škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

EST ile 5 yıllık motor temizliği

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar Atas ürünlerinin indirime girmesini fırsat bilerek Detailing Dükkanından geçen hafta aldığım Est'yi bu hafta uygulamak nasip oldu.
Aracımın motoru 5 yıldır hiç temizlik görmedi. En son geçen sene yalandan bi su tutmuştum. Motora hasar gelir korkusuyla motor yıkamaktan korkuyordum ama o kadar kirliydi ki artık gözüme batıyordu en sonunda gözümü karartım Angara'nın ayazında motora giriştim.

Temizlik öncesi foto çekmeyi unuttum kusura bakmayın.

Gerekli yerleri poşetle kapattıktan sonra ilk önce 1-5 oranında sulandırıp sıktım biraz kir aktı ama yeterince temizlemedi, 1-3 oranında sulandırdım kirleri gene sökmedi, saf sıktım gene işe yaramadı, aldım elime bezi sürte sürte çoğunu çıkardım.

İlk defa Atas kullandım o kadar abartıldığı kadar güçlü bir kimyasal değilmiş bence saf halinde elime geldi hiçbir şey olmadı ama jantlarda çok güçlü kirleri söküp atıyor arkasına basınçlı suyu tutunca tertemiz...

Uzaktan bakınca tertemiz.

resim gönder

Yakından inceleyelim

çoklu resim upload

ücretsiz resim barındırma

Yaklaşık Fabişi 3 haftadır yıkamamıştım hem Angara'nın hemde Kızılcahamamın kiri vardı üstünde.
İlk başta Gojo şampuanla sonra Meguiars Sarı şampuanla yıkadım, lastiklere Endurance sürüp temizliği tamamladım.

resim yüke

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atas vinet saf halde elimi cok ciddi tahris ediyor. Sizde est yi 1-5 sulandirdiktan sonra firca ile temizleseydiniz keske. Bosa urun harcamazdiniz. Elinize saglik.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Atas ürünleri nerede indirime girdi acaba link verirmisiniz ?

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;547489
Atas vinet saf halde elimi cok ciddi tahris ediyor. Sizde est yi 1-5 sulandirdiktan sonra firca ile temizleseydiniz keske. Bosa urun harcamazdiniz. Elinize saglik.

Teşekkür ederim. İlk önce 1-5 sonra 1-3 en son çıkmayınca saf kullandım :D baktım kirler biraz yumuşadı bezle sürte, sürte elimin yetiştiği yerleri temizledim. Çok ürün harcamadım atas çok bereketli ürünmüş. :D

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;547499
Atas ürünleri nerede indirime girdi acaba link verirmisiniz ?

Atas ürünleri aralık ayına özel, detailing dükkanı ve erdem boyada indirimde.

http://www.detailingdukkani.com/

Detailing dükkanında 19tl ve üzeri alışverişlerde kargo bedava, Ben est'yi detailing dükkanından bana yakın olduğu için gidip elden aldım.