škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Konyalı Arkadaşlardan Yardım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-18inc-orjinal-skoda-jant-lastik-vw-audi-seat-uyumludur-281784435/detay

Arkadaşlar yukarda linkini verdiğim jant/lastik takımını almayı düşünüyorum. Fotoğraflarda Skoda amblemi ve "made in cz" ibareleri var, saticiylada görüştüm orjinal sonradan boyanma felanda yok diyo. Adamların mekanı Konya Karatayda. Konyadaki arkadaşlardan bu janta yerinde bakabilecek varmı acaba???

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Heeç mi sevmiyin sen böbreğini[emoji23] 17ler gayet rahatsız ediciyken neden bu taş düşürme isteği abeyy[emoji23] [MENTION=11764]mcb951[/MENTION]

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Mehmet can abi burayı biliyorum yarın dönemeyebilirim ama perşembe günü kesin bakmış olurum yarına donersek konyaya yarında bakarım.

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;565434
http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-jant-lastik-takimlari-18inc-orjinal-skoda-jant-lastik-vw-audi-seat-uyumludur-281784435/detay

Arkadaşlar yukarda linkini verdiğim jant/lastik takımını almayı düşünüyorum. Fotoğraflarda Skoda amblemi ve "made in cz" ibareleri var, saticiylada görüştüm orjinal sonradan boyanma felanda yok diyo. Adamların mekanı Konya Karatayda. Konyadaki arkadaşlardan bu janta yerinde bakabilecek varmı acaba???

bi arkadaş sordurayım cevaba göre yazarım

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;565500
Heeç mi sevmiyin sen böbreğini[emoji23] 17ler gayet rahatsız ediciyken neden bu taş düşürme isteği abeyy[emoji23] [MENTION=11764]mcb951[/MENTION]

E taslarindan kurtulacak iste :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;565500
Emaaaan! Bidahamı gelicez dünyaya:)