škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

!!ankara!! 11.12.2015 cuma kentpark -4 buluşmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skodaturkey'i  Kırıkkale'de en iyi şekilde temsil eden bir üye olarak aranızda bulunmaktan onur duyarım.. :gaz:

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün kısa çaplı bir istişareden sonra cuma akşamı sayımızın daha çok olacağına karar verdik. 11 aralık cuma akşamı için mekan ve aktivite önerilerinizi bekliyoruz

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bize her yol paris. Misafirimin gelme ihtimali var o gelmezse kesin oradayim.

Ciftlik geliyo aklima genis otoparki var diye de hep ayni yerde bulusmayalim derseniz baska yerlere de bakabiliriz.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Havalar malum soğuk araç başı sohbet pek olmaz gibi.Olursa da avm otoparkı gibi yerler daha hoş olur.AVM olursa yemek katında çay çorbada içilir muhabbet edilir.Veya sayıya göre başka cafelerden de rezervasyon yapabiliriz.

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Göksu park olabilir bence uzak demezseniz.araç girişi ücretli 7 tl ama yakında migrosun otoparkı var oraya bırakıp 2 dakika yürüyebiliriz.araçları aynı yere parketmek zor olur tabi.ben yer ayırtırım.yer ayırtmasak bile mekan çok.Ama soğuğa hiç bulaşmayalım diyosanız doğanın dediği gibi avm yapıcaz.armada mado olabilir mesela.

Çevrimdışı 06lkn66

• Sales Advisör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Cuma akşamı avm kalabalığıyla uğraşmaktansa dışarda bi cafede falan oturmayı tercih ederim avm lerde insan selinin içinde otopark dışında çok rahat edebileceğimizi düşünmüyorum açıkçası

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mcb951;546059
Göksu park olabilir bence uzak demezseniz.araç girişi ücretli 7 tl ama yakında migrosun otoparkı var oraya bırakıp 2 dakika yürüyebiliriz.araçları aynı yere parketmek zor olur tabi.ben yer ayırtırım.yer ayırtmasak bile mekan çok.Ama soğuğa hiç bulaşmayalım diyosanız doğanın dediği gibi avm yapıcaz.armada mado olabilir mesela.

Abi soğuğa hiç gerek yok. Ben hayatımı sıcakla zenginden zarar gelmez felsefesiyle yaşıyorum [emoji2][emoji23]

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;546073
Abi soğuğa hiç gerek yok. Ben hayatımı sıcakla zenginden zarar gelmez felsefesiyle yaşıyorum [emoji2][emoji23]
Sıcak diilde zengin kısmına bnde katılıyorum kardşm.felsefeni hayatının geri kalanında da devam ettirebilmeni dilerim[emoji4]

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Avm fikri banada mantıklı geldi. O olmazsa çiftlik en uygun yer gibi (otopark ve konum açısından)

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kentparkın -4. Katı boş oluyor arabaların başında muhabbet olur fotoğrafları falan çekeriz. Yemek katında da yemeğimizi çayımızı içeriz. Konum olarak da orta sayılır. Ne dersiniz?

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;546051
Dün kısa çaplı bir istişareden sonra cuma akşamı sayımızın daha çok olacağına karar verdik. 11 aralık cuma akşamı için mekan ve aktivite önerilerinizi bekliyoruz
Ayıp ayıp ben gelmeyeyim diye mi cuma ayarladın eminnnn[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusufkiymazaslan;546101
Ayıp ayıp ben gelmeyeyim diye mi cuma ayarladın eminnnn[emoji1] [emoji1] [emoji1]

Yok abi ya doğukan yok ben gelemem dedi buğra abi ben kenyaya mı konyaya mı ne gidiyom dedi ender abi cumaya koy eminim dedi böyle oldu. Adam acun gibi valla acunun kanalı var ender abinin forumu var ses edemedim[emoji23][emoji23]

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;546102
Yok abi ya doğukan yok ben gelemem dedi buğra abi ben kenyaya mı konyaya mı ne gidiyom dedi ender abi cumaya koy eminim dedi böyle oldu. Adam acun gibi valla acunun kanalı var ender abinin forumu var ses edemedim[emoji23][emoji23]
Çoğunluğa uymak lazım tabi hayırlısı eminim bu sefer kaçırdım o zaman güzel sohbetleri.

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kentpark güzel fikir lakin cuma trafiği + akşam trafiği sıkıntı yaratabilir ulaşım konusunda :)

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçen hafta içi İstanbul'dan gelen bir arkadaşla dar vakitte görüşmemiz gerekti, gittik Acity'nin girişindeki yerlerden birinde oturduk, ısıtıcılar iş görüyor vallahi, Cuma akşam için olabilir bence...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...