škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

8" Bolero

wertasd · 71 · 23416

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Smart gate sordum. hepsi aracında zaten var diye smart linki anlattılar. o kadar bilgililer. (vosmer skoda izmir). en son bir ustanın cep nosunu verdiler o da smart linki anlattı ısrarla. smart gatei ben de ısrarla sordum. hiç yapmadık dedi en sonunda.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuyu gören yeni 8" ekran sahibi arkadaşlardan rica etsem Menü-->Ayarlar-->Sistem bilgilerini buraya iletebilirler mi? Donanımsal fark olmadığını (ekran boyutu hariç) sanıyorum. Yazılımsal olarak farklı mı onu görmek istiyorum.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abdurrahman bey, o kısım hmi yani (human media interface) görüntüleyici monitör ve düğme dokunmatik alandan ibaret. Sürüm olarak yeni cihazın kodunun son kısmında revizyon olarak C yazıyor. Örneğin 30 Mayıs önceki Columbus revizyonu B, sonrakiler C oluyor. Ancak bu değişiklik dediğim gibi torpidodaki üniteyle ilgili, 8" ekran aldığınızda muhtemelen sorunsuz çalışacak ancak, yeni revizyondaki 10 renk seçimi gibi menüler yeni ekranda gelmeyecektir.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Evet Faruk bey [MENTION=2596]rumiexile[/MENTION] aynen dediğiniz gibi olduğunu bende tahmin ediyorum ama Yüce oto yada servislerden tam bir onay almaya, onlar aracılığı ile garantide sıkıntı olmayacak şekilde taktırmak istiyorum.
Yüncüler dahil colombus ile karıştırıyorlar ve yazılımsal farklar olduğundan takılamayacağını iletiyorlar.
Yoksa gerçekten gözümü karartıp alacam.1bin tl.de de değilim, verecem gidecek.
Teşekkürler.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konuda skoda.ya da yazmıştım. Cevap geldi onlardan.
Yazılım farkının olduğunu söylüyorlar. Olmazmış, falan, filan...

Dear Mr. Donmez,

thank you for your request.

Infotainments or even their parts cannot be changed. If you do that yourself, you will lose your warranty, so be aware of that.

We are sorry, but new infotainments (marked as MIB1 or MIB2) just cannot be changed/switched like the older versions. There is
variety of SW/HW differences and it would have been very complicated to make it work properly.

Thank you for your understanding.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam yeni yazılımı da atarlar olur biter. yan çizmenin saçma yolları.

Çevrimdışı cemoandcemo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
iyi de yeni superbdekiler zaten mib2 sistem 6.5 ekran da mib2 8 ekranda mib2. bence ekranı değiştirmekle çalışır. multimedya sistemler arası hiçbir fark yok

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İlk kontrol için servisteyim. Hazır gelmişken bi Allah'ın kulunun iletmediği bolero versiyonunu benim gibi merak edenler olur diye buraya ekliyorum.
« Son Düzenleme: 27 Ağustos 2016, 09:33:03 Gönderen: wertasd »

Çevrimdışı mstfknt

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu bolero ekrandan film izlenebiliyor mu usb ye hangi formatta yükletmek gerekli eğer oluyor ise

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu konu hakkında bir gelişme var mı acaba?

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;589253
Bu konu hakkında bir gelişme var mı acaba?

Yüce oto.yu aradınız mı?

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;589261
Yüce oto.yu aradınız mı?

Hayır aramadım. 6,5" leri 8" ile değiştiriyorlar mı?

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ondokuzon;589521
Hayır aramadım. 6,5" leri 8" ile değiştiriyorlar mı?

Yok. Daha önce yazmıştım. Yüce oto.yu arar, bu talebimizi iletirsek belki bir faydası olabilir. Ama banada Yüce oto bilgi vermedi.
Hoş bende ekranı canlı gördüğümden beri heves kalmadı zaten. Fontlar büyütülmüş, cazip gelmedi. Olursa olur gözüyle bakıyorum sadece.

Çevrimdışı ondokuzon

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Canlı inceleme fırsatım olmadı maalesef ancak 8" ler için özellikle çözünürlükle ilgili çok olumsuz yorum var. Söylenen gibi ise cayabilirim bu işten.