škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

4 ay bekledim özel sipariş 1.6 tdi dsg prestij

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Süper o ortada oluşan üçgen karanlık alan smart light asistlerde maskeleme uzunların trafiğin gözünü almasını engellerken kullandığı. Bi beş kere demiştim bi daha maşallah.

Çevrimdışı guvenxoca

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;553067
Ankara'daki bayilerde bu var, ellerindeki aracı almayıp sipariş verirseniz bir kuruş indirim yapmaya yanaşmıyorlar. Ellerindekini çabuk satmak için kullanıcı yönlendiriyorlar. Diyorlar ki yok Columbus gelmiyor, yok şunda sorun var, krem koltuklar gelmiyor vs. vs Halbuki ticari olarak hiçbir fark yok arada varsa yapabileceği birşey yapması lazım. Bu yüzden Ankara'dan Skoda almak mı, hiç sanmıyorum.

aynen...Ankara rezalet...

bende gittim sakarya otokur dan aldım,acayip ilgilendiler...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun aracınız. Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle. Ankara' da ki bayiler ve ST' ler hakkında ki yorumları okudum. Nispeten hak vermekle birlikte her bayi ve ST bir değil öncelikle bunu iletmek isterim. Skoda' nın personel ve bayi geliştirme operasyonlarını bilmemeniz gayet doğal. Bu nedenle bayilerden kötü izlenim alan arkadaşlarımızı tekrar Skoda bayilerini gezmeye davet ediyorum.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu iş operasyonla biraz zor düzelir. Müşteri ile ilgilenmedeki tavırları da önemli. Teknik ve donanım bilgisi yerlerde zaten.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;553781
Bu iş operasyonla biraz zor düzelir. Müşteri ile ilgilenmedeki tavırları da önemli. Teknik ve donanım bilgisi yerlerde zaten.

Müşteri ile ilgilenme işi ve teknik donanım bilgisi tamamen ST ile alakalı bir durum. Onu da dediğim gibi operasyonlarla düzeltebilirler anca.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2016, 11:50:21 Gönderen: crash »

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ilgi konusu ayri bilgi konusu ayri. Vw ve skoda da ilgi cok kotu.

Bilgi konusu goreceli. Bizim kadar otomobillerle ic ice olanlar icin neredeyse ST lerin cogu bilgisiz. Islerini oylesine yaptiklari icin de arastiriim ogreneyim yok. Bu her markada asagi yukari ayni.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Neden yahu ? :D bende satış danışmanıyım, ama bu foruma ve daha bir çok foruma yıllardır üyeyim :)

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşini severek ve özenle yapanları ayırırsak, aracın en alt donanımında bile standart olan özelliği sadece prestijde var demek nasıl bir davranıştır? bilgisizlik mi? şark kurnazlığı mı pahalı olanı satayım mı?
ben aracı ağustos sonunda aldım hala benim ödediğim mtv vergisi dekontunu yollamadılar misal. bu da ilgisizlik. showroomdaki tavırlar ayrı bir başlık konusu olur.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;553799
İşini severek ve özenle yapanları ayırırsak, aracın en alt donanımında bile standart olan özelliği sadece prestijde var demek nasıl bir davranıştır? bilgisizlik mi? şark kurnazlığı mı pahalı olanı satayım mı?
ben aracı ağustos sonunda aldım hala benim ödediğim mtv vergisi dekontunu yollamadılar misal. bu da ilgisizlik. showroomdaki tavırlar ayrı bir başlık konusu olur.

