škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia sahibi olarak Elentra testim :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Octavia sahibi olarak elentra incelemem. Octavia ile degismem mümkün değil ama dizel motorun sesini süper kesmisler.
https://youtu.be/Fvv_OKMEH28

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Ben de merak ediyorum bunu ama test edemedim. Başarılı bulmuş test edenler genelde.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;567605
Ben de merak ediyorum bunu ama test edemedim. Başarılı bulmuş test edenler genelde.

Bu aralar sıksık hyundaiye gidip geliyorum. Ledleri ceedin eski kasa sportage gibi olmuş ve bana fazla ucuz geliyo. Ledler yanmadığı zaman ise mondeo vari ama bşraz basık bir havası var. İç kalite ise ya ibiş kadar yada daha kalitesiz abi öyle söyleyim

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;567637
Bu aralar sıksık hyundaiye gidip geliyorum. Ledleri ceedin eski kasa sportage gibi olmuş ve bana fazla ucuz geliyo. Ledler yanmadığı zaman ise mondeo vari ama bşraz basık bir havası var. İç kalite ise ya ibiş kadar yada daha kalitesiz abi öyle söyleyim

Plastikler sert demisler testlerde de, sedanlarda kalite genelde bi yere kadar oluyor, hatchlere tüm markalar daha fazla ozeniyor işte... Sürüş olarak ilerlemiş ama yorumlara bakilirsa.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;567659
Plastikler sert demisler testlerde de, sedanlarda kalite genelde bi yere kadar oluyor, hatchlere tüm markalar daha fazla ozeniyor işte... Sürüş olarak ilerlemiş ama yorumlara bakilirsa.

Octaviada vitesin yanına kadar yumuşal ön kapılar da yumuşak abi

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu hyundai dış tasarım kadar iç kaliteye de önem verse keşke. Elentra yı makyajlıyosuni göstergeler hala 2006 model Fx coupe den :)

Kia iç tasarım konusunda daha başarılı, en azından kalite algısı daha yüksek bana göre

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;567660
Octaviada vitesin yanına kadar yumuşal ön kapılar da yumuşak abi

Evet octavia biraz golfe cekmis o bakımdan :) arayan soran var mi takayi?

Alıntı yapılan: viperking;567675
Şu hyundai dış tasarım kadar iç kaliteye de önem verse keşke. Elentra yı makyajlıyosuni göstergeler hala 2006 model Fx coupe den :)

Kia iç tasarım konusunda daha başarılı, en azından kalite algısı daha yüksek bana göre

Bana da oyle geliyor. Getirmedikleri son kasa ceratonun ici baya baya kaliteli.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: turker;567720
Evet octavia biraz golfe cekmis o bakımdan :) arayan soran var mi takayi?

Bana da oyle geliyor. Getirmedikleri son kasa ceratonun ici baya baya kaliteli.

Var abi 5-6 kişi aradı ama çoğu fakir edebiyatı yapıyo anlamıyorum bu insanları [emoji23]

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;567722
Var abi 5-6 kişi aradı ama çoğu fakir edebiyatı yapıyo anlamıyorum bu insanları [emoji23]

Teknik olarak ilk arayanlar önemlidir :) En aç, en bilgisayar başında, en zor durumda onlardır. Çok fark yoksa değerlendirilebilir.

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;567675

Aslında ben göstergeleri beğendim gayet sade ve okunaklı, dış tasarım da keza güzel fakat önden neden bu kadar Focus'a benzetmişler anlayamadım tabi birde bagaj hacmi B sınıfındaki araçlara daha yakın biraz daha büyük olmalıydı.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gostergeler kesinlikle kotu degil ama hyundai a asina biri icin bir yenilik de degil. Bu siniftaki araclar artik ciddi paralara satiliyor o yuzden insan biraz daha ozellikle ve gzl olsun istiyor. 2006 model bir gosterge yerine daha modern bir versiyon vb

Ayni konuyu passat cc icin de soyluyorum. Distan muthis estetik bi arac ama ici 10 sene 9nceki passat in aynisi :)

Çevrimdışı aserhat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;567879
Gostergeler kesinlikle kotu degil ama hyundai a asina biri icin bir yenilik de degil. Bu siniftaki araclar artik ciddi paralara satiliyor o yuzden insan biraz daha ozellikle ve gzl olsun istiyor. 2006 model bir gosterge yerine daha modern bir versiyon vb

Ayni konuyu passat cc icin de soyluyorum. Distan muthis estetik bi arac ama ici 10 sene 9nceki passat in aynisi :)

Evet Passat CC bu konuda çok bariz bir örnek.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün samsunda kısa bir inceledim elantrayı. Aslında özellikle ön ve yan profilden tasarım çok güzel olmuş. Fakat iç plastikler çok basit kalmış. Klima kontrolleri de yavan geldi. Yine de ortanın üstü not verilebilir ama sürmek de lazım, vaktim yoktu.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MAkyaj öncesi kasanın 1.6 benzinlisini test etmiştim. Genel olarak sessiz bir araçtı. Perf öyle çok uçuk değildi ama ölü bir karakteri de yoktu. Fren dozlanmasını çok sevmiştim. Hatırladığım tek kötü yanı döşeme kumaşı ve sürüş pozisyonu yüksekliği idi.