škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ceed ve sonrası 308

turker · 63 · 11170

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni ceed çıkana kadar sen bi 30 bin yaparsın abi al keyfine bak güzelce bin sıfır araç sonuçta akarı kokarı olmaz mıs gibi.Direksiyon biraz ufak benim o tuhafıma gitmişti Mepa da 308 GTI ı incelemiştim bayramdan önce iç malzeme kalitesi tuşların kalitesi vs ceedden daha iyi..

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Alıntı yapılan: Esariipek;590389
Azdra gibi olur en kötü boşver psa motoru mazdadan beri aklında en azından bi aradan çıksın [emoji23]

Alıntı yapılan: 06lkn66;590397
Valla abi kisisel beklenti meselesi ama ceed de olupta 308de eksikligini yaşayacağın hic bi konu yok ilk basta garibine gidecek bi ufak direksiyon bide tüm kontrollerin ekranda olmasi var bunların dışında her konuda fazlasıyla tatminkar bi araba bi bin gör olmadı satarsn :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı yapılan: kadir_;590398
Yeni ceed çıkana kadar sen bi 30 bin yaparsın abi al keyfine bak güzelce bin sıfır araç sonuçta akarı kokarı olmaz mıs gibi.Direksiyon biraz ufak benim o tuhafıma gitmişti Mepa da 308 GTI ı incelemiştim bayramdan önce iç malzeme kalitesi tuşların kalitesi vs ceedden daha iyi..

3 evet'le alıyoruz gibi yani :)

Orasıntamam, peki 70e sıfır mı yoksa örneğin şu araç 63.5-64'e mi? (mesajla 64.5 demişti)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-115-bg-e-hdi-allure-full-yeni-kasa-308-332519854/detay

Eksikleri renk, açık renk döşeme, cam tavan, park asist (bu son ikisini aramam)
Fazlaları Denon ses sist (önemli), jukebox, nav, geri görüş kamerası.

Burada oylarınızı alayım :)

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi al sıfır arabanı güle güle kullan, boşuna endişeleniyorsun.Çok güzel bir fiyata güzel bir araba aldın.Donanım olarakta çok iyi.En önemlisi 0km.Ötesi yok.İkinci eli falan salla gitsin. :)

Ama tek diyeceğim 0km bir pejo al sata gelmez.Beğenmezsem satarım dersen zarar etme olasılığın bence çok yüksek.Özellikle de sene sonu geliyorken.Ama ben beğenmeyeceğini düşünmüyorum.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;590400
Abi al sıfır arabanı güle güle kullan, boşuna endişeleniyorsun.Çok güzel bir fiyata güzel bir araba aldın.Donanım olarakta çok iyi.En önemlisi 0km.Ötesi yok.İkinci eli falan salla gitsin. :)

Ama tek diyeceğim 0km bir pejo al sata gelmez.Beğenmezsem satarım dersen zarar etme olasılığın bence çok yüksek.Özellikle de sene sonu geliyorken.Ama ben beğenmeyeceğini düşünmüyorum.

Beğenmezsek yaza satarız Doğan :)

Bu arada ceed gitti sabah. Çok çabuk oldu esnaf arabası gibi. Ctesi ilan, ptesi öğleni görmedi araba.

2 günde 2000 görüntüleme 20 favori aldı, millette bi değişim gördüm kia konusunda :)

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yazık yaw! Ceed mis gibiydi. Pejot aynı tadı kesinlikle vermez. Hele o motor sesi aman aman.
Alıntı yapılan: turker;590425
...Bu arada ceed gitti sabah...

Buna güvenerek yardırdım gitti.:rm:

Şimdiden kazasız belasız İnşaallah Türkerim.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Developer

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;590399
3 evet'le alıyoruz gibi yani :)

Orasıntamam, peki 70e sıfır mı yoksa örneğin şu araç 63.5-64'e mi? (mesajla 64.5 demişti)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-115-bg-e-hdi-allure-full-yeni-kasa-308-332519854/detay

Eksikleri renk, açık renk döşeme, cam tavan, park asist (bu son ikisini aramam)
Fazlaları Denon ses sist (önemli), jukebox, nav, geri görüş kamerası.

Burada oylarınızı alayım :)

Hocam hayırlı olsun. Bence de sıfır araba başka. Çok düşünüyorsan ciddi bir test sürüşü iste, ne bileyim 15-20 km filan. En olmadı 10 km olsun. Herşeyi göstermez belki ama ciddi deneyim olur. Kullanayım beğenirsem alıyorum dediğinde hayır diyeceklerini sanmıyorum. Piyasa da bu kadar yüksekken rakam bence donanım için seni tatmin edecektir.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Developer;590460
Hocam hayırlı olsun. Bence de sıfır araba başka. Çok düşünüyorsan ciddi bir test sürüşü iste, ne bileyim 15-20 km filan. En olmadı 10 km olsun. Herşeyi göstermez belki ama ciddi deneyim olur. Kullanayım beğenirsem alıyorum dediğinde hayır diyeceklerini sanmıyorum. Piyasa da bu kadar yüksekken rakam bence donanım için seni tatmin edecektir.

3 defa test ettim hocam :) toplam 10 km olmuştur. İyi aslında beğendik diyebilirim. Sadece manuelle ilgili tecrübe yok işte. Karakter olarak ceed ile baya farklı. Ama güzel :)

Alıntı yapılan: dgn;590400

Bu da iyi oldu, sıfır alanlar halden anlıyor :)

Alıntı yapılan: Uğur Akar;590443
Yazık yaw! Ceed mis gibiydi. Pejot aynı tadı kesinlikle vermez. Hele o motor sesi aman aman.

Buna güvenerek yardırdım gitti.:rm:

Şimdiden kazasız belasız İnşaallah Türkerim.

Eyvallah Uğur abi :) sen de sfır aldın ama pejot sevmiyıdun demi :rm:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teslim aldın mi abi? 1-2 gün mepa ya yakin olacagim bu tarafa gecersen araşalım :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;590467
3...Eyvallah Uğur abi :) sen de sfır aldın ama pejot sevmiyıdun demi :rm:

Hem biraz sevmiyorum hem de o dönem fiyatları biraz fazla idi donanıma göre.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracı almadan seçme şansım var, 69'a aracı alabiliyorum, ya da 70'e +2 yıl garanti ile.. ben +2'yi seçtim siz ne yapardınız?

Alıntı yapılan: kadir_;590549
Teslim aldın mi abi? 1-2 gün mepa ya yakin olacagim bu tarafa gecersen araşalım :)

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok yaw eylül sonu ya da ekimin başı dediler. Bi nevi, olursa ekime...  neyse :)

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;590573
Arkadaşlar aracı almadan seçme şansım var, 69'a aracı alabiliyorum, ya da 70'e +2 yıl garanti ile.. ben +2'yi seçtim siz ne yapardınız?

Elbette +1000 TL ye +2 yıl garanti derim. Sorman hata :)

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;590584
Elbette +1000 TL ye +2 yıl garanti derim. Sorman hata :)

Demi :)

Fransız bu sonuçta sağlama almakta fayda var.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
1.000 lira için ekletmediğine değmez abi, 4 yıl garanti olsun kafan rahat olsun. 3-4 yaşındayken satmak istesen gene yararı olur artı garantinin

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;590612
Demi :)

Fransız bu sonuçta sağlama almakta fayda var.

Hele ki Pejot arabası olunca.:kork1:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burda abilerimden farkım ben ekletmezdim otomatik değil bişey değil imkanım olsa renkli alırdım arabayı