yola yatista yakitta hakikaten guzel bende cekinerek almistim hele superb cok daha iyi her konuda benim hedefim simdi superb korma al millet konussun hicde zararin olmaz ikinci el alacaksan temiz bul acele etme allah hayirlisini versin kardesim

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ilkskodam;597643
Merhaba Arkadaşlar,
Şu aralar ikinci el SüperB Düşünüyorum  Süperb II kasalarından ama kime söylesem neden diyor ve alma zarar edersin diyor.

............................

1 ay içerisinde araç almam lazım bu konuda yorumlarınız ve önerilerinizi bekliyorum.
Teşekkürler
Eğer arabayı çevreniz kullanacaksa, onların dediğini alın bence...

Arabayı yatırım aracı olarak alacaksanız tabii ki zarar edersiniz,

araba eşyadır, F/P oranı önemlidir,
bu paraya daha fazla kalite, konfor, teknoloji veren başka bir seçenek varsa onu değerlendirmek en mantıklısı..
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2016, 16:42:44 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)