škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Döşemecioğlu oto kılıfları hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tuny

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de kargo ile döşemecioğlundan alıp kendim takmıştım. Yalnız arka koltuğun oturma kısmı kılıfı takınca klipslere geçmiyor o da kılıftan kaynaklı birşey değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı oceanix

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Daha önceki aracım Doblo için alıp kullanmıştım. Memnun kaldım. Koltuklara tam olarak oturmuş olsa da zamanla sarkma yapıyor.  

Yine de içinde airbag olan koltuklara pek istemem kılıf takmayı...

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Tuny;594381
Ben de kargo ile döşemecioğlundan alıp kendim takmıştım. Yalnız arka koltuğun oturma kısmı kılıfı takınca klipslere geçmiyor o da kılıftan kaynaklı birşey değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

döşemenizin üzerine kahve kola cukulata veya boyalı herhangibirşey döküldü mü?sonuc nedir?yani genel söylenen gibi herseyi alta gecirip orijinal kılıfı mahvetme durumu olabilir mi sizce?

Çevrimdışı proteusum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
döşemecioğlu ilker beye cok teşekkürler,ellerine saglık orijinal kıvamında oldu.
https://postimg.org/gallery/2sthkwhh0/

Çevrimdışı leventhyilmaz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba,

Döşemecioğlu'ndan kılıf taktıranlara birkaç sorum var. Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.

1- Arka koltuklar kılıf takıldıktan sonra parçalı yatırılabiliyor mu? Yoksa kılıfın arka koltuk sırt dayama bölümü tek parça mı?

2- Ön koltuk ısıtmaları yine aynı verimi verebiliyor mu?

3- Söküm-takım için ürünün sitesinde kendiniz yapabilirsiniz deniyor? fakat çoğu yorumda bunun imkansızlığından bahsedilmiş. Arka koltuk mu zorluyor?

4- Kılıfları yıkayan var mı, çekme yaptı mı?

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: leventhyilmaz;607181
Herkese merhaba,

Döşemecioğlu'ndan kılıf taktıranlara birkaç sorum var. Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.

1- Arka koltuklar kılıf takıldıktan sonra parçalı yatırılabiliyor mu? Yoksa kılıfın arka koltuk sırt dayama bölümü tek parça mı?

2- Ön koltuk ısıtmaları yine aynı verimi verebiliyor mu?

3- Söküm-takım için ürünün sitesinde kendiniz yapabilirsiniz deniyor? fakat çoğu yorumda bunun imkansızlığından bahsedilmiş. Arka koltuk mu zorluyor?

4- Kılıfları yıkayan var mı, çekme yaptı mı?

Merhaba;
1- Yanlış hatırlamıyorsam, arka sırt dayama 2 parça.
2- Koltuk ısıtma ile sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.
3- El beceriniz varsa ve sabır seviyeniz yuksekse, rahatlıkla takabilirsiniz. Ben kendim taktım, 1 yıl sonra söktüm yıkadım ve geri taktım.
    Özellikler ön koltuk altına sabitlenecek kancalar biraz uğraştırıyor.
4- Çamaşır makinası renkli programında yıkandılar, her hangi çekme oluşmadı.

Çevrimdışı octaviauser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;566260
Kasım ayında düz model için 200 vermiştim nubuk belki farklı olabilir ama nubuk gerçekten 10 numara olmuş
abi duz kiliflar icin birkac resim atabilir misiniz ?

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba, ben aşağıdaki kılıftan almak istiyorum ama sanırım octavia için yok. passatta görmüştüm bej renk, çok güzel duruyor. nubuk görüntüsü vermiş, çok inceleyemedim ama orjinal gibi duruyordu.

http://urun.n11.com/koltuk-minderi/araca-ozel-yeni-nesil-koltuk-koruyucu-minder-1sinif-malzeme-P123168674

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Az önce Döşemecioğlu'ndan döndüm. İlker Bey saolsun çok ilgili ve misafirperver. Harika bir iş çıkardı. Kılıflar tam olarak oturdu. Ben nubuk sevmediğim için orjinale yakın olan modeli tercih ettim. En kısa sürede resimlerini paylaşacağım

Çevrimdışı hilter

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: by_Loopus;607759
Az önce Döşemecioğlu'ndan döndüm. İlker Bey saolsun çok ilgili ve misafirperver. Harika bir iş çıkardı. Kılıflar tam olarak oturdu. Ben nubuk sevmediğim için orjinale yakın olan modeli tercih ettim. En kısa sürede resimlerini paylaşacağım

Hayırlı olsun ,kaça taktırdınız ?

Çevrimdışı by_Loopus

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hilter;607815
Hayırlı olsun ,kaça taktırdınız ?

Nubuk olan model 240 TL , normal olan 220 TL. Ben nubuk modeldeki dalgalanmayı pek sevmediğimden normal olanı tercih ettim.

Çevrimdışı wallop35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gözünuz kapalı alıp taktirabilirsiniz. Döşemecioğlu 1 numara

Çevrimdışı octaviauser

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Aliservi;566260
Kasım ayında düz model için 200 vermiştim nubuk belki farklı olabilir ama nubuk gerçekten 10 numara olmuş

düz model kılıfların resimlerini paylaşabilir misiniz ?

Çevrimdışı Aliservi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: octaviauser;608706
düz model kılıfların resimlerini paylaşabilir misiniz ?