škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 Model Superb siparisi verdim

smsener · 278 · 66004

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah saatlerinde;
Dolar 3.89TL
Euro 4.11 TL seviyesini gördü.

Kurlardaki bu yükseliş, kurlardaki geçişkenlikten dolayı sağlam bir zam olarak bize yansıyacak diye düşünmekteyim

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba,

30bin km bakimdan bugun ciktim 893TL odedim.

Trafik isaret tanimayi acabilir miyiz dedim,bu paket TR'ye gelmedi, vagcom ile aciliyor onuda biz servisler acmiyoruz dediler.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Bu ara iki sorun yasamaya basladim.

1- klima guncellemesi yapildi, suan klima eskisi gibi sogutmuyor yada yuksek devirde cok yol yaptigim zaman lutfediyor soguyor.

2- on sag cam butonu tam yukari tam asagi yapsamda kesik kesik ilerleyip duruyor basili tutmam gerekiyor. Simdi sag on duzeldi sol on cama gecti.
Cam tam acikken cami kapadan indigimde kapiyi kapamak icin elimi kikitte tuttugumda camlarda kapaniyor normalde fakat bu sorunu yasayan kapinin cami kapanmiyor. Surucu kapisini fark ediyorsun ama obur kapida kapandi diye gittim geldigimde cam acikti. Allah'tan garajda olduda hirsizlik yasanmadi.

Bu arada aracima 155000 tl veren talipli var. Acaba verip 4x4 prestij 1.4 tsi kodiaq 7 koltuk alsam mi?
Gecen gun icine bindin arka koltuk mesafesi superb yi aratmiyor masaAllah. Cok hosuma gitti.

Ama rasyonel mi bu degisim bilemedim.
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2017, 19:39:29 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
155 veriyorlarsa suv da seviyorsanız bence mantıklı olabilir. biz de yakından kodiaq incelemesi görürüz sayenizde. :)
 şimdiden hayırlı olsun.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Valla SUV deneyimim hic olmadi. Cezbeden kismi arka koltuk mesafesinin superb gibi olusu, yerden yuksek durusu heybetli gorunumu.

Supheci oldugum kisim 35000km yilda yapiyorum. Dizelden benzinliye gecmek. Birde son kasa, dizel, 1 yasinda arabayi ver benzinli arabayi al. Fark 35000TL.

Firma takasa alirsa fark 45000. Benim araca 141000 verdiler. Benim aracin Sifiri 180bin ustuymus suan.

Macera aramamak lazim diye dusunuyorum.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
suv merakınız bunda etkili olacak. yüksek olsun derseniz. tabii üste verilecek miktar da az değil. doğrusu ben kolay kazanmıyorum. aylarca geçinirim o paraya.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

Eylul sonu Ekim basi Rabb'im nasip ederse teslim almak uzere 2017 Kodiaq 4x4 prestij + opsiyonlar siparis ettik.

Total suanki fiyat 179.000tl

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smsener;617226
Merhabalar,

Eylul sonu Ekim basi Rabb'im nasip ederse teslim almak uzere 2017 Kodiaq 4x4 prestij + opsiyonlar siparis ettik.

Total suanki fiyat 179.000tl

Şimdiden hayırlı olsun Serhat bey :ok:
Okuduğum kadarıyla çok yol yapıyordunuz, seçiminizde ne etkili oldu?

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;617227
Şimdiden hayırlı olsun Serhat bey :ok:
Okuduğum kadarıyla çok yol yapıyordunuz, seçiminizde ne etkili oldu?

Tesekkur ediyor, daha iyileri sizlerin olsun diye diliyorum.

Superb'mi degistirmiyorum. Abime aliyoruz.

Neler etkili oldu:
Heybetli durusu (boylarimiz uzun)
Arka koltuk mesafesi superb'den farksiz neredeyse.
Teknolojik ve guvenlik olarak tatminkar.
4x4 olarak ve F/P olarak bizim aklimiza yatti.

2 arac arasinda kalmistik volvo xc60 ve kodiaq. Tercih kodiaq oldu. Biri dizel biri benzinli ama aradaki fiyat farki 70bin TL. Mantiken kafamiza yatmadi.

Uzun sureli bir kullanimimiz olmadigi icin suan ki degerlendirmem bunlarla sinirli. InsaAllah teslim alinca detaylandiririm.

Çevrimdışı sinanali59

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun. Bir Volvo hayranı olsam da bence de Kodiaq mantıklı olmuş. Xc60 kasa yeniliyecek yakında. Tanıtımını yapmışlar. Hem kodiaq daha heybetli. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Çevrimdışı smsener

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sinanali59;617246
Hayırlısı olsun. Bir Volvo hayranı olsam da bence de Kodiaq mantıklı olmuş. Xc60 kasa yeniliyecek yakında. Tanıtımını yapmışlar. Hem kodiaq daha heybetli. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Tesekkur ederim.

Aynen. Kasa yenileniyor. Eski kasada 70bin TL fark var. 239000 a biraktilar volvoyu. Yeni kasada fark herhalde 120000 filan olur. Deger mi bana gore degmez.

Teknolojinin geldigi noktaya istinaden, rekabet ortaminda, Ikinci eli olan En ucuza en dolu en guvenli arabayi alacaksin. Ben boyle dusunuyorum

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;549868
Ender abi şöyle oldu

Faruk Bey sanırım aracınızı bu donanımlarla 1.5 yıldır kullanıyorsunuz. Kodiaq sipariş verme arefesindeyim. Opsiyonlarinizdan;

1. 3 BÖLGELİ KLİMATRONİK(1500 Tl) ➡ 2 bölgeli den farklı olarak hangi havalandırmayı ayrıca ayarlayabiliyorsunuz. Tavsiye eder misiniz.
2. COLUMBUS SES SİSTEMİ(2100 Tl) ➡ Kodiaq'ta standart sunulan  ses sistemi muhtemelen Superb ile aynıdır. Yüksek sesle müzik dinlemeyen biriyim. Tavsiye eder misiniz.
Şimdiden teşekkürler...

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: drmoral78;618625
Faruk Bey sanırım aracınızı bu donanımlarla 1.5 yıldır kullanıyorsunuz. Kodiaq sipariş verme arefesindeyim. Opsiyonlarinizdan;

1. 3 BÖLGELİ KLİMATRONİK(1500 Tl) ➡ 2 bölgeli den farklı olarak hangi havalandırmayı ayrıca ayarlayabiliyorsunuz. Tavsiye eder misiniz.
2. COLUMBUS SES SİSTEMİ(2100 Tl) ➡ Kodiaq'ta standart sunulan  ses sistemi muhtemelen Superb ile aynıdır. Yüksek sesle müzik dinlemeyen biriyim. Tavsiye eder misiniz.
Şimdiden teşekkürler...

Her ikisi de fiyatlarını hak ediyor Canton da Trizone klima da arka kısmın ısısı ön sağ ve sola ek olarak ayarlanabiliyor, orta konsolun arka kısmında ayar düğmeleri geliyor. Canton iyi bir sistem, tam premium muadilleri gibi olmasa da es sisteminin standart olmadığını her kulağa kanıtlayacaktır.

Çevrimdışı drmoral78

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;618634
Her ikisi de fiyatlarını hak ediyor Canton da Trizone klima da arka kısmın ısısı ön sağ ve sola ek olarak ayarlanabiliyor, orta konsolun arka kısmında ayar düğmeleri geliyor. Canton iyi bir sistem, tam premium muadilleri gibi olmasa da es sisteminin standart olmadığını her kulağa kanıtlayacaktır.

Teşekkür ederim