Hocam bayiden bayiye değişiyor işte. Maalesef bu tarz şeyler olabiliyor. İşin özü aslında çok basit; Empati. Bir ST kendisini müşterinin yerine koymalı. Profesyonel bir ST' nin yapacağı ilk iş bu olmalı. Yaklaşık 6 senedir çeşitli markalarda çalışıyorum. İlk işe girişim Vw' de oldu. Yaklaşık 3 sene Vw' de hem ticari, hem nisch hem de binek araç satış danışmanlığı yaptım. Çeşitli nedenlerle İstifa edip Hyundai' ya geçtim. Yaklaşık 3 senede burada çalıştıktan sonra her şeyin tesadüfi gelişmesi ve birazda eski gruba geri dönme isteğimle ( Doğuş Grubu )  yaklaşık 3 aydır Skoda' da görev yapmaktayım. Tüm bu süreç boyunca yaptığım tek şey empatiydi. Yanına birde bilgi ekledim. Bunun sonuçlarını çalıştığım markalarda fazlasıyla aldım. Yeri geliyor, yanlış tavırlar sergileyen ST arkadaşlarımı da eleştiriyorum. Ama cidden Ankara' da ki Skoda bayileri ilgisiz ve bilgisizdi. Fakat şuan dediğim gibi Operasyonel konuda bazı gelişmeler oluyor.

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: özdil;553805
Şimdi telefon açtım makbuzu pdf olarak postalayacaklar :)

Aslında siz de gib.gov.tr' ye girip makbuzunuzu alabilirdiniz :) Bu kadar beklemeye gerek yoktu bence.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;553807
Hocam bayiden bayiye değişiyor işte. Maalesef bu tarz şeyler olabiliyor. İşin özü aslında çok basit; Empati. Bir ST kendisini müşterinin yerine koymalı. Profesyonel bir ST' nin yapacağı ilk iş bu olmalı. Yaklaşık 6 senedir çeşitli markalarda çalışıyorum. İlk işe girişim Vw' de oldu. Yaklaşık 3 sene Vw' de hem ticari, hem nisch hem de binek araç satış danışmanlığı yaptım. Çeşitli nedenlerle İstifa edip Hyundai' ya geçtim. Yaklaşık 3 senede burada çalıştıktan sonra her şeyin tesadüfi gelişmesi ve birazda eski gruba geri dönme isteğimle ( Doğuş Grubu ) yaklaşık 3 aydır Skoda' da görev yapmaktayım. Tüm bu süreç boyunca yaptığım tek şey empatiydi. Yanına birde bilgi ekledim. Bunun sonuçlarını çalıştığım markalarda fazlasıyla aldım. Yeri geliyor, yanlış tavırlar sergileyen ST arkadaşlarımı da eleştiriyorum. Ama cidden Ankara' da ki Skoda bayileri ilgisiz ve bilgisizdi. Fakat şuan dediğim gibi Operasyonel konuda bazı gelişmeler oluyor.

İnanç senin durumun hakikaten çok farklı; sen bu işi hem severek yapıyorsun hem de kendini her zaman güncel tutmak konusunda isteklisin. Dediğin gibi bayiiden bayiiye ve hatta aynı bayii içinde bile değişebiliyor bilgi ve alaka durumu. Ankara bayiileri bu kadar eleştirilirken potansiyel bir müşteri hasbelkader bir şekilde ilk önce ve sadece seninle muhatap olsa buraya gelip konu bile açabilir memnuniyet konusunda.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;553811
İnanç senin durumun hakikaten çok farklı; sen bu işi hem severek yapıyorsun hem de kendini her zaman güncel tutmak konusunda isteklisin. Dediğin gibi bayiiden bayiiye ve hatta aynı bayii içinde bile değişebiliyor bilgi ve alaka durumu. Ankara bayiileri bu kadar eleştirilirken potansiyel bir müşteri hasbelkader bir şekilde ilk önce ve sadece seninle muhatap olsa buraya gelip konu bile açabilir memnuniyet konusunda.

Bu güzel düşüncelerin için çok teşekkür ederim Ender :)

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;553811
Konya skoda bayisindeki st çok ilgisiz sanki zorla tutuyorlar. Suratı ztn odun gibi ilgisizdi.opsiyon ekletecm ona gerek diyo adam opsiyon ekletmeme izin vermiyo pazarlik hic inmediler di ztn . Antepden aldım onlar brzdaha ilgili konyaya göre