škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

30.000 TL civarı fabia I araca alternatif bulamadım

trio · 43 · 8686

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı superb2009

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhabalar çok güzel bir konu olmuş. Ben de Fabia I için emsal bulamayanlardanim ve acaba bana mı öyle geliyor diyor ve garip hissediyordum. Bu kadar forumdaş aynı fikirleri paylaşınca bir ohh çektim vallahi :) Herkese kazasız cezasız sürüşler dilerim.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Efsane olan skoda modellerini kendimce yazayim bu kadar hepimiz aska gelmisken. Gerisi yalan :)

Favorit blackline/silverline
Fabia mk1
Octavia a4
Superb1

Kusura bakmayin da gerisinin hic bir efsanevi ozelligi yok. Hepsi siradan arabalar.

Ama bu saydiklarim zamaninda diger emsallerine gore hep bir iki adim onde olan araclar

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;538490
ABS olmaması yüzünden iki kez kaza yaptım.  Yağmur sensörü şu bu hikaye, ABS şart şu zamanda
Alıntı yapılan: Engin E.;538491
Abs olmaması kaza yaptırabilir ama abs durma  mesafesini bayağı uzatıyor, benden söylemesi...bana bir tampona patladı  bu tecrübe.
Ben mesafeyi uzatması nedeniyle demiştim zaten de Engin tercümesini yapmış.
Alıntı yapılan: DDŞ!;538496
Efsane olan skoda modellerini kendimce yazayim bu kadar hepimiz aska gelmisken. Gerisi yalan :)

Fabia mk1
Octavia a4
Superb1

Kusura bakmayin da gerisinin hic bir efsanevi ozelligi yok. Hepsi siradan arabalar.

Ama bu saydiklarim zamaninda diger emsallerine gore hep bir iki adim onde olan araclar
En efsane olanı da metalik mavi 135LX olanıdır.:hıh:
:kiki::taka:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;538507
Ben mesafeyi uzatması nedeniyle demiştim zaten de Engin tercümesini yapmış.

En efsane olanı da metalik mavi 135LX olanıdır.:hıh:
:kiki::taka:

Metalik mavi 135lx direk kral zaten :)

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;538496

Fabia mk1
Octavia a4
Superb1

Valla doğru tespit mesela  octavia A4 'deki kalite gerçekten yeni arabalarda yok , ince detaylara dikkat edildiğinde vay anasını adamlar en ufak şeyleri bile düşünmüşler diyorsunuz ..

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Mesela ince bi örnek size.Geri vitese takıldığında kalorifer açıksa içerinin havasını çeviriyor veya arka camı bi tur siliyor ben geri viteste kaç metre geri geri giderim ki içerinin havası değişsin eksoz dumanı dolsun ama adamlar onu bile düşünmüş ve fabia 1 arka koltuklar inanılmaz rahat bir gram yorulmuyorum uzun yolda...

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
silecek ve iç ventilasyon olayı, tüm vag grubunda standart özellik..ince ve güzel bence de...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı msakdogan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam arkadaşlar, bende sizin gibi düşünlerdenim. Bende de  2001 model 101 bg elegance var. Daha yeni 90 bin oldu. Maşallahı var. Satıp satmamakta çok kararsız kaldım. Satmamaya karar verdim. Tavanda güneş yanıkları vardı ve dolu taneleri onlar çok gözüme batıyordu. Şimdi boyacıda aracım tavanı boyatıyorum. Ali exprestende de yeni ön-arka logolardan aldım boyadan çıkınca onlarıda takacağım. Bu arada 7" teyp sipariş verdim, fabia I için çerçeve alabileceğim, önerebileceğiz bir yer varmıdır.
skoda 120L + Fabia 1.4 Elagance 101

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msakdogan;539680
Selam arkadaşlar, bende sizin gibi düşünlerdenim. Bende de  2001 model 101 bg elegance var. Daha yeni 90 bin oldu. Maşallahı var. Satıp satmamakta çok kararsız kaldım. Satmamaya karar verdim. Tavanda güneş yanıkları vardı ve dolu taneleri onlar çok gözüme batıyordu. Şimdi boyacıda aracım tavanı boyatıyorum. Ali exprestende de yeni ön-arka logolardan aldım boyadan çıkınca onlarıda takacağım. Bu arada 7" teyp sipariş verdim, fabia I için çerçeve alabileceğim, önerebileceğiz bir yer varmıdır.

yetkili servislerde var çerçeve.

aldığınız teyp nedir? nerden aldınız? kaç paradır açabilir misiniz?

Çevrimdışı Belekomalı11

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
valla bendede 2004 md fabia choice var çok memnunum bu nedenle satsam ne alıcam diye düşünüyorum kararsızım

Çevrimdışı lestat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
fabia I muadillerine göre gerçekten çok iyi bir araba.
fabia alırken o yıllarda üretilmiş nerdeyse bütün b sınıfı araçaları inceledim. fabia I in üzerine kalite hissi olarak çıkabilen bi tek polo var o kadar diğer araçların iç kabinleri nerdeyse tamamiyle sert plastik. Beni en çok corsa c şaşırtmıştı. Alman diye fabiadan daha kaliteli bir iç mekan beklerken daha kötü bir iç mekan ile karşılaşmıştım. kaldı ki çoğunluğu donanım olarak fabiadan geri.
üstelik fabianın fiyatı da uygun
2000-2005 yılları arasında b sınıfında fabia'dan daha iyi fiyat/performans sunan araca pek rastlıyamadım.

Çevrimdışı BuuRa

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende fabia 1 hastasıydım lakin şuan ki aracım seat ibiza 2008 model makyajlı kasa ve gayet memnunum fabia dan donanım olarak baya üstün 30.000 tl li rakamlara ibizada düşünebilirsiniz. Tek sorun makyajlı kasa ve km si düşük temiz ibiza piyasada yok.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hb bagaj yetmiyor malesef araç sw en kötü sedan olmalı birde piyasa çok saçmaladı sw ibizalara bakiyorum aracin 0 ı 40 bin tl 33.000 tl hasar kaydı olan araca 30.000 tl yazmışlar bu piyasada ne araba alınır nede satılır fiyatlar çok saçma 2. El alacagıma 0 alırım dedirtiyor hep arabayı kullanıp 0 ının üzerinde fiyat isteyenler var bir dolu. Fabia ile devam en temizi bu en azından piyasa normale dönene kadar, sıfır fiyatları artınca 2. El de arttı ama bu kadarıda saçmalık...
« Son Düzenleme: 15 Kasım 2015, 10:44:32 Gönderen: trio »