škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

İphone Car Play Servisi

bilen · 59 · 16295

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;564721
Değişim yaptırmayıp beklemeyi mi tercih ettin?[/QUOTE

Salı gününe nasipse değişim için randevu verdiler. Her ne kadar Skoda bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünsede.

Çevrimdışı memleketim

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;564255
Valla beklemedim 525 tl aktive ettim 9.3 final zaten bir aya gelir ama bu sefer kampanya biter 800 tl ye çıkar. İlk izlenimlerim gayet iyi İphone maps gayet iyi çalışıyor YouTube sadece ses olarak arabadan dinletebiliyorsunuz final sürümü olmadığı için mesaj ve Siri tam aktif değil ama bu şekilde bile kalsa süper

Mustafa bey hangi serviste, ne zaman aktif ettirdiniz. Konya da 750 tl istediler.

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;564255
Valla beklemedim 525 tl aktive ettim 9.3 final zaten bir aya gelir ama bu sefer kampanya biter 800 tl ye çıkar. İlk izlenimlerim gayet iyi İphone maps gayet iyi çalışıyor YouTube sadece ses olarak arabadan dinletebiliyorsunuz final sürümü olmadığı için mesaj ve Siri tam aktif değil ama bu şekilde bile kalsa süper

Hocam, iyi günlerde kullanın öncelikle.

İşlem serviste ne kadar sürüyor? Hangi aşamalar var, paylaşabilir misiniz?

Benden önce bir cd almamı sonra işlemin yapılacağını söylediler. Siz nasıl yaptırdınız acaba?

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle kampanya devam ediyor 525 tl ( KDV dahil )bazen işçilikte yazabiliyorlar o servisle ilişkilerinze göre değişebilir. Ben yüce Skoda servisinde yaptırdım Maltepe'de işlem yarım saat sürüyor cd kabında tanıtım broşürleri ve kod var yani cd çıkmıyor onu sistemden tanıtıyorlar yani vag kablosuyla bunun sebebi ise arabanın aküsü veya boleroda sorun çıktığı anda tekrar aktive edilsin diye bunun dışında harita süper çalışıyor deezer ve spotify gibi uygulamalarda sorunsuz

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
acaba 9.3 final geldikten sonra kapatırlar mı haritaları tekrar.bug filan olmasın bu durum :D

telefona beta sürüm yüklemek istemiyorum açıkçası

Çevrimdışı mhaktanir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;564815
Öncelikle kampanya devam ediyor 525 tl ( KDV dahil )bazen işçilikte yazabiliyorlar o servisle ilişkilerinze göre değişebilir. Ben yüce Skoda servisinde yaptırdım Maltepe'de işlem yarım saat sürüyor cd kabında tanıtım broşürleri ve kod var yani cd çıkmıyor onu sistemden tanıtıyorlar yani vag kablosuyla bunun sebebi ise arabanın aküsü veya boleroda sorun çıktığı anda tekrar aktive edilsin diye bunun dışında harita süper çalışıyor deezer ve spotify gibi uygulamalarda sorunsuz

Teşekkürler hocam bilgi için.

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: pumperking;564835
acaba 9.3 final geldikten sonra kapatırlar mı haritaları tekrar.bug filan olmasın bu durum :D

telefona beta sürüm yüklemek istemiyorum açıkçası

O zaman final sürümü çıktıktan sonra durumdan haberdar ederim ona göre smartlink düşünürsünüz

Çevrimdışı pumperking

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Vetmustafa;564877
O zaman final sürümü çıktıktan sonra durumdan haberdar ederim ona göre smartlink düşünürsünüz

öncelikle teşekkür etmek isterim.ne yazık ki dayanamayıp 9.3 ß6'yı yükledim.hafta içi ilk fırsatta smartlinki aktive edeceğim.en kötü final sürümüne geçmeyiz değil mi :)

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Beta sürümlerin belli ömrü var final sürümü çıkınca beta sürümleri yükseltmeniz gerekiyor yoksa cihazınız restore ekranında kalıyor mecbur final sürümünü yüklemeniz gerekiyor

Çevrimdışı Vetmustafa

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sıkıntı yok tam sürümde de harita mevcut Hindistan çin gibi son kalan 7 ülkeye de vermişler herşeyi bir kenara bırak Siri ile aracın medyasını yönetmek harika

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nasıl tanıtıyorsunuz? USB yi takınca bence usb de oynatılacak bişe yok yazıyor

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;564737
Alıntı yapılan: ELYASA;564721
Değişim yaptırmayıp beklemeyi mi tercih ettin?[/QUOTE

Salı gününe nasipse değişim için randevu verdiler. Her ne kadar Skoda bu sorunun yazılımsal olduğunu düşünsede.

Bende şöyle bir bilgi aldım. Skoda araçlarında ki eğlence sistemleri için şuan kullandığı yazılımın komple değiştirecekmiş.

Yani bu bilgi doğruysa benim anladığım yazılımda bir sorun varsa bunu çözemiyorlar ve bu yüzden yeni bir yazılım üstünde çalışıyorlar.

Tabi bunu yakın bir tarihte beklemek hayal olur. Hatta benim tahminim bu yeni yazılımı ilk "Skoda Kodiaq" da göreceğiz. Tabi ülkemizde bu yeni araç ne zaman satışa çıkacak bilmiyorum.

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ELYASA;565104
Alıntı yapılan: webxxxx;564737

Bende şöyle bir bilgi aldım. Skoda araçlarında ki eğlence sistemleri için şuan kullandığı yazılımın komple değiştirecekmiş.

Yani bu bilgi doğruysa benim anladığım yazılımda bir sorun varsa bunu çözemiyorlar ve bu yüzden yeni bir yazılım üstünde çalışıyorlar.

Tabi bunu yakın bir tarihte beklemek hayal olur. Hatta benim tahminim bu yeni yazılımı ilk "Skoda Kodiaq" da göreceğiz. Tabi ülkemizde bu yeni araç ne zaman satışa çıkacak bilmiyorum.

Benimde yüce oto doğuş otomotiv ve kendi servisimle yaptığım görüşmelerden ve uğraşlardan sonra anladığım bolerolardaki kapanmanın yazılımsal bir sorun olduğu görüşü bende hakim olmaya başladı.  Yeni bir yazılım gelecek çok yakın bir süre içinde.  Ben geçen hafta bekliyordum ama bakalım eli kulağında

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: webxxxx;565118

Benimde yüce oto doğuş otomotiv ve kendi servisimle yaptığım görüşmelerden ve uğraşlardan sonra anladığım bolerolardaki kapanmanın yazılımsal bir sorun olduğu görüşü bende hakim olmaya başladı.  Yeni bir yazılım gelecek çok yakın bir süre içinde.  Ben geçen hafta bekliyordum ama bakalım eli kulağında

Umarım yazılımla çözülür ama benim inancım yok :)