škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero Resetleme Sorunu Çözümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emre1802

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
SD kart dinlerken bolero resetlemesinin bolero sisteminde değil yazılımında olduğunu düşünüyorum.
Çünkü: radyo kanallarının/istasyonlarının otomatik kanal logosu kaydetmesi açık ise bunu yapıyor. Ama radyoda bu seçeneği kaldırırsanız bolero resetlemiyor. Yeni bir kanal kaydedeceğiniz zaman ise otomatik logo yüklemeyi aktif hale getirin, kanalları kaydettikten sonra tekrar pasif hale getirin. Ben bunu yapıyorum ve şu ana kadar bir kere bile resetlemedi.
Not: Bunu serviste yapılan değişikliklerden öğrendim.

Yapılacak olan: Radyo dinlerken "Ayarlar"a basmak. Ayarlar içinde "Gelişmiş Ayarlar"a basmak. İstasyon logolarını otomatik hafızaya al seçeneğini kaldırmak.

https://drive.google.com/open?id=0B1tugrK3dVcHMzBQdTlud1JNRzA
https://drive.google.com/open?id=0B1tugrK3dVcHWUx6amFfZS1YaGM
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2016, 11:38:57 Gönderen: emre1802 »

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konu sabitlenmiştir; umarım bu şekilde bu sorun da çözülmüş olur. Emre Bey'e de tekrar teşekkürler...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı myth

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı haberci

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Netice itibariyle sorun bir yönüyle çözülmüş görünüyor, bu sevindirici. Fakat çözüm kesin olmayıp nihayetinde kullanıcının biraz da maharetiyle bir özellikten feragat ederek bulduğu bu çözümün çok da sevinilecek yanı, en azından üretici ve ithalatçı firma açısından bence söz konusu değil. Sonuçta bu kapatılan özellik açık olması için yapılmış ve bu özellik açıkken resetleme devam ediyor. Umarım sorun her neyse menşeinden hallolur...

Çevrimdışı tolga86

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bolero carplay e bağlı iken arada sırada resetleme yapıyo sorun devam ediyor sd kart ile denemedim kullanmıyorum (logo ayarlarımı yaptım)

Çevrimdışı trblsl

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugun aracimi parkederken geri vitese taktigimda kamera acilmasi gerekirken birden ekran tamamen karardi geri vitesten ciktigimda da ekran yine simsiyahti radio yu ya da flash bellegi actigimda da ses var goruntu yoktu yani sanki sistem calisiyor ancak lcd ekran yanmis gibi birsey oldu arabayi kitleyip actigimda tekrar sistemi actim skoda logosu gelir gibi oldu goruntu dondu ve ekran tekrar karardi bir kez daha kapatip acinca sanki hicbirsey olmamis gibi calisti bolero resetleme dediginiz boyle bir sey mi acaba olan seye anlam veremedim ben sanki ekranin baglanti yerinde temassizlik oldu gibi bise yasadim sorun nerde olabilir?

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
aracı aldığım günden beri kullanıyordum bolero yu herhangi bir resetleme vs yapmıyordu fakat 2-3 gün önce istasyon logolarını vs yi ekledim otomatik kanal logolarını eklemeyide açık bıraktım 2-3 gündür usb çalarken resetlemeye başladı muhtemelen o yüzden yapıyor olabilir yarın ilk işim onu devre dışı bırakmak olucak

Çevrimdışı eymenbora

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorun güncel.. 2016 yeni fabia için konuşuyorum. Radyo gelişmiş ayarlarında otomatik logo al seçeneğini kapatirsaniz sorun çözülüyor

Çevrimdışı superb2017dizel

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba,
CarPlay'e bağlandığımda bazen ekran kararıyor. Eğer aracı durdurup tekrar çalıştırırsam bir şey olmamış gibi çalışıyor. Aracı hiç durdurmazsam 3-4 dakika sonra sanki yeni açılıyormuş gibi ekran tekrar geliyor. Bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olur musunuz? (araç hareket halindeyken bir sorun yaşamıyorum, yeni çalıştırdığımda yaşanıyor bu olay.)

Çevrimdışı slmrkl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşımlarım merhabalar; benimde başımdan böyle bir iki seferdir geçti. Bazen ekran kapanıyor, bir süre sonra logo ile yeniden açılıyor. İnşallah sizlerin dediği gibi radyo logosunu alma ile ilgilidir. En kısa zamanda otomatik arama işini kapatacağım.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar teşekkür ediyorum bu forumda olmasa servise gidecektim ama direk nokta atış bulmuşsunuz sebebi.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Arkadaşlar aracım dizel 70 bin kilometrede,katalizörle ilgili henüz sorun yaşamadım
Yalnız farklı marka araç kullanan dostlarımda katalizörle veya adblue arızalarıyla ilgili sorunlar yaşıyorlar
Öyleki aracı 46 bin kilometrede katalizör arızası çıkmış ekranda,araç garantisi bittiği çin yetkili servis 29 000 tl masraf çıkarmış
Oda bu parayı vermektense iptal ettirme yolunu düşünüyor
Yorumlara göz attım
Otobanda 3000 devir 80 km sabıt hızla 30 km kadar gidildiğinde katalizör kendini temizliyormuş
Ayrıca yakıt alırken katalizör temizleyici alman malı ürünlerden koymayı tavsiye ediyorlar
Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan paylaşım bekliyorum..

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracım dizel 70 bin kilometrede,katalizörle ilgili henüz sorun yaşamadım
Yalnız farklı marka araç kullanan dostlarımda katalizörle veya adblue arızalarıyla ilgili sorunlar yaşıyorlar
Öyleki aracı 46 bin kilometrede katalizör arızası çıkmış ekranda,araç garantisi bittiği çin yetkili servis 29 000 tl masraf çıkarmış
Oda bu parayı vermektense iptal ettirme yolunu düşünüyor
Yorumlara göz attım
Otobanda 3000 devir 80 km sabıt hızla 30 km kadar gidildiğinde katalizör kendini temizliyormuş
Ayrıca yakıt alırken katalizör temizleyici alman malı ürünlerden koymayı tavsiye ediyorlar
Bu konular hakkında bilgisi olan arkadaşlarımdan paylaşım bekliyorum..
Bu şekilde kataliatör değil de DPF temizlenebiliyor diye biliyorum.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!