škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Son model araçta buda mi ya dedikleriniz..

3806 · 97 · 17933

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ceycey34

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Burda biraz artık art niyet var gibi  .  Hani arabanın yol tutuşunu  süspansüyonu kullanmadan bilemezsin ama döşeme rengini görerek alıyorsun.  

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;582318
Ayrıca hız sabitleme fonksiyon tuşları kullanışsız.zor.direksiyonda olması daha iyi olurdu.

:)
Satın siz bu arabayı, her şeyi kötü yaw...

Çevrimdışı 3806

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hehe yeter artık ya sat sat.
Bazı sorunları coZduk ve smdi araçtan daha memnunum.
Sunrooftan gelen kapılardan gelen tıkırtı gicirtilari servisten bisey sıktılar geçti.guzel asfaltta yağ gibi kayıyor.
Birde arabaya taze motor rodaj fln diye basamiyordum 1400 km oldu geçen ışıkta dokundum biraz uff süper bir hızlanma gidiş var.ama kaputun dışından elleyince çok sıcak oluyor.
Yakıti nasıl bilemedim.resim ekleyemedim yaa.
750 km şehir içi gitti.225 tl benzin.6.5 lt /100 km de
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2016, 22:56:02 Gönderen: 3806 »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;579441
Araçtan sıkılma olayı nerden çıktı.daha 2 ay oldu alalı.2 sene geçsin bakalım önce.
Siz bu aracı toplam neye mal ettiniz acaba.
Sunroofta hiç ses yokmu yanı.servise gidince soyleyim başkasında yok bende var diye.

benim aracım 2014. her 6 ayda bir sunroof temizlenip yağlamıyor serviste mecburen

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;582346
...resim ekleyemedim yaa...

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?t=32245
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bence asıl saçmalık A segmenti Hyundai i10 aracımda standart olan CD Çalar opsiyonunun D Segmenti 100 küsür bin liralık Super B'de bulunmuyor oluşu.
Artık kimse cd'den müzik dinlemiyor gibi bir bahane öne süremezsin ki o halde bende sanatçılar albüm satışı neden yapıyor derim...
D Segmenti ve üzeri direk konfora hitap eden modellerdir ki bu durum konfor ile uzaktan yakından alakalı değil.
Ha bu arada Columbus ana ünite ile birlikte geliyor falan hiç demeyin ben sadece cd'den müzik dinlemek için 6.000 lira ekstra vermek zorunda değilim , kokpitte yer bulamayıp Columbus için torpido da yer bulabiliyorsa Arge departmanı standart ana ünite içinde 10 dolarlık cd sürücüye yer bulur.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2016, 23:58:39 Gönderen: Kamikaze »

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 3806;582346
Hehe yeter artık ya sat sat.
Bazı sorunları coZduk ve smdi araçtan daha memnunum.
Sunrooftan gelen kapılardan gelen tıkırtı gicirtilari servisten bisey sıktılar geçti.guzel asfaltta yağ gibi kayıyor.
Birde arabaya taze motor rodaj fln diye basamiyordum 1400 km oldu geçen ışıkta dokundum biraz uff süper bir hızlanma gidiş var.ama kaputun dışından elleyince çok sıcak oluyor.
Yakıti nasıl bilemedim.resim ekleyemedim yaa.
750 km şehir içi gitti.225 tl benzin.6.5 lt /100 km de
Bazı sorunları çözmüşsünüz ancak bu yazı yerinde duruyor ve serzeniş dolu bu yazı ve tartışmalar bir gerçek. :)
Rodaji falan boşverin, 1400 km gectiyeseniz basın gitsin.
Aracınızı "artık" güle güle kullanın. :ok:

Alıntı yapılan: Kamikaze;582443
Bence asıl saçmalık A segmenti Hyundai i10 aracımda standart olan CD Çalar opsiyonunun D Segmenti 100 küsür bin liralık Super B'de bulunmuyor oluşu.
Artık kimse cd'den müzik dinlemiyor gibi bir bahane öne süremezsin ki o halde bende sanatçılar albüm satışı neden yapıyor derim...
D Segmenti ve üzeri direk konfora hitap eden modellerdir ki bu durum konfor ile uzaktan yakından alakalı değil.
Ha bu arada Columbus ana ünite ile birlikte geliyor falan hiç demeyin ben sadece cd'den müzik dinlemek için 6.000 lira ekstra vermek zorunda değilim , kokpitte yer bulamayıp Columbus için torpido da yer bulabiliyorsa Arge departmanı standart ana ünite içinde 10 dolarlık cd sürücüye yer bulur.

Aracınızda usb ve sd kart da standart mi?
Uzun süredir ilk defa böyle bir serzeniş duyuyorum. Aracımda standart olarak usb, sd kart ve cd sürücü var. Evimde bulunan 50 den fazla cd var ancak hiç birini henüz arabada dinlemedim. İnsanlar en hızlı  ve pratik teknolojiyi kullanmaya tercih ediyor.
Sizin gibi cd için ısrar eden kaç kişi çıkar bilemem, indirim yapsalardı benim aracımdan cd çıkartırdım.
Tabii, zevkler ve renkler tartışılmaz.
:) esen kalın.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kamikaze;582443

valla zamanında kasetli araba almıştık babama demişlerdi ki kasetli almayın tek cd sürücü olsun yeter demişlerdi biz hayır illa kaset de olsun dedik. 2006 yılında. şimdi keşke mp3 çalarlı alsaydık diyoruz :) ben aracımda cd sürücünün çalışıp çalışmadığını bile bilmiyorum sürekli sd kart kullandığımdan:)

