škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

SUPERB geri çağırma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yaklaşık 1 saat kadar önce aracı satın aldığım skoda bayii tarafından arandım.
Araçların akü bağlantı noktlarında fabrikasyon üretim hatası sonucu olduğu düşünülen bir gevşeklik/sorun olabileceği söylendi. Aracımı kontrol için servise çağırdılar.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;557693
Araçların akü bağlantı noktlarında fabrikasyon üretim hatası sonucu olduğu düşünülen bir gevşeklik/sorun olabileceği söylendi. Aracımı kontrol için servise çağırdılar.

araç ordayken akılları nerdeydi?
araç çıktıktan sonra böyle bir bilgilendirme tuhaf, insanın aklına herşey gelebilir, benim aklıma daha ciddi sorunlar bile gelebilir, içimiz rahat olsun diye akü bağlantı noktalarında sorun olabilir demiş olmasınlar diye düşünürüm.
  bence arabanın başından ayrılmayın gidince.

inşallah ciddi durum değildir. bu arada hayırlı olsun arabanız.

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sadece superblere özgü birşey mi? Eğer öyleyse özellikle "su motor seçeneğinde var" gibi birşey söylendi mi merak ettim. Biraz vakit geçsin bayiyi arayıp sormakta fayda var.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracı 1 eylül 2015te teslim aldım. sağolun sizin de aracınız hayırlı olsun.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

mehmetniyazi61 arkadaşımızın dediği konu doğru aracınızın başından ayrılmayın ve yapılan her işlemi de sorgulayın...inşallah ciddi bir durum yoktur ağzınızın tadını bozmasın Allah

Çevrimdışı hkaydin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar bu kadar takıntılı olmayın. Benim ford aracımı da bu şekilde çağırmışlardı. Çünkü kutup başı eğer çıkarsa kısa devreden kıvılcım çıkıp ateş alabilir Allah korusun.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ateş alabilir de VAG grup artık o kadar güvenilmez ki asıl sorun gerçekten akü mü bilmek lazım.

Belki ciddi bir sorun var ve duyulmasın diye akü sorunu diye uyduruluyor da olabilir. Bence de ısrarcı olup her adımı servis içinde takip etmekte fayda var

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
özdil bey sıkıntı edilecek bir durum değil. Aynı sebepten Geçen hafta ben de gittim. Kontrol ettiler. Sizinkinde bir sıkıntı yok dediler.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
keşke paylaşsaydınız. ben sıkıntı etmedim. sadece herkes duysun haberdar olsun diye burada paylaştım. belki bazı bayiler müşterilerine ulaşmay üşenir diye yazdım buraya. izmir havası alıp gelmiş olurum. varsa bagaj havuzu alırım hem.

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arandıktan sonra sıkıntı etmeyip 1 saat içinde forumdaki arkadaşları bilgilendirmeniz büyük incelik, takdir ettim gerçekten. Zira benim de amacım sizi muhatap alarak forumdaki arkadaşlara bunun kontrol amaçlı bir çağrı olduğunu illaki araçların arızalı olması manasına gelmediğini belirtmekti. Maksat hasıl olmuştur inşallah.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2016, 08:31:21 Gönderen: kolgezer »

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bizim araç içinde aradılar. Güncelleme yapılacak diye randevu verdiler . Bakalım ne çıkacak

Çevrimdışı promethe

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drivetome;558090
Bizim araç içinde aradılar. Güncelleme yapılacak diye randevu verdiler . Bakalım ne çıkacak
Bizim kayseri bayiden ses soluk çıkmıyor. Bir ara ben mi arasam acaba. Sivas kayseri yapmam lazim bu durumda. Ya da samsun olabilir.

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drivetome;558090

hangi tarih çıkışlı sizin araç? ve hangi motor?

Çevrimdışı drivetome

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
2015 Ekim de teslim aldık. 1.6tdi dsg prestij

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drivetome;558198
2015 Ekim de teslim aldık. 1.6tdi dsg prestij

Bizde fabis zannettik :D