škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III otomatik açılır bagaj kapağı.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hknardru;587921
konuyu takipteyim böyle bir şey yapılabiliyorsa bende yaptırmak isterim..

yapılıyor hatta bir video var SADECE 5 Lira diye poloya yapmış tanesi 2.5 liraya alıp

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;588517
Mekanik olarak bir zararı var mı ?

Selam Muhsin sanmıyorum çünkü çokda güç veren bir yay değil sadece kumandadaki orta tuşa basılı tutunca bagaj kapağını atıyor fabia III ler ve bu yay biraz daha güç verip kaldırıyor.

Ankarada henüz çıkıp araştıramadım ama şaşmazda ustama kalıp yay diye sorucam. Poloya 5 liraya yapan arkadaş vardı çokda iyi olmuş.

Zaten kullanırsın baktın sorun teşkil edicek iptalide kolay.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588506
yapılıyor hatta bir video var SADECE 5 Lira diye poloya yapmış tanesi 2.5 liraya alıp

forumda uygulamayı yapacak olan arkadaşlardan da net fikir almak istiyorum, o yüzden beklemedeyim..

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hknardru;588625
forumda uygulamayı yapacak olan arkadaşlardan da net fikir almak istiyorum, o yüzden beklemedeyim..

Aynen bende beklemedeyim. Ama kalıp yay sarı renk almak lazım diye okudum hep. Ankarada sormak lazım şaşmaza bagajcılar bilir sanırım

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben fabia2 yi aldığım zaman bu işlemi yaptım, sebebi o mudur, değil midir bilemem ama 3-4 ay sonra bagaj kilidi bozuldu, 60 tl verip kilidi değiştirdim, şu ana kadar başka bir sorun çıkmadı, hâla kullanıyorum.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün araba yanındayken bi hayal ediyim dedim eğer bagaj kapağı yanında başka kişiler varsa ha bire uyarmak gerekicek. "Hocam az çekilin kapı çarpmasın"   bilmiyorum valla . Hevesli arkadaşları bekliyoruz :)