škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyatlar çok artmiş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı aytunca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba;

Geçtiğimiz Ağustos ayında satın aldığım 1.4 TSI 150 beygir, Manuel vites Prestij (sunroof+ACC+19 inc jant)  düz olarak 104 bin TL olmuş... Opsiyonlarla birlikte yaklaşık 112 bin TL oluyor... Ben daha 7 ay önce 99 Bin liraya almıştım... Bu kadar fark olur mu? Enteresan... Bu fiyat politikasının Skoda'ya zararı olacağını düşünüyorum...

Çevrimdışı abeyy

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ayni sekilde agustosta 97ye aldigim arabam suan 106. Bizim icin avantaj bu durum hep ikinci elinin vw nin yaninda ezildigi kanisi hakimdi. Artik oyle degil bence skodanin ikinci el fiyatlari yukseliste

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bazıları kabul etmese de enflasyon hortladı. bunlar normal. tlnin alım gücü düştü.  Benim gibi bir miktar kredi kullananlar için iyi haber tabii, ödeyeceğimiz faizin anlamı kalmıyor. aracı almak için 1 sene beklesek belki daha da pahalı alacaktık.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2016, 17:02:46 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı ozyx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Abi bu asgari ücrete zam yapıldı iyi güzelde, para herkeste olursa paranın değeri kalmıyor  doğal olarak.  Zaten bu tarz şeyler yurt dışından alınıyor. Yapmaya kalksan yine bir sürü parçasını yine yurt dışından alacaksın. Yoksa bende isterim herkeste para olsun basalım darphanede verelim herkese 20 bin tl maaş. ama olmuyor işte. Bende bu konuyu niye buraya kadar getirdim onuda bilmiyorum ya :D neyse hakkatten çok fazla ya :(

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende fiyatları takip edenlerdenim. 1 mart fiyat listesini görünce gerçekten çok moralim bozuldu. Ne oldu ki? Ne değişti? Vallahi bilen varsa söylesin.
 [MENTION=11488]özdil[/MENTION] hocam, kesinlikle haklısın. Temmuz ayında bitecek bir ödemem var, yıl sonunu beklerim diyordum ama yok, beklemicem.