škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yağ eksiltme

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2013 1.2 tsi ambition 38000de aldım arabamı şuