škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multi medya secimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tugrul875

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Iyi akşamlar herkese  multi medya cihazı taktirmayi düşünüyorum ama newfron ile avgo arasında kararsız kaldım. Affiniza siginarak düşüncelerinizi almak isterim

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cyaxeres

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben internet üzerinden bulduğum en ucuz multimedia'yı kendim monte ettim. Üzerinde herhangi bir marka bile yok. Şu ana kadar herhangi bir sorun yaratmadı. Parçayı aldığım site tesadüfen Türklere ait çıktı.

Sadece, aldığımda içine yüklenmiş olan navigasyon programı iGo'yu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Programı çalıştırdığımda başarsoft isimli bir şirketin logosu beliriyor. Ve hemen sağ alt köşede 'filanca siteden update edebilirsiniz' ibaresi var. Fakat o siteye girdiğim zaman listedeki yüzlerce marka ve model arasında bana ait olanı seçmemi istiyordu. Hiçbir şekilde de bu güncellemeyi yapamadım. Peki bu iGo'yu güncellemenin bir yolu yok mu? Var tabii ki! Adamı arayacakmışım ve 30 euro karşılığında bana güncel haritayı USB içerisinde verecekmiş... Yani 5-6 ay sonra yollarda herhangi bir değişiklik olursa bir 30 euro daha verip yeni haritayı alacağım... :D

Ben de o programı silip google play'den ücretsiz olarak Sygic'i indirdim. Rotterdam'dan İzmir'e kadar sorunsuz şekilde getirdi. Haritaları ise her birkaç ayda bir ücretsiz olarak güncelliyorum.

Yani özetle, aracınıza uyumlu olan, fiyat açısından hesaplı herhangi bir multimedia seçmenizin bir sorun yaratacağını sanmıyorum.

Çevrimdışı tugrul875

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Teşekkür ederim ilginizden dolayi

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yasin

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Newfron taktırdınız mı acaba görüşlerinizi alsam