škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arabaya kasti olarak hasar verenlerin

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;589434
Yikamaciyla gorustum. Sucunu kabul etmiyor. Isten anlayan bir abimle analiz yaptik ve suc kesinlikle oynarin.  yikama yaptiklari yerin kucuk ve yakindan yikadiklarini fark ettik. Olur da yolunuz duserse sanayi mahallesi burak oto yikama. Gitmeyiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Benimde lastikçi gözümün önünde jantımı boydan boya çizdi yapacağım birşey yok 3 kuruşa çalışıyorum diye demogoji yaptı. Sonra esnaftan alışveriş yapın derler. Hani böyle esnaf olunmaz diye bir tabir vardır ya aslında esnaf dediğin işte aynen böyle bir şey. Hepsi kepenk kapatsın umurumda değil. İmkanım oldukça kurumsal yerleri kullanacağım. Hee bir de ucuz etin yahnisi denir bu durumlara. Geçmiş olsun.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;589434
Yikamaciyla gorustum. Sucunu kabul etmiyor. Isten anlayan bir abimle analiz yaptik ve suc kesinlikle oynarin.  yikama yaptiklari yerin kucuk ve yakindan yikadiklarini fark ettik. Olur da yolunuz duserse sanayi mahallesi burak oto yikama. Gitmeyiniz.

Geçmiş olsun. Aracınızın yıkamadan önce fotoğrafları varsa ve yıkama için fiş aldıysanız tüketici hakları mahkemesine başvurun. Fişiniz yoksa zaten kanunen iddia edebilecek bir şeyiniz yok.

Her ne olursa olsun fiş alıyorum, ve bu konuda ısrarcıyım. Devlet benim maaşımdan çatır çatır vergi alırken esnaf da versin vergisini, kaçırmasın. Lastik değiştirirken bile alıyorum. Adam "abi 15 TL için fiş mi istenir diyor", ee ben fiş almazsam sen KDV ödemiyorsun. İki gün sonra da sıkıntı olduğunda hak iddia edemem!

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bizde orda esnaf oldugumuz icin basimiza boyle bir seyin gelecegini dusunmemistim. Gercekten moral bozan bir olay.

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun kardeşim gerçi arkadaşlar yazmış ama benim de başıma geldi. İlk yıkatmadan sonra basınçlı suyun lastikleri kestiğini gördüm. Yıkayanlar iş yerinde arkadaşlarımdı bir şey diyemedim. Kapıdaki boya atmasını bilemiyorum ama lastiklerde benzeri iz bende de oldu. Allah'tan fazla değildi. Benimkini nazarlık diye kabullendim ama sendekiler bayağı fazla. Fiş aldıysan mahkemeye verebilirsin.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Elindeki makine yakin tuttugu icin ucunu surttu demek ki. Fis almadim malesef. Allah'a havale etttim onlari.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;589533
Elindeki makine yakin tuttugu icin ucunu surttu demek ki. Fis almadim malesef. Allah'a havale etttim onlari.

Uç derken makinanın metalik kısmından bahsediyorsanız, bu hale sokabilmek için epey uğraşması gerekir. Tamamen basınçlı suyun marifeti bu işler. Ha kapının boyasındaki kısımda da bir an su akışı kesilince o aparatın ucu aşağıya düşüveriyor. o sırada da boyaya böyle zararlar verebiliyor.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;590200
Uç derken makinanın metalik kısmından bahsediyorsanız, bu hale sokabilmek için epey uğraşması gerekir. Tamamen basınçlı suyun marifeti bu işler. Ha kapının boyasındaki kısımda da bir an su akışı kesilince o aparatın ucu aşağıya düşüveriyor. o sırada da boyaya böyle zararlar verebiliyor.

Bahsettiğiniz şeyi yaşadım. Su bi anda kesildi su tabancasının ucunda plastik koruması yoktu ve tavanı çizdim. Arabadaki ilk çiziği kendim yapmış oldum.
 Bir başka petrolde su tabancasının ucunda plastik koruması vardı yan aynaya sürttüm dalgınlıkla Allahtan koruma plastiğinin az izi kaldı yıkadıkça geçti. O yüzen dikkat etmek lazım çok yaklaştırmamak lazım. Burdan herkese duyrulur

Çevrimdışı Alican34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun kardeşim.aynı şey benim de başıma geldi.sol ön kapının ortasından başlamış arka kapının ortasına kadar çizmişler.mavi renk dikkat çekiyor.senin araba denim mavi mi?

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alican34;590245
çok geçmiş olsun kardeşim.aynı şey benim de başıma geldi.sol ön kapının ortasından başlamış arka kapının ortasına kadar çizmişler.mavi renk dikkat çekiyor.senin araba denim mavi mi?

Tesekkur ederim. Arac yaris mavisi

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun. Aynı şey başıma geldi,kelebek camı ve arka kapının fitilini yıkamacı bu hale getirmişti. Sonra bir şey diyemedim tabi gittim 450 lirayı verdim değiştirdim hepsini :)

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Alcanzar;589494
Geçmiş olsun kardeşim gerçi arkadaşlar yazmış ama benim de başıma geldi. İlk yıkatmadan sonra basınçlı suyun lastikleri kestiğini gördüm. Yıkayanlar iş yerinde arkadaşlarımdı bir şey diyemedim. Kapıdaki boya atmasını bilemiyorum ama lastiklerde benzeri iz bende de oldu. Allah'tan fazla değildi. Benimkini nazarlık diye kabullendim ama sendekiler bayağı fazla. Fiş aldıysan mahkemeye verebilirsin.

Bu da benim nazarlık!

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Önceki aracımda aynı izler vardı. Yıkayan eleman acemiymiş belli ki. Tabancayı çok yakın tutunca yumuşak plastiklerde parçalanma, kaportada ise çizikler oluşur. İnsan etini koparabilecek bir basınçtan söz ediyoruz sonuçta. Daha büyük hasarlarla karşılaşmaman dileğiyle, geçmiş olsun.