škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myth

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, 1.4 tsi 150 bg dsg olan araçta 1700 km de olan araçta parke yolda yavaş giderken sol on cami açtığımda böyle teneke sesi geliyor sangirti gibi sizlerde de oluyormu özelikle 2 vitesten 1 vitese düştüğünde.  Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Selomax;571708
Arkadaşlar merhaba. Mevcut aracım rapid 1.6 tdi dsg spaceback elegans. Dün bazı donanımlar ekleterek sipariş verdim. Ancak çevremde bazıları bu kararımın mantıksız olduğunu söylüyorlar. Şu an honda civic elegans otomatik lpg lisi indirimle 73.300 e geliyor. Sizce mantıklı hareket hangisi olur. Söyleyeceğiniz düşünceleriniz kararımı değiştirebilir yardımlarınızı bekliyorum. Ayrıca superb de extra hız sabitleme+bolero+katlanır ayna+bluetoot gibi donamlarla 73.300 e geliyor.Sipriş verdiğim superb 1.4 active

Bu konuya hiç mesaj yazmamıştım ama öyle bir şey yazmışsınız ki kayıtsız kalamadım.

uzak doğu arabalarından bence UZAK DURUN!

AYNI SEGMENT OLMAYAN İKİ ARABAYI KIYASLAYANLARIN ARABA GÖRDÜKLERİNDE AAAAAA BU YENİR Mİ? SORUSUNU SORACAKLARINI DÜŞÜNÜN.

ARABADAN ANLIYORLARSA İKİ MARKANIN DA BAYİSİNE GİDİP ARAÇLARIN KAPILARINI AÇSINLAR VE ELLERİNİ KAPI İÇLERİNDEKİ EŞYA KOYMA YERLERİNE SÜRSÜNLER NEYİN NE OLDUĞUNU BELKİ O ZAMAN ANLARLAR.

BU ARADA SKODA BAYİSİNDE SUPERB İN KAPISINI DEĞİL OCTAVİA NIN KAPISINI AÇSINLAR. HONDA BAYİSİNDE DE VARSA ACCORD UN KAPISINI AÇSINLAR.

BİZ BUGÜN OPEL E GİDİP TEST SÜRÜŞÜ YAPTIK VE TÜM ARAÇLARI EN İNCE DETAYLARINA KADAR İNCELEDİK. SONRA DA ÇIKIP SKODA YA GİTTİK TEST SÜRÜŞÜ YAPIP ARAÇLARI İNCELEDİK. ÇIKINCA SEPERB İMİ ÖPTÜM...

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: myth;571742
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar, 1.4 tsi 150 bg dsg olan araçta 1700 km de olan araçta parke yolda yavaş giderken sol on cami açtığımda böyle teneke sesi geliyor sangirti gibi sizlerde de oluyormu özelikle 2 vitesten 1 vitese düştüğünde. Bilgi verebilirseniz çok sevinirim

İyi akşamlar. Camınız açık iken kenarları çerçeveye temas ediyor. Bu sesi cam açık bir şekilde kapıları kapattığımda ben de duyuyorum. Çok büyük bir sorun teşkil etmez ve düzgün zeminde bu sesi yapmaz cam tamamen kapalı olduğunda da yapmıyor...

Çevrimdışı myth

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Cevabınız için teşekkürler ama bu arada sağ taraftan öyle bir ses gelmiyor. Sadece soldan geliyor

Çevrimdışı beko86

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: myth;571748
Cevabınız için teşekkürler ama bu arada sağ taraftan öyle bir ses gelmiyor. Sadece soldan geliyor

Bende 4 camdan da geliyor. Ama camlar kapalıyken gelmiyor. Keçeyi çerçevenin her iki tarafına da koymamışlar tek tarafa koymuşlar. Dolayısı ile araç titreştikçe cam çerçevenin keçesiz kısmına temas ediyor.

Çevrimdışı ekoraynet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar, bu hafta karar aşamasındayım.

