škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

22.05.2016 izmir buluşmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu haftasonu olursa bende katılabilirim...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;592827
Bu haftasonu olursa bende katılabilirim...

Süper olur, şimdilik seninle 3 kişi varız.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben hazırım. Yalnız kpss sınavı var ona göre biraz geç saat olsun 12 gibi gelebilirim ama kesinlikle katılacağım
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2016, 15:45:13 Gönderen: izmirli öğretmen »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Her şey belirlendikten sonra tarafıma özel mesajla birlikte bilgi verirseniz buluşmayla ilgili e-posta atayım...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar yer olarak Urla kemik hastanesinin yanındaki plajı düşünmüştüm, eğer mangalla uğraşmayalım derseniz kahve çay olayını da çözeriz. İsterseniz geçen sefer toplandığımız yerde olabilir yada fikri olan varsa paylaşsın ona göre yer belirleyelim.

https://www.google.com.tr/maps/place/Kum+Denizi+Plaj%C4%B1/@38.3603175,26.7830776,836m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x802a43535c1f1ed7!8m2!3d38.3603175!4d26.7849181?hl=tr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben rahat olduğum için arkadaşlara uyayım . her iki şekilde olur yer değişikliğine de uyabilirim

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim de zamanım uygun şu an Çandarlı'dayım. İstanbul'a dönüş Kasım 15 den sonra buluşma yeri olarak (öneri) İnciraltı Özdilek avm parkı  olabilir ve ya İnciraltı engelliler parkı olabilir araçlar için park sorunu olmayan yerlerdir saat olarak benim gibi uzaktan gelmek isteyenler için öğleden sonrası uygun olabilir.

Çevrimdışı mrbay35

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Şehir dışına çıkıyorum önceden planlanan birşeydi... tühhh bunuda kaçırıyoruz

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rocky62;592878
Benim de zamanım uygun şu an Çandarlı'dayım. İstanbul'a dönüş Kasım 15 den sonra buluşma yeri olarak (öneri) İnciraltı Özdilek avm parkı  olabilir ve ya İnciraltı engelliler parkı olabilir araçlar için park sorunu olmayan yerlerdir saat olarak benim gibi uzaktan gelmek isteyenler için öğleden sonrası uygun olabilir.

Pazar günü Özdilek ve sahil çok kalabalık oluyor park yeri çok zor bulunur, geçen pazar oradaydım otoparkta 2-3 tur attım yer için, ama yinede çoğunluk ne isterse onsa uyarız. saat olarak 11 gibi düşünmüştüm ama geç gelenler için sorun olmaz hazırlanıp yer ayarlayana kadar zaten öğleni geçer.

Alıntı yapılan: mrbay35;592879
Şehir dışına çıkıyorum önceden planlanan birşeydi... tühhh bunuda kaçırıyoruz

Bu iki oldu sizin cezanız büyük olacak :).

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kısmetse bu pazar için deniz kenarında mangal şeklinde buluşmamız kesinleşti, saat olarak 11 civarı ama biraz geç katılacak olan arkadaşlar var öğleden sonrada katılım olabilir. Yer olarak Urla Sağlık Adası yanındaki Kum Denizi Plajı'nda, katılmak isteyen Arkadaşları bekleriz, detaylı bilgi için bana ulaşabilirler.
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2016, 11:24:39 Gönderen: mşah »

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
siz urlaya kadar geliyorsunuz ben gelmemezlik yaparmıyım hiç benide yazın gelirim bende
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: serkan35;592969
siz urlaya kadar geliyorsunuz ben gelmemezlik yaparmıyım hiç benide yazın gelirim bende

Bekleriz, mekan ve zaman hakkında bilgiye ihtiyacın varsa bana ulaşabilirsin.

Çevrimdışı oezel

• Emekli
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Canım da nasıl biraz yol yapmak istiyordu. Bir aksilik çıkmazsa ve yaşlı bir üye neşenizi kaçırmazsa Bodrum'dan geleceğim inşallah.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gel bekleriz her zaman, ben de genç sayılmam . Ama genç düşün yeter yeri bulabilirsiniz sanırım

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=2845]oezel[/MENTION] :gut: Buyurun bende genç sayılmam önemli olan hissettiğiniz yaştır. Yaş 55 hissettiğim 35 :)