škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sakarya'da sokak köpekleri otomobili parçaladı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sakarya'da sokak köpekleri otomobili parçaladı

Sakarya'da, Modern Sanayii'nde sürüler halinde dolaşan sokak köpekleri bir otomobilin tamponunu parçaladı.

http://www.ntv.com.tr/video/turkiye/sakaryada-sokak-kopekleri-otomobili-parcaladi,m9GVZgN3Q0WBeY1e3Ui8Hw

[YOUTUBE]W5V_pF6haO4[/YOUTUBE]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu dün akşam bende seyrettim. Şaka gibi bi olay. İnsan çıldırır gerçekten.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tahminen motorun arasına kedi girip saklanmıştı.

Bir de sahibinin kaportacı olduğunu biliyorlardı, nasılsa toplar diye .. :o

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
corollayı resmen yemişler...anadol'un tahtını kaptı Corolla..
fabianın tamponunu sökmek için 30 küsür vidayı sökmüş, yine de alamamıştım...
toyota'da kolaymış demek..
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
banada aracın plakası olmayınca ve sanki önden kazalı gibi gelince, bi hayvana çarptı, hayvanın parçaları da içerde, bunlar yemek için uğraşıyor gibi geldi :) (sağlam yazmış da olabilirim)
ama bu kadar kısa sürede tampon sökülmesi falan garip tabi.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar buna benzer bir durum benim de başıma geldi. Ankara'da Renault'un Çelik Oto servisine şirket aracım olan Fluence'yi bırakmıştık, bir almaya gittik ön nikelajın olduğu kısımda derin çizikler var. Sinirlendim tabi, ancak anlamsız çizikler. Mantıklı düşünmeye çalışıyorum yok. Otoparkı gezdim aracın orasının çizileceği alan yok. Kafayı yiyeceğim. Yani bir demir parçası sürtmüş olsa belki bu kadar çizebilir, ama nizami girmesi lazım.
Neyse servis sahibi ile oturduk kamera kayıtlarına baktık. (Bu arada gece araç hırsızlığına karşı 3 adet köpek salıyorlarmış) Kamera kayıtlarında otoparka bir kedi giriyor, film burada başlıyor zaten. Kedi, köpeklerden kaçıp bizim Fluence'nin kaputuna giriyor, köpekler de çıkartacağız diye ön nikelajın olduğu kısımı ve ön tamponu çiziyorlar. Altta da bir kaç sensörün kablosunu parçalamışlar. Çok şaşırmıştım.
Bu arada köpekler kedi girmese bile otomobillerin ön tampon ve arka tamponu filan parçalayabiliyorlarmış, servis müdürü sonradan geldiğinde söyledi. Fiberglass olduğu için köpeklere cazip gelen bir koku yayabiliyormuş bu parçalar. Bu konuyu araştırmadım ama.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;592846
Arkadaşlar buna benzer bir durum benim de başıma geldi. Ankara'da Renault'un Çelik Oto servisine şirket aracım olan Fluence'yi bırakmıştık, bir almaya gittik ön nikelajın olduğu kısımda derin çizikler var. Sinirlendim tabi, ancak anlamsız çizikler. Mantıklı düşünmeye çalışıyorum yok. Otoparkı gezdim aracın orasının çizileceği alan yok. Kafayı yiyeceğim. Yani bir demir parçası sürtmüş olsa belki bu kadar çizebilir, ama nizami girmesi lazım.
Neyse servis sahibi ile oturduk kamera kayıtlarına baktık. (Bu arada gece araç hırsızlığına karşı 3 adet köpek salıyorlarmış) Kamera kayıtlarında otoparka bir kedi giriyor, film burada başlıyor zaten. Kedi, köpeklerden kaçıp bizim Fluence'nin kaputuna giriyor, köpekler de çıkartacağız diye ön nikelajın olduğu kısımı ve ön tamponu çiziyorlar. Altta da bir kaç sensörün kablosunu parçalamışlar. Çok şaşırmıştım.
Bu arada köpekler kedi girmese bile otomobillerin ön tampon ve arka tamponu filan parçalayabiliyorlarmış, servis müdürü sonradan geldiğinde söyledi. Fiberglass olduğu için köpeklere cazip gelen bir koku yayabiliyormuş bu parçalar. Bu konuyu araştırmadım ama.

Kedi tahminimin olabilirliği arttı.. :)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;592850
Kedi tahminimin olabilirliği arttı.. :)

Sakarya'daki araç sahibinin söylediğine göre araca kedi girmemiş kayıtlarda. Ancak daha önceden girmiş olabilir tabii :)