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Levcho;582470
Bazı sorunları çözmüşsünüz ancak bu yazı yerinde duruyor ve serzeniş dolu bu yazı ve tartışmalar bir gerçek. :)
Rodaji falan boşverin, 1400 km gectiyeseniz basın gitsin.
Aracınızı "artık" güle güle kullanın. :ok:

Aracınızda usb ve sd kart da standart mi?
Uzun süredir ilk defa böyle bir serzeniş duyuyorum. Aracımda standart olarak usb, sd kart ve cd sürücü var. Evimde bulunan 50 den fazla cd var ancak hiç birini henüz arabada dinlemedim. İnsanlar en hızlı  ve pratik teknolojiyi kullanmaya tercih ediyor.
Sizin gibi cd için ısrar eden kaç kişi çıkar bilemem, indirim yapsalardı benim aracımdan cd çıkartırdım.
Tabii, zevkler ve renkler tartışılmaz.
:) esen kalın.
USB ve AUX girişi mevcut arkadaşım , yalnız onlarıda ben kullanmıyorum tercih meselesi.
Ayrıca sizin gibi kaç tane insan çıkar demek kolay.
Bir gün sana torpido gözündeki albümlerin fotoğrafını atayım.
Benimde sanata karşı saygım orjinal albüm satın alıp dinlemek, demekki Skoda benim kadar kültür sahibi değil.
Sen esen kal.

« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 14:56:45 Gönderen: Kamikaze »

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
+1
usb veya sd seçeneği sunmak, korsan şarkı dinlemeyi yasallaştıran bir durum...

VW dahil tüm alman araçlarında çok değil, 10 sene öncesinde optik sürücüde mp3 özelliği bile yoktu ''korsan'' gerekçesiyle...
sonradan uzakdoğu arabalarıyla donanım rekabetinde geri kalmamak için hepsi de ekleyip, ardından SD USB ye geçildi nedense...

SD ve USB dışında müzik kaynağı olmayan arabaların sürücülerinden kaç kişi digital şarkıyı mağazadan alır? hemen hemen hiçkimse.
herkes internetten hergün kapanıp yenisi açılan sitelerden indiriyor...

güncel modellerde optik sürücü seçeneğinin olması bence de gerekli...
« Son Düzenleme: 01 Temmuz 2016, 15:14:53 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kamikaze;582507
USB ve AUX girişi mevcut arkadaşım , yalnız onlarıda ben kullanmıyorum tercih meselesi.
Ayrıca sizin gibi kaç tane insan çıkar demek kolay.
Bir gün sana torpido gözündeki albümlerin fotoğrafını atayım.
Benimde sanata karşı saygım orjinal albüm satın alıp dinlemek, demekki Skoda benim kadar kültür sahibi değil.
Sen esen kal.

Son 4 aracımda aux bt sd cd hepsi vardı ancak bt dışında hiç birini kullanmadım. Sizin gibi cd hassasiyeti olanlar kabul etseniz de etmesenizde çok küçük bir azınlıksınız. Yok diyemezsiniz sizin gibi cd kullanıcıları için opsiyon olarak sunmuş üretici ve üstüne düşeni yapmış. Ayrıca belirtmek isterimki cd kullanmayanlar kültürsüz ise, benim gibi lisanslı dijital albüm satın almayıp cd kullanıp doğaya çöp birktirenler de saygısızdır. Böyle insanları itham ederek ne yazıkki birşey kazanamazsınız. İyi forumlar

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;582528
Son 4 aracımda aux bt sd cd hepsi vardı ancak bt dışında hiç birini kullanmadım. Sizin gibi cd hassasiyeti olanlar kabul etseniz de etmesenizde çok küçük bir azınlıksınız. Yok diyemezsiniz sizin gibi cd kullanıcıları için opsiyon olarak sunmuş üretici ve üstüne düşeni yapmış. Ayrıca belirtmek isterimki cd kullanmayanlar kültürsüz ise, benim gibi lisanslı dijital albüm satın almayıp cd kullanıp doğaya çöp birktirenler de saygısızdır. Böyle insanları itham ederek ne yazıkki birşey kazanamazsınız. İyi forumlar
Yanlış anlaşılmasını kesinlikle istemem kimseye kültürsüz demedim.
Ben doğrudan markaya eleştiri yapıyorum.
Renault Talisman'a cd sürücüsü koyuyorsa Super B'de bu imkanı verecek.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kamikaze;582529
Yanlış anlaşılmasını kesinlikle istemem kimseye kültürsüz demedim.
Ben doğrudan markaya eleştiri yapıyorum.
Renault Talisman'a cd sürücüsü koyuyorsa Super B'de bu imkanı verecek.

Ha evet öyle karşılaştırmalı düşünürseniz superb cepesinde bir eksi olarak yazılabilir. Ancak 200bin liralık bmw 1-2-3-4 serilerinde cc nin opsiyon olduğunu hatırınıza getirip büyük de bir sorun olmadığını varsaymanızı öneririm :)

Çevrimdışı Kamikaze

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;582530
Ha evet öyle karşılaştırmalı düşünürseniz superb cepesinde bir eksi olarak yazılabilir. Ancak 200bin liralık bmw 1-2-3-4 serilerinde cc nin opsiyon olduğunu hatırınıza getirip büyük de bir sorun olmadığını varsaymanızı öneririm :)
3 büyük alman'da (Bmw , Mercedes , Audi) işler çok farklı ilerliyor bence.
Kısaca zengin işi markalar , parası olana güzel.
Mesela 200 bin lira param olsa ağzına kadar dolu Mercedes C180 isterdim.
Standart haliyle bakılsa eksiksiz opsiyonlu bir Super B A4 , 3 yada C'yi katlayacak seviyede.