škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klima açıkken fan motorununu sürekli yüksek devirde çalışması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selamın aleykum  arkadaşlar aracım skoda fabia 1.4 tdi 2006 aracımın fan motoru bozulmuştu yenisini aldım degiştirdim fakat daha önce klimayı çalıştırdıgımda fan ara ara hızlanıp kapanıyordu şimdi ise devamlı yüksek devirde çalışıyor bu normalmi bence normal degil gibi çünkü arıza yapan fan motoru kitlemiş vaziyetteydi hatta pervanenin göbegi erimişti acaba müşür falan arızalı olupta fan sürekli çalıştıgındanmı yandı 160 tl aldım yenisini  tamircide pek anlamadı gibi yardımlarınız için teşekkürler

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim İbiş' te de klima açıksa hep çalışır konumda fan.

Cep telefonundan yazdım. Yazım hataları affola.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;583739
Bizim İbiş' te de klima açıksa hep çalışır konumda fan.

eywallah şimdi sordum servise orjinal fan degilse devamlı çalışır dedi orjinallerde kademe varmış tabi fiyattıda 960tl yansanayi 160 tl

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: emor78;583740
eywallah şimdi sordum servise orjinal fan degilse devamlı çalışır dedi orjinallerde kademe varmış tabi fiyattıda 960tl yansanayi 160 tl
Bizim araç sıfır ve daha fan falan ellenmedi. Lan? Bozuk fanla mı ittirdiler yoksa?

İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı emor78

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;583741
Bizim araç sıfır ve daha fan falan ellenmedi. Lan? Bozuk fanla mı ittirdiler yoksa?

valla bilmiyorum ama araştırıcam konuyu