škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bursa Buluşması-9 Ekim Pazar

mcb951 · 89 · 42031

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Masallah :) haydi bursaa haydii :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı nedim_yildiz1961

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba ben de katılmayı çok isterim ama, 3 ekim ile 10 ekim arasında Antalyadayım. Bir hafta sonra olursa sevinirim.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmir'den 3-4 kişi toplanırsak tek araba ile ben bile gelirim.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;590966
İzmir'den 3-4 kişi toplanırsak tek araba ile ben bile gelirim.

Tabiiki Mehmet abi, çok güzel olur.izmir buluşmasına gelenlerin numarası sende var. Bi telefona bakar senin için.
Zaten geçmiş Bursa buluşmalarına baktığımda İstanbul,  Balıkesir, Kocaeli ve İzmir gibi çevre illerden gelenlerin olduğunu gördüm. 1 veya 2 arabaya atlayıp gelmek bir-iki telefon görüşmesine bakar dediğim gibi. Forumdan birbirini tanıyanlar varsa haberleşip gelebilirler veya bana özel mesaj da atabililer, irtibat kurarız. Özellikle Yalova ve Kocaeli gerçekten yakın. Çevre illerden forumdaşlarında katılması harika olur.
Güzel bi Bursa buluşması bekliyo bizi anlaşılan[emoji106][emoji4]

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bursa / asmerkez olabilir. arkasında çok büyük otopark var. kimse otopark problemi çekmez

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11764]mcb951[/MENTION]
Can istersen katılımcı listesi oluştur, ben de ilk mesaja ekkeyeyim ve sonra güncel tutayım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;590971
.

Şuanki durum. Can, Semih, Mustafa, Erman, Mesut, Taner, Anıl, Nedim?, Mehmet (İzmir Ekibi)? Daha artacaktır sayımız, şuan için gayet güzel. Buluşmaya 10 gün kala felan maillerde yollanırsa tamamdır patron. foruma çok fazla girmeyenler ona göre plan yapabilir.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;590972
Şuanki durum. Can, Semih, Mustafa, Erman, Mesut, Taner, Anıl, Nedim?, Mehmet (İzmir Ekibi)? Daha artacaktır sayımız, şuan için gayet güzel. Buluşmaya 10 gün kala felan maillerde yollanırsa tamamdır patron. foruma çok fazla girmeyenler ona göre plan yapabilir.

İlk mesaja ekledim listeyi, güncel tutarız. E-posta işini hatırlatırsın bana:ok:
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Anilx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Anıl haricinde bi mekan önerisi olan varmı arkadaşlar?  
Atatepe Tesisleri baya güzel bi yer. Hem şehir içi kalabalığından uzak hemde rahat rahat muhabbet edebileceğimiz bi yer. Araba park problemi de yok. Yapmışken böyle güzel bi yerde yapalım diyorum. 1030-1100 gibi açık büfe kahvaltıyla buluşmamıza başlarız. Şimdilik geliceğini söyleyen arkadaşlar cevap verirse mekan onayı için en azından arayıp yer ayırtıcam???

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=11764]mcb951[/MENTION] Bizim İzmir'li üyelere toplu mail gönderilse düşüncemizle ile ilgili, zaten forumu takip edenler daha istekli olabilir bu konu ile ilgili, gitmeyi düşünen buradan iletişime geçebilir diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 01:11:20 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buluşma ile ilgili olarak;
1- Pazartesi forum yönetimimiz tarafından şehir ayrımı yapılmaksızın tüm üyelere buluşmanın maili gönderilecekki yakın il/ilçelerden gelmek isteyenlerinde haberi olsun. Buluşma maili içerisinde benim irtibat bilgilerimde olacak.
2-Ben yarın buluşma detaylarını görüşmek ve iletişimi daha hızlı yapmak adına whatsup grubunu kurucam ama konuyu canlı tutmak adına mümkün olduğu kadar forum üzerinden yazışmaya devam edelim.
3-İlk mesajımda da belirttiğim gibi LÜTFEN Buluşmaya Gelecek Arkadaşlar Buluşma Konusunda Geleceklerini Belirtsinler ve Cep Numaralarını Konu Üzerinden veya Özel Mesaj Yoluyla Bana Göndersinler. Böylece Numaralarını gönderenleri Whatsup grubuna kaydedicem.
Herkese ilgisi için şimdiden teşekkür ederim[emoji106]
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 09:01:17 Gönderen: mcb951 »

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;590870
yazın gelen olmuyor zati...
biz buluşak, sen gelme de görelim bakalım...sonbahar sonbahar ne gezmesi bu???
gelirkene kaymak isterük...!

ohuyom ben ya :(

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buluşmamız Bursa Anatolium Avm açık otoparkında saat 11de başlayacaktır. Şehir dışından gelecek olanlar içinde gayet kolay. Bursa otogarın hemen yanında

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İzmirden gelecek arkadaşlar varsa "mşah" rumuzlu üyemizle irtibata geçebilirler. Buluşma mailine kendisinin irtibat bilgileride eklenecektir.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2016, 22:55:22 Gönderen: mcb951 »