škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Rapid Vag Com Kodlama

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
beylükdüzü beykent alternatif vag.com özellik açma arkadaşlar

Çevrimdışı dennis191984

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb benim 2014 mod 2015 çıkışlı spaceback elegance aracım var başka forumdan birine özellik actırdım sadece kadran selamlama ve ek yakıt açıldı hic sorun cikmadi kapı kilitleme vs zaten bnde vardı asıl istediğim cornering özelliği açılmadı konfor unitesine kablo çekilmesi gerekiomus dendi maltepe deki ender elektronik 100tlye yaparız dedi bu islemi Avrupa yakasında yapan varmı ayrıca araca zararı varmı?araçta kesme delme işlemi yapılıyormu?yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Çevrimdışı koraycan35

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: resolute;601658
Belirli hıza çıkınca kapıların kilitlenmesi ve gündüz sürüş farları özelliklerini açmış mıydınız?
Evet

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı audioslave

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba
aracım çalıştığında, bakıma x gün var uyarısı vermekte. bunu nasıl kapatabilirim?

Çevrimdışı volvox007

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selamlar, 2014 rapid aracıma birçok özelliğini kendi çabamla aktif edebildim fakat selektör yapılınca sislerinde yanmasını sağlayan kod detayını bulamadığım için yapamadım. bu kodu paylaşabilecek olan var sa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;608319
Eee, ne demişler, kötü komşu insanı mal sahibi yaparmış!

Ben de 15.7.0 klon kablo ile bir kaç aydır uygun zaman buldukça epeyce işi çözdüğümü söyleyebilirim. Açtığım özellikler aşağıdadır. Ümraniye'de oturuyorum, yakın civardaki arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Hocam iyi günler bende üsküdardayım uygun bir zamanda tanışmak bilgilerinizden yararlanmak isterim aracım 2011 octavia 1.6 tdı dsg elegance paket umarım yakın bir zamanda tanışma fırsatımız olur iyi günler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Salı akşamından itibaren müsait olacağım, yardımcı olmaya çalışırım. Sizde kablo var mı?

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;618975
Salı akşamından itibaren müsait olacağım, yardımcı olmaya çalışırım. Sizde kablo var mı?

Maalesef kablom mevcut değil alieksressten getirtmeyi düşünüyoeum 2011 model aracım hangi kablo işimi görür rica etsem bilginiz var mı ?

Çevrimiçi rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende 15.7 kablo var. Arabam da 2011 model, bildiğim; sürümün ilk iki hanesi o yıl üretilen araçları destekliyor anlamında. Yani bu kablo 2015 modelin 1 ya da 2. çeyrek üretimine kadar kullanılabiliyor.

Çevrimdışı SAHLVCV

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RC0337;612411
beylükdüzü beykent alternatif vag.com özellik açma arkadaşlar

Dostum burası kaça yapıyor kodlamayı. Ben büyükçekmece'de oturduğum için hep yakın bir yer arıyordum. Buraya giderim uygunsa

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rsimsek;618998
Bende 15.7 kablo var. Arabam da 2011 model, bildiğim; sürümün ilk iki hanesi o yıl üretilen araçları destekliyor anlamında. Yani bu kablo 2015 modelin 1 ya da 2. çeyrek üretimine kadar kullanılabiliyor.

Hmm anladım ondan alayım bende o zaman bugün aracımın sağ aynasının geri viteste aşağı inmesini denedim kumandayı r ye aldım ama inmedi sanırım desteklemiyor birde lanet mfa ekran türkçe değil bugün bir uyarı verdi hızlı geçti tam anlayamadım netten ikaz sembollerine baktım ki sanırım aşırı ısınan çift kavrama uyarısıymış ümraniye ikea ya gittik geldik üsküdardan hava sıcaklıgına şanzumn bile isyan etti [emoji5]

Çevrimdışı RC0337

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;618999
Dostum burası kaça yapıyor kodlamayı. Ben büyükçekmece'de oturduğum için hep yakın bir yer arıyordum. Buraya giderim uygunsa

Kablosun arızalanmış 70 ye yapıyor du

Çevrimdışı SametGurler

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese meraba. Aracım 1.4tdi dsg 2015 sb. Ankara da bunları yaptırabileceğim bir yer var mı acaba tavsiye edebileceğiniz. Bazı özellikler açık ama tamamı değil. Şimdiden teşekkürler.

Çevrimdışı Raci

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SAHLVCV;618999

Bana gelin beykentteyim ve bu konuda uzmanım aracım beyaz spaceback belki görmüşsünüzdür bile arkada kulüp yazısı falan var led xenon sisler falan mutlaka görmüşsünüzdür

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Raci;620697
Bana gelin beykentteyim ve bu konuda uzmanım aracım beyaz spaceback belki görmüşsünüzdür bile arkada kulüp yazısı falan var led xenon sisler falan mutlaka görmüşsünüzdür

Ücret talep ediyormusunuz peki.