škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Selamlar...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Adım Oğulcan. Ankara'da yaşıyorum. 2010 model titanium ford focus sahibiyim ve yakın zamanda Octavia A7 alarak aranıza katılmayı planlıyorum. Uzun süredir forumu takip ediyorum ve seviyeli konuşmalar, faydalı konulardan dolayı üye olmak istedim. Herkese iyi günler diliyorum. :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aramıza hoş geldiniz
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Romario87

• MondiBAY
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://i.hizliresim.com/DJl7MZ.jpg
hoşgeldiniz.  inşallah kısa süre içinde sizide skoda' lı olarak aramızda görürüz :)

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz. Gönlünüze göre olsun...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;581705
Hoşgeldiniz. Gönlünüze göre olsun...

Hoşbulduk teşekkür ederim. Aracınız tsi galiba kaç motor acaba? Yakıt tüketimi ve performans hakkında ufak bilgi vermeniz mümkün mü?

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz. organizasyonlarımıza da bekleriz

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;581740
Hoşbulduk teşekkür ederim. Aracınız tsi galiba kaç motor acaba? Yakıt tüketimi ve performans hakkında ufak bilgi vermeniz mümkün mü?

Bu aralar yoğun olduğum için yeni yazabiliyorum. Evet aracım 1.2 tsi Euro 6 motor. Genel olarak yakıttan çok memnunum. Şehir içi performanslı kullanan biri dilim 70-100 km arası sakin kullanımda 5.2 ltnin üzerine çıkmadım. Devirli ve 100 km üzeri süratli kullanımda da 6,5-7,5 lt arası değişiyor. Şehirdışı ise genelde araç yüklü ve süratli kullanıyorum. 150-180 k arası araç boşken 7,5-8 lt arası, araç doluyken 8 ltnin üzeri yakıyorum ama tabi benim lastik ebadıda büyük onunda etkisi var. Günlük yakıt değerleri başlığı altında detaylı olarak paylaştığım değerler var., ordan da bakabilirsiniz. Performans ve çekiş anlamında da gayet memnunum.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;581948
Bu aralar yoğun olduğum için yeni yazabiliyorum. Evet aracım 1.2 tsi Euro 6 motor. Genel olarak yakıttan çok memnunum. Şehir içi performanslı kullanan biri dilim 70-100 km arası sakin kullanımda 5.2 ltnin üzerine çıkmadım. Devirli ve 100 km üzeri süratli kullanımda da 6,5-7,5 lt arası değişiyor. Şehirdışı ise genelde araç yüklü ve süratli kullanıyorum. 150-180 k arası araç boşken 7,5-8 lt arası, araç doluyken 8 ltnin üzeri yakıyorum ama tabi benim lastik ebadıda büyük onunda etkisi var. Günlük yakıt değerleri başlığı altında detaylı olarak paylaştığım değerler var., ordan da bakabilirsiniz. Performans ve çekiş anlamında da gayet memnunum.

Bence onun yazılım zamanı geldi[emoji23]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;581962
Bence onun yazılım zamanı geldi[emoji23]

Beni alıntılamadın varsayıyorum[emoji16]