škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bir zamanlar

DDŞ · 5 · 3094

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
https://www.youtube.com/watch?v=k7oCCde9Jf8

geçen bir arkadaşım bulmuş bana gösterdi. hey gidi günler dedim bende duygulandım sizlerle paylaşayım dedim.

şu an bunu forumda hatırlayacak uğur abiyle engin abi var bi bir de foruma girse baki abi var herhalde.

2008 de yüklenmiş gözüküyo ama video tarihi daha eski 14 yaşında falandım herhalde.

nerdeeen nereye gelmişiz. kim bilir nereye gideceğiz. hey gidi yeşildew  :dede: :uve:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Doğukan' ın kafasında projenin bininin bir para olduğu dönemler. Bir aralar tırsmıştım Yeşildew' e damper taktıracak diye.:rm:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Nayzzzz:D
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;548730
Doğukan' ın kafasında projenin bininin bir para olduğu dönemler. Bir aralar tırsmıştım Yeşildew' e damper taktıracak diye.:rm:

:D :D

abi aslında bak o elektrikli charger fikri fena değildi de yeterli teknik alt yapıya sahip değildim :D mühendisten ziyade daha bi oto sanayici kapasitesinde takılıyodum. karbüratör ayarı lpg ayarı. ulan bu açık filtreyle neden ayar tutmuyo bu araba kafalarıydı daha çok :D