2016 PASSAT 1.4 TSI DSG COMFORTLINE Metalik renk -- 106 bin
2015 SUPERB 1.6 TDI DSG STYLE Paket + 1800 liralık opsiyonlu fiyat beyaz -107 bin

sizce fiyatlar nasıl ve hangisini tercih etmeliyim?
her iki araç da stokta mevcut ve yeni siperiş için bekleyecek zamanım olmadığından, karar vermem gerekiyor. Sadece Superb model yılı 2015 olması aklımı karıştırıyor.
« Son Düzenleme: 24 Nisan 2016, 21:01:44 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benzer tercihten sonra superb seçtim. Birisi dizel diğeri benzinli sonuçta.
2 aracında detaylı donanımlarını alıp karşılaştırın derim. 2015 superb style.da olan ve olmayan opsiyonlar var 2016 style.da.

Çevrimdışı ekoraynet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;571814
Benzer tercihten sonra superb seçtim. Birisi dizel diğeri benzinli sonuçta.
2 aracında detaylı donanımlarını alıp karşılaştırın derim. 2015 superb style.da olan ve olmayan opsiyonlar var 2016 style.da.

Sanırım son kararım SUPERB olacak 2015' de ekstra birkaç özellik daha var ve fiyat olarak da biraz daha uygun geldi. Onun dışında 2015-2016 kasada bir fark göremedim.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekoraynet;571830
Sanırım son kararım SUPERB olacak 2015' de ekstra birkaç özellik daha var ve fiyat olarak da biraz daha uygun geldi. Onun dışında 2015-2016 kasada bir fark göremedim.

Style plus mı? Eğer sadece style donanımsa arasında devasa fark var.

Çevrimdışı ekoraynet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;571853
Style plus mı? Eğer sadece style donanımsa arasında devasa fark var.

Style Plus hocam. 2015 olması kafamı karıştırıyor ama 2015 style plus için 107 bin çok mu acaba ?

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekoraynet;571854
Style Plus hocam. 2015 olması kafamı karıştırıyor ama 2015 style plus için 107 bin çok mu acaba ?

Bende de style plus araç var şubat ayı başında 106750 aldım ama arabada ekstra 2600TL (18 " zenith jant + arka hava yastığı) aksesuar vardı. Ayrıca 2016 olmayan ama 2015 modellerde olan front asist ve anahtarsız giriş var.2016 2015 karşılaştırmasını buna göre yapabilirsiniz.

Çevrimdışı ekoraynet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;571856
Bende de style plus araç var şubat ayı başında 106750 aldım ama arabada ekstra 2600TL (18 " zenith jant + arka hava yastığı) aksesuar vardı. Ayrıca 2016 olmayan ama 2015 modellerde olan front asist ve anahtarsız giriş var.2016 2015 karşılaştırmasını buna göre yapabilirsiniz.

Seninki ile aynı o zmn bana ekstra önerilen opsiyonlarda 18 " zenith jant + arka hava yastığı dahil 107 bin ... Memnun musun hocam ?
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2016, 08:42:10 Gönderen: ekoraynet »

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ekoraynet;571857
Seninki ile aynı o zmn bana ekstra önerilen opsiyonlarda 18 " zenith jant + arka hava yastığı dahil 107 bin ... Memnun musun hocam ?

Memnunum hocam donanım olarak gayet yeterli nerdeyse golf le aynı fiyata d segmenti araç alıyorsun.Bu arada hangi bayiden alıyorsun internette kazalı 2 tane style plus gördüm(sıfır km) umarım onlar değildir.

Çevrimdışı eozen81

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;571866
Memnunum hocam donanım olarak gayet yeterli nerdeyse golf le aynı fiyata d segmenti araç alıyorsun.Bu arada hangi bayiden alıyorsun internette kazalı 2 tane style plus gördüm(sıfır km) umarım onlar değildir.
Hocam kazalı 0 KM nasıl oluyor, nasıl satılır ki 0 KM diye?

Sent from Tapatalk

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eozen81;571867
Hocam kazalı 0 KM nasıl oluyor, nasıl satılır ki 0 KM diye?

Sent from Tapatalk

sahibinden.com da kayadibi bayisinde style plus satılık 2 araç var ikisi de depoydayken üstüne birşey düşmüş ve tamir etmişler ikiside sıfır km.i

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-yetkili-bayiden-superb-1.6-tdi-dsg-style-plus-kredi-imkani-291137259/detay