škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Dişli Oranları-1.0MPI(44-55kW)-1.2TSI(66-81kW)-1.4TDI(66-77kW)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;599689
Ben bugün yalnızca 20 dakika biraz agresif kullandım acelem olduğu için. Benzin ibresi iki kalın çizgi arası kadar düştü. Arabayı alalı daha 2 hafta oldu ama satmayı düşünmeye başladım şahsen. 2 haftada 100 kilometre hızı yalnızca bugün geçtim ama 600 km. olmadan benzin deposu boşaldı. Bir depo daha deneyip satacağım muhtemelen.

Yakıtı normal diyorlar ki bencede düşük motor ve turbolu araç yakacak illa ki ama daha önce benzinli araç kullanmadım 10 km de ibreni oynaması acayip moral bozan bir durum ama alırken buna razı olarak aldım şöyle düşünmek gerek 1.4 tdi si 75bin liraya geliyor belki biraz az yakar ama 15 binlira lık yakıtı ben 10 yılda anca kullanırım hesapladım o kadar binmemde böyle avantajlı oluyor 2-3 lira fark olsa dizel alırım zaten ve benzinin sesiz motoruda hoş bir durum motorsuz araçta gidiyorsun gibi.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benzinliye alistiktan sonra, dizele binmeye baslayinca traktör kullaniyormus gibi hissediyor insan :)

Çevrimdışı mnycl

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem T.;599689
Ben bugün yalnızca 20 dakika biraz agresif kullandım acelem olduğu için. Benzin ibresi iki kalın çizgi arası kadar düştü. Arabayı alalı daha 2 hafta oldu ama satmayı düşünmeye başladım şahsen. 2 haftada 100 kilometre hızı yalnızca bugün geçtim ama 600 km. olmadan benzin deposu boşaldı. Bir depo daha deneyip satacağım muhtemelen.

Merhaba, aracı ne yaptınız sattınız mı ?

Çevrimdışı Erdem T.

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mnycl;633709
Merhaba, aracı ne yaptınız sattınız mı ?

Ev aldığım için satamadım malesef. Uzun bir süre de satamayacağım muhtemelen.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Demir34;657022
7 viteste 70 le gitmek normalmidir dsg de

Yakıt ekonomisi ve düşük devirde gitme isteği nedeniyle, bu tipik DSG karakteridir. Normal. Gaz pedalına sanki sollayacakmış gibi biraz daha basın, hemen alt viteslere geçecektir.

Çevrimdışı sahintan

• Fabia II Hastasıyız DeDe
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle