škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Spaceback ile ilgili tüm aksesuarlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
sevgili dostlar:
benim aracım 2016 style manuel spaceback. malumunuz manuellerde pedalların yanında otomatiklerde olduğu gibi ayak dayama kısmı olmuyor. ben de falaca uzun yol yaptığımdan ayağım boşta kalınca o kısmı epeyce kullanıyorum. oraya ayak dayama bulabilir miyim? bulduğumda monteleme işi nasıl çözülebilir? delme işlemi olmadan mesela. etrafınızda hiç gördünüz ya da duydunuz mu?

Çevrimdışı Uçan Laz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cancan7024;612629
sevgili dostlar:
benim aracım 2016 style manuel spaceback. malumunuz manuellerde pedalların yanında otomatiklerde olduğu gibi ayak dayama kısmı olmuyor. ben de falaca uzun yol yaptığımdan ayağım boşta kalınca o kısmı epeyce kullanıyorum. oraya ayak dayama bulabilir miyim? bulduğumda monteleme işi nasıl çözülebilir? delme işlemi olmadan mesela. etrafınızda hiç gördünüz ya da duydunuz mu?

Görmedim ancak halı gibiyse manuel araçlarda o kısım, cırtlı bant kullanarak çözülebilir diye düşünüyorum.

Fatih Şahin
Uçuş Emniyeti ve Yolcu Güvenliği Uzmanı

Çevrimdışı cancan7024

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 61KZ707;612692
Görmedim ancak halı gibiyse manuel araçlarda o kısım, cırtlı bant kullanarak çözülebilir diye düşünüyorum.

Fatih Şahin
Uçuş Emniyeti ve Yolcu Güvenliği Uzmanı

Cırtlı bant mantıklı aslında. :ok:

Çevrimdışı Myhir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı hsnkrmn

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
nihayet satışa çıktı türkiyede aşağıdaki linkten cam çıtasını alabilirsiniz, ben aldım uyguladım. gayet güzel kaliteli ve uyumlu. Sadece kelebek cam kenarındaki çıtalar diğerlerine bakarak biraz eğri gibi duruyor ama çok önemsiz bence çünkü göze çok batmıyor.
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-rapid-spaceback-cam-citasi-2013-sonrasi-8-parca-paslanmaz-celik-276790528?rcp_action=rceProductClicked

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hsnkrmn;613890
nihayet satışa çıktı türkiyede aşağıdaki linkten cam çıtasını alabilirsiniz, ben aldım uyguladım. gayet güzel kaliteli ve uyumlu. Sadece kelebek cam kenarındaki çıtalar diğerlerine bakarak biraz eğri gibi duruyor ama çok önemsiz bence çünkü göze çok batmıyor.
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/skoda-rapid-spaceback-cam-citasi-2013-sonrasi-8-parca-paslanmaz-celik-276790528?rcp_action=rceProductClicked

Pahalıya almışsınız. Burada daha ucuz. http://www.markadan.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=206290

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Çıtalar yukarıya doğru kıvrılmasaymış sanki daha hoş görünecekmiş gibi geldi bana.

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Cam çıtlarını yeni uygulayan arkadaslardan foto rica edebilir miyim. Özellikle kelebek cam kısımlarını.şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: m.cepoglu;613981
Cam çıtlarını yeni uygulayan arkadaslardan foto rica edebilir miyim. Özellikle kelebek cam kısımlarını.şimdiden teşekkür ederim

Ben Markadan sitesinden http://www.markadan.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=206290  aldıklarımı uyguladım. Kalite iyi. Fena durmadı. Yalnız pek orjinal gibi de olmadı. Çıtaların bitim yerleri, Kenarları mesela oval yada köşe kıvrımlı olabilirdi. Bunun dışında iyi oturdu, iyi yapıştı. Yıkamadan sonra atma, sökülme filan olmadı. Resimleri aşağıda. inceleyin siz karar verin.
ücretsiz resim barındırma
yükle resim
gif upload
bmp resim yükle
resim yükle
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 17:21:08 Gönderen: khalil »

Çevrimdışı m.cepoglu

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=14434]khalil[/MENTION]

gerçekten çok güzel olmuş beğendim :) kıvrımları da kötü durmamış gayet hoş olmuş. iyi günlerde kullanın. :ok:
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2017, 20:10:34 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Vay arkadaş ya, tam niyetlendik alalım diye tükendi diyor.

Çevrimdışı comondx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: khalil;616323
Ben Markadan sitesinden http://www.markadan.com.tr/Store/ProductDetails.aspx?productID=206290  aldıklarımı uyguladım. Kalite iyi. Fena durmadı. Yalnız pek orjinal gibi de olmadı. Çıtaların bitim yerleri, Kenarları mesela oval yada köşe kıvrımlı olabilirdi. Bunun dışında iyi oturdu, iyi yapıştı. Yıkamadan sonra atma, sökülme filan olmadı. Resimleri aşağıda. inceleyin siz karar verin.

Halil abi, güzel olmuş :) prestige paket geliyorrr :D

üst tarafları da mı alıp döndürsen acaba

Çevrimdışı khalil

• Kahraman Üye
  • KAMIQ
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: comondx;616444
Halil abi, güzel olmuş :) prestige paket geliyorrr :D

üst tarafları da mı alıp döndürsen acaba

Teşekkürler kardeşim. Beğendiğine sevindim.
Pek prestige paket gibi olmadı ama, idare eder işte.:)
Üst tarafa güzel durmaz. Çünkü iki kapı arasındaki yerde boşluk kalıcak. Oraya uygun parça da sırıtır gibi geliyor. O yüzden üste gerek yok. Bu kadarı yeterli.

Çevrimdışı devrimyalcin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Malum mağazadan çıtaları sipariş ettim.

1. Sağ ön kapı çıtası yaklaşık 5 mm kısa ama ayna bu kısalığı kapatıyor.
2. Sol ön kapı çıtası makul, aynanın altına kadar giriyor ve iyi gizleniyor.
3. Çıtaları monte ettikten sonra bantlamazsanız açılma yapabilir. ya da benim gibi talihsiz iseniz gece yağmura maruz kalıp açılabilir.
4. Kelebek cam çıtaları 3,5 mm uzun ya geriye doğru kaportaya basıyor ya da arka kapı lastiklerine sürtüyor. Bunu mağazaya izah ettim değişim yaptılar. Eskileri de bende kaldı. Ancak yeni gelenlerde de biraz uzunluk vardı. 120 zımpara ile yakmadan güzelce işledim. Orijinalinden farksız oldu.
5. Yine de ürün yan sanayi bunu göz önünde bulundurun.