škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Symphony CD çalara iPod için ilk adım

Ziyaretçi · 20 · 10194

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
az evvel kargom geldi, İstanbuldan diğer forumdan bir arkadaş gönderdi saolsun.

arabaya çok biniyorum CD çekmekten İllallah ettim, CD mezarlığı gibi araba, birde Track çalıyor. araba sürerkende değiştiremiyorsun sinir bir durum, her gün 2-3 saat kullanıyorum neredeyse. 8 gigabyte İpodu takıp keyfimize bakabilecez mi bakalım...

kablonun markası Blaupunkt. arabada video oynatacak bir ekran olsa, iPoddaki filmleride izlemeye olanak sunuyor.

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısı olsun , zevkini çıkararak güle güle kullan.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;2923
hayırlısı olsun , zevkini çıkararak güle güle kullan.

saol Ahmet Abi teşekkür ederim, büyüyünce sendeki gibi sistem kuracam :kiki:

Çevrimdışı 9336

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun. Zevkle kullanman dileği ile. Kaç lira bu ürün?

Çevrimdışı Real81

• ROOMSTER COMFORTSPORT 1.4 TDI 105 HP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;2924
saol Ahmet Abi teşekkür ederim, büyüyünce sendeki gibi sistem kuracam :kiki:

fazla buyume sonra TİCARİ diyorlar...:kiki:

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Real81;2931
fazla buyume sonra TİCARİ diyorlar...:kiki:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ama Allah var yukarda, küçük arabada sana yakışmaz be abim, doğru diyorsun :)

Çevrimdışı murat.ugur

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
hayirli olsun hakan. ben de senin gibi dusunup forumdaki arkadaslar sayesinde octavia'ya aux cikisini baglattim. Yurt disindan getirttigim 4 gb dokunmatik ipod misali mp4 calari takiyorum. Sarji biter diye cakmakliktan usb 'ye donusturen aparat aldim (1$) bittikce takiyorum, uzun yolda iyi oluyor. Simdi adam akilli bir 6 disk cd changer bulabilirsem onu da takacagim. Kablosu filan hazir :) Imkanlari sonuna kadar kullanmak lazim..

hadi sana iyi dinlemeler.
-

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: murat.ugur;2951
hayirli olsun hakan. ben de senin gibi dusunup forumdaki arkadaslar sayesinde octavia'ya aux cikisini baglattim. Yurt disindan getirttigim 4 gb dokunmatik ipod misali mp4 calari takiyorum. Sarji biter diye cakmakliktan usb 'ye donusturen aparat aldim (1$) bittikce takiyorum, uzun yolda iyi oluyor. Simdi adam akilli bir 6 disk cd changer bulabilirsem onu da takacagim. Kablosu filan hazir :) Imkanlari sonuna kadar kullanmak lazim..

hadi sana iyi dinlemeler.

saol, çakmaktan şarjımda var zaten, o neydi öle her taraf CD bıktım yav, seninkide güzel olmuş, zira A5 lere 9 pin mini ISO uymuyor zaten. ankaradada konya sokakta aradım bulamadım kimse anlamıyor ne olduğunu.

avcumun içinde 2000 şarkı olacak... 130-140 CD nin işini yapıyor, artı içindekileri değiştirme imkanın var.

Çevrimdışı mxengine

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tekrar hayırlısı olsun Hakan bu forumu İrfan bey den öğrendim artık buradayım...Burada içerik diğer forumdan daha güzel

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;2933
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ama Allah var yukarda, küçük arabada sana yakışmaz be abim, doğru diyorsun :)
hakan bey "Allah var yukarda" tabiri islami söyleme göre yanlış bir ifadedir.gerçi sen halk arasında alışkanlık haline gelmiş söz gelişi söylemişsin ama bende bu arada sık yapılan hatalardan birine el atmış olayım naçizane.Allah her türlü zaman ve mekandan münezzehtir yani beridir ona zaman,yer,mekan tayin edilemez zira bizim gibi bir varlık değildir.Ama semadadır,yukardadır,gökdedir gibi söylemlerden kasıt tabii ki yüksek mertebededir şeklinde anlaşılmalıdır.Ama eğer Allah şurdadır gibi yer tesbitinde bulunmak Allah'ı o bahsedilen yere hapsetmektir,halbuki Allah andığımız her yerdedir.umarım yanlış anlaşılmamışımdır sürç-ü lisan ettikse affoluna ..
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Selam Hakan, bu işe bende girişmiştim yapamamıstım hatırlarsan, bu kabloların dısında emülatör-similatör denen (teybi cd calar varmıs gibi kandıran) devreye ihtiyacın var, biliyorsun degilmi? temin ettinmi? sonra sende benim gibi elinde kablo kalırsın :-)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullan Hakan'cığım :ok:
Yok ki aypotumuz falan bizde alıp takalım böyle teknlojik zımbırtılar :D ben motor sesi dinleyerek yol alıyorum :D

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mustisahin;3100
Selam Hakan, bu işe bende girişmiştim yapamamıstım hatırlarsan, bu kabloların dısında emülatör-similatör denen (teybi cd calar varmıs gibi kandıran) devreye ihtiyacın var, biliyorsun degilmi? temin ettinmi? sonra sende benim gibi elinde kablo kalırsın :-)

o jak giriş için geçerli değil mi? gerekirse onuda buluruz :)