škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia hakkında

alf · 4 · 1028

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba
Benim 2008 model (yeni kasa) fabia clasik arabam var. Kapalı garajda duruyor, daha silecekler ilk aldığım zaman üzerinde olanlar. pek kullanmıyorum 45.000 daha yeni oldu. ABS yok araçta. satıp otomatik almayı düşünüyorum.Artık yaşlandım, manuel zor geliyor. Kıyamıyorum da. Satarsam kaç lira eder. Ona göre üstünü tamamlayıp sıfır bir otomatik alacağım. Sahibinden com a baktım. Eğer oradakiler uçmadıysalar benim aracım 30.000 lira eder. Gençler siz piyasayı biliyorsunuzdur. Fikirleriniz benim için önemli. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Madem çok kullanılmamış, sahibinden piyasası fiyatında gider bence, o site fiyatları bilindiği üzere şişik oluyor biraz. Ama temiz ve düşük km'li araba uzun süre kalmıyor ilanda  ;)

Çevrimdışı alf

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba İrfan Bey,
Cevabınız için teşekkür ederim. Aşağıda Size iki sorun daha olacak. Cevaplandırısanız sevinirim. Fabiamdan memnunum beni hiç üzmedi. Otomataik araca dönmek isteyince işi değişiyor. Malumunuz otomatik şanzımanda sorun olunca astarı yüzünden pahalı oluyor. Bu nedenle ince eleyip sık dokumakta yarar var. CVT şanzımanlarnı daha az sorunlu olduğunu okudum. Ne derece doğru bilemiyorum. eğer ikna olmazsam fabiamı kullanmaya devam edeceğim. çünkü tamircilerle bu yaştan sonra uğraşmak istemiyorum. Şimdiden teşekkür ederim. Sedat Yalçın
1-Hangi otomatik aracı önerirsiniz? (fabia gibi küçük olmalı)
2-Fabiamı satarsam ne fiyat koymalıyım?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ben 4 yıldır Fabia 1.2 TSI DSG kullanıyorum eşimle beraber, çok memnunuz. Sıfır alacaksanız Fabia III olabilir.

Sahibinden sitesinden muadili ilanlara bakın derim, km düşük ve temiz araç için 1-2 fazla koyun derin üstüne, bakalım nolcak