škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Klima Rest Ozelligi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turboordek

• Ucucu Madde
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
SuperB 3 Prestige paket aracin klimasinda REST yazan bir dugme var. Ne ise yarar diye kullanma kilavuzuna goz attim. Araci durdurduktan sonra bu dugme aktif hale geliyor. Basarsaniz eger 30dk ya da aku belli bir oranda zayiflayana kadar (sanirim hangisi once olursadir) havalandirma calismaya devam ediyor.
Misal kis gunu otoyolda mola verdiniz ve inerken bunu aktif hale getirerek aracin motor sicakligindan faydalanarak iceriye sicak hava uflemeye devam etmesini sagliyorsunuz. Mola sonrasi araca bindiginizde aracin ici daha az sogumus ya da sogumamis oluyor.

Guzel bir ozellik hosuma gitti. Diger donanim seviyelerinde ayni ozellik var mi bilmiyorum.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Superb1 e4 paketlerde solar sunroof vardi eskiden. Sunrooftaki gunes pilleri sayesinde klimayi arac kapaliykende calistiriyor

Çevrimdışı timbaz

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;566719
Superb1 e4 paketlerde solar sunroof vardi eskiden. Sunrooftaki gunes pilleri sayesinde klimayi arac kapaliykende calistiriyor
Yeni eski tum superb lerde o ozellik var diye biliyorum...
En azindan sitesinde yaziyordu, ic ortam isisini dusurmek icin sadece havalandirma  fanini acip temiz hava saliyor iceriye..