škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III USB sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamın aleyküm arkadaşlar. Daha iki hafta önce yarış mavisi 1.2 TSİ style paket fabia aldım. Her şey güzel fakat arabada usb'den müzik dinlerken 3-4 dakikada bir müzikte anlık kesilme ardında da kontak açınır kapanır gibi dokunmatik ekran kendini kapatıp tekrardan açıyor. Bu sorunu yaşayann yada servise götürmeden çözüme ulaştırabilicek birisi var mı? USB formati fat32- müzikler Mp3.

Çevrimdışı gurkantoksoy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam böyle bişeyle hiç karşılaşmadım fakat usb ile ilgili bir problem olabilir mi? Başka bir usb ile deneyin bence, çözmez ise servise başvurursunuz.

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Başka bir usb ilede fakat sonuç aynı. 0 bir araçta böyle bir problem gerçekten heves kırıcı

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;566819
Başka bir usb ilede fakat sonuç aynı. 0 bir araçta böyle bir problem gerçekten heves kırıcı

Elektronik şans işidir. Servis sorunu çözer mutlaka sıkmayın canınızı. En kötü cihaz değişir. Sıfır aracın rahatlığı da bu zaten :)

Çevrimdışı Leca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kronik sorun bu. Bende superb de yapti. Sevise goturun yazilim atiyorlar. Blg

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yarın servisten randevu alacağım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Çevrimdışı ed0810

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bendede buna benzer birsey var. Araci aldigimdan beri, bazen telefonun baglantisi kurulamiyor araci ilk baslattigimda. Araci kapatip kitleyip 5 dk bekliyorum sorun cozuluyor. Bir ara servise gidecegim ama yogunluktan gidemedim. Buyuk ihtimal, usb girisindeveya icerideki kablolarda ya bir sorun var yada orasi asiri hassas.

Çevrimdışı darkknight

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;566816
Selamın aleyküm arkadaşlar. Daha iki hafta önce yarış mavisi 1.2 TSİ style paket fabia aldım. Her şey güzel fakat arabada usb'den müzik dinlerken 3-4 dakikada bir müzikte anlık kesilme ardında da kontak açınır kapanır gibi dokunmatik ekran kendini kapatıp tekrardan açıyor. Bu sorunu yaşayann yada servise götürmeden çözüme ulaştırabilicek birisi var mı? USB formati fat32- müzikler Mp3.

Hocam servise gittiniz mi?Aynı sorun bende de var.Acaba sorunu çözebildiler mi?

Çevrimdışı dehawen

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef servise goturecek vaktim olmadi. Fakat arayip iletisime gecmistim. Olayin videosunu cekip servise geldigimde gostermemi istediler cunku bu olay herhangi bir hata olarak gozukmeyebilirmis.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

merhaba aynı sorun bendede vardı ilk başta araçı aldığım servis çakıroğlu önemsemedi sonra ilk bakım için erya servisine gittim baya bir ilgilendiler skoda mail atıldı skoda bana geri dönüş yaptı ve yakın olduğu için çakıroğlu servisine gittim yeni bir yazılım geldi ve yaptık dediler ve şimdi sorunum çözüldü ama şu varki teyp ekranım eksildi telefon bağladıktan sonra teyp bın sol tarafında mesaj,harita,arama tuşu vardı şimdi yok  malasef

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

benim araç garanti kapsamında değişmişti. daha önceki araçta bolero ekran sürekli açılıp kapanıyordu, yani çok sık olurdu. bunda bir ya da iki kez ya oldu ya olmadı. fakat usb ile ilgili bir problem hiç olmadı.

açılıp kapanması muhtemelen yazılımla ilgili çökme gibi bir durum oluyor. müzik de o yüzden kesiliyordur, bilgisayarın donması gibi. sonra da kendine reset atıp yeniden başlatıyor.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;628646
merhaba aynı sorun bendede vardı ilk başta araçı aldığım servis çakıroğlu önemsemedi sonra ilk bakım için erya servisine gittim baya bir ilgilendiler skoda mail atıldı skoda bana geri dönüş yaptı ve yakın olduğu için çakıroğlu servisine gittim yeni bir yazılım geldi ve yaptık dediler ve şimdi sorunum çözüldü ama şu varki teyp ekranım eksildi telefon bağladıktan sonra teyp bın sol tarafında mesaj,harita,arama tuşu vardı şimdi yok  malasef

hocam carplay'den ya da android auto'dan bahsediyorsunuz sanırım. cihaz sıfırlandığı için smart link menüsünden telefonunuzu yeniden tanıtırsanız eski haliyle tekrar bağlanabilirsiniz.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehawen;571765
Malesef servise goturecek vaktim olmadi. Fakat arayip iletisime gecmistim. Olayin videosunu cekip servise geldigimde gostermemi istediler cunku bu olay herhangi bir hata olarak gozukmeyebilirmis.

Aynı olay bende de var.Aracı kullanırken bir anda oluyor zaten nasıl videosunu çekebiliriz ki.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
USB den müzik dinlemek mi kaldı arkadaşlar :)
açın spotify dan mis gibi sınırsızın keyfine bakın.  herhalde usb girişine usb bellek hiç takmayacağım ben :)

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben USB'yi sadece telefon şarjı veya android auto için kullanıyorum. Müzikleri SD karttan dinliyorum. Hiç sıkıntı çıkarmadı şimdilik. 1 yıl oldu aracı alalı. SD kart belki daha stabildir. Sorunu kısa sürede çözersiniz umarım.