škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Vag Com Kodlama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar efendim hayırlı forumlar. Aracım skoda rapid 1.4 TDI Ekteki resimlerde vcds programı 09central elektrik bcm unitesine access code ile giriş yapamiyorum balon içerisindeki kod uymuyor bcm ünitesinin modeli pq26 olduğu için farklı bir.sifre var sanırım bulamadım yardımcı olur musunuz.
Ayrıca auto far özelliği kazandırmak için  auto far anahtari taktim kodlama yaptım lakin sensör hatası veriyor resimdeki sensör uygun mu orjinalinde vardı yoksa değişim mi gerekiyor teşekkürler

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorun çozülmüştür ilginize tesekkür ederim

Çevrimdışı Alibey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sorununuzu çözdüğünüze sevindim. Nasıl çözdüğünüzü anlatabilirseniz benzer durumda olan arkadaşlar için de rehber niteliğinde olacaktır.

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sorununuzu çözdüğünüze sevindim. Nasıl çözdüğünüzü anlatabilirseniz benzer durumda olan arkadaşlar için de rehber niteliğinde olacaktır.
kablo ile birlikte gelen yazılım surumü 23.3 araca baglantı yapılıyor kodlama yapılıyor lakin adaptasyon yapılamıyordu.
urun orjınal yazılımını ındırıp son surum olarak yukleme yaptım bu seferde orjınal kablo olmadıgı ıcın kabloyu tanımadı.
sonrasında gerıye donuk yazılım olan 20.4 surumunu yukledım sonrasında yazılım hem kodlama hemde adaptasyon kodunu kabul etti sorun bu sekılde cozuldu iyi forumlar

Çevrimdışı Alibey

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
   2019 model skoda kodiaq aracım için bir ara bende vagcom kablo almayı düşündüm ve araştırdım. Sarı sitede bir satıcı ile iletişime geçtim ve bana Aracımda sfd kilidi olduğunu ve bu yüzden bazı modülleri göremeyebileceğimi, görsem de kodlama yapamacağımı belirtti. Bu yüzden satın almaktan vazgeçmiştim. Yanılmıyorsam 23.3 sürümü için bunları konuşmuştuk satıcı ile.
   Bu durumda ben vagcom alsam kodlama yapabilir miyim aracıma. Bir fikriniz var mıdır?

Çevrimdışı karanfilim

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
   2019 model skoda kodiaq aracım için bir ara bende vagcom kablo almayı düşündüm ve araştırdım. Sarı sitede bir satıcı ile iletişime geçtim ve bana Aracımda sfd kilidi olduğunu ve bu yüzden bazı modülleri göremeyebileceğimi, görsem de kodlama yapamacağımı belirtti. Bu yüzden satın almaktan vazgeçmiştim. Yanılmıyorsam 23.3 sürümü için bunları konuşmuştuk satıcı ile.
   Bu durumda ben vagcom alsam kodlama yapabilir miyim aracıma. Bir fikriniz var mıdır?
Sonuç olarak kodlama yapabilirsiniz diye düşünüyorum. İstanbuldaysaniz kablo konusunda destek verebilirim elimizden geldiğince birşeyler yapariz

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün yine kontak kapalıyken kornanın çalmamasına bir çözüm var mı diye kontrol ettim fakat bir ilerleme olmadı. VCP veya ODİS ile olur mu bilgisi olan var mı? İsteme sebebim alarm olarak kullanmak. Daha önce paylaşmıştım. Kumandadan araç kapatıldığında ve kumandaya basılmadan kapılardan biri açılırsa dörtlüler de devreye giriyor. Korna olsa o da çalar diye düşünüyorum.