škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yagisli havalarda surus esnasinda dikkat edilmesi gerekenler

DDŞ · 25 · 45531

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğrusu Türkçesini kullanmak istedim ama şoförlük meslek, sürücülük dümdük gider anlamına geliyor maalesef!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564458
Doğrusu Türkçesini kullanmak istedim ama şoförlük meslek, sürücülük dümdük gider anlamına geliyor maalesef!
Zaten "araba kullanmak" ve "araba sürmek" diye iki ayrı tâbir vardır.
Araba kullanmak yağına, suyuna, lastiğine, ...vs. dikkat etmek demektir.
Araba sürmek gaza bas, frene bas, kilitle (nereye park ettiği hiç önemli değil) git.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;564629
Zaten "araba kullanmak" ve "araba sürmek" diye iki ayrı tâbir vardır.
Araba kullanmak yağına, suyuna, lastiğine, ...vs. dikkat etmek demektir.
Araba sürmek gaza bas, frene bas, kilitle (nereye park ettiği hiç önemli değil) git.

bkz: Uğur abinin imzası :) İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan, arabasının kaderini başkasına bırakmayandır.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İmzadaki bu söz çok hoşuma gidiyor. Fakat müsaadenizle ben son kısmına bir ekleme yapmak isterim;

Alıntı
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan; canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;564648
İmzadaki bu söz çok hoşuma gidiyor. Fakat müsaadenizle ben son kısmına bir ekleme yapmak isterim;
Alıntı yapılan:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, 'Hak, kural' falan demeden, ilk davranan;  canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!                 
Daha iyi oldu! Hemen bu şekilde revize edeyim imzamı ben.
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel slogan oldu, canımızı ve malımızı düşünürken karşımızdakileri de düşüneceğiz tabi ki.:gaz:

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
conti 2 kez hayatımı kurtardı sağolsun.

ıslak zemin sert frenlerde kesinlikle kızaklama yapmıyor.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle