škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Otomatik ayarlı koltuk ve aynalar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstalay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba ,
Sorunumu söylemeden önce bu siteyi Kuran yöneten ve üyelere teşekkür ediyorum , herhangi bir problemde, sorunda eminim bende olduğu gibi sizde de ilk bakacağımız yer burası .
Soruma gelecek olursak , prestij pakette olan hafıza koltuk ve aynalar kendinize göre ayarladıktan sonra hafızaya alıyoruz . Başka biri kullandığında ayarları değişince kumanda ile ilk ayara geliyor denmişti bana bayide. Kaç kere denedim olmadı , bu konuda yardımcı olursanız sevinirim . İyi akşamlar .

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Boleroda anahtarla koltuk ve aynayı eşleştirmek için bir ayar var. İki anahtarı da kullanıcı ayarlı olarak tanımlarsanız her kullanıcı için anahtara göre kapı açılınca ayar yapıyor bildiğim kadarıyla. Başka kullanıcı geldiğinde sıfırlama diye birşey yok, koltuğun varsayılan bir pozisyon tanımı olduğunu sanmıyorum. Bununla ilgili eşleştirme adımları kullanıcı kılavuzunda olması gerek.

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Teyp üzerinde koltuk ayarlarindan anahtara tanimlama yapabiliyorsunuz.

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yukarıda arkadaşların bahsettiği anahtar ayarını yapınca tüm sorununuz hallolur.
Bunun dışında (eğer anahtara tanımlı değilse) 1- hafızaya aldığınızdan emin olun (kitapçıkta anlatıyor), 2- Kaydedilmiş bir hafızaya getirmek için o numaraya bir kere basmak yetmez, tam ayara gelene kadar basılı tutmanız gerekir. (belki bu son kısmı atlamışsınızdır diye yazayım dedim).

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kapıyı açtığımızda koltuğa oturmadan 1 kere basıyoruz istediğimiz pozisyonun tuşuna ve koltuk yerine geliyor. basılı tutmuyoruz. 1 numara hanımın 2 numara benim.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;567890
kapıyı açtığımızda koltuğa oturmadan 1 kere basıyoruz istediğimiz pozisyonun tuşuna ve koltuk yerine geliyor. basılı tutmuyoruz. 1 numara hanımın 2 numara benim.

Sn Özdil;

Kapıyı açınca koltuğa oturunca da bir kere basmak yeterli oluyor... Oturun, koltuğunuzun keyfini çıkarın... :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben farklı bir şey yazmadım ki yukarıda basılı tutmanız lazım diye yazmışlar.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;567890

Sn Özdil...

KOLTUĞA OTURMADAN yazmışsınız...yukarıda... koltuğa otursanız da sistem çalışıyor... kontak kapalı ve kapı açık olacak...

Çevrimdışı hanikoduduko

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;567946
Ben farklı bir şey yazmadım ki yukarıda basılı tutmanız lazım diye yazmışlar.

Alıntı yapılan: aytunca;567966
Sn Özdil...

KOLTUĞA OTURMADAN yazmışsınız...yukarıda... koltuğa otursanız da sistem çalışıyor... kontak kapalı ve kapı açık olacak...

Ben genelde kapıyı kapatıp, kontağı çalıştırınca koltuğu ayarladığım için basılı tutmam gerekiyor. Sizlerin dediği gibi de olabilir, ben de bir deneyeyim bunu.