škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Şaft tünel paspası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar octavia için bu paspas hala yok galiba. Bende kendim vinleks suni deri kimaş alarak sablon çikarttım. Yarın cırtcırtları diktirip arabaya uygulayacam. Güzel birşey çıkacak gibi. İş bitince fotoğraflarını buradan paylaşıcam.

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben servisten fabia 3'ün şaft tüneli paspasını aldım. Gayet güzel oturdu ve şık durdu.

Çevrimdışı Hantug

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia III için olan paspası kaça aldınız acaba ?

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

vaktim olmadığı için 2 resim koydum. yanlardan da çektim ama işe yetişmem lazım.

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Kendim uğraştığım için benim çok hoşuma gitti ama sizinde yorumlarınızı bekliyorum
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2016, 15:22:07 Gönderen: muratladikli »

Çevrimdışı Akın55

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı airdriver

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
http://www.hepsiburada.com/l-locker-skoda-octavia-2013-3d-paspas-havuzlu-p-OTELF18378

Ben bu ürünü almıştım, henüz yağmurlar başlamadı diye kullanmadım. Sadece arabaya uyuyor mu diye takıp çıkarttım, her noktası tam uyumlu, şaft tüneli için de parçası var. Düşünenlere tavsiye ederim.

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı muratladikli

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunları biliyorum. Ama denemedim. Kendim birşeyler yapmak istediğim için böyle birşey çıktı.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akın55;587061
Ben servisten fabia 3'ün şaft tüneli paspasını aldım. Gayet güzel oturdu ve şık durdu.

Foto paylaşırmısınız?

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ön tekerden tahrikli bir araçta neden şaft tüneli bulunur soruma verilebilen tek cevap hep 'kaza anında araç katlanmasın diye mukavemet' olmuştur. tabi bir de aynı araç 4x4 olarak üretiliyorsa farklı şaseler yapmamak için gerekli.  Toyota ve hondalarda bu tünel yok ve arkada oturana inanılmaz bir konfor sağlıyor.

Çevrimdışı md05

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fabia'nın şaft tüneli paspasını Octavia için kullanıyorum.Servislerde 30 TL gibi bir fiyatı var ben de dışarıda yaptıracaktım yalnız malzemeler kalitesizdi ve orjinal paspaslarla arasında renk farkı vardı böyle daha güzel oldu.Fotoğraflar az çok fikir verecektir.

Çevrimdışı BadLizard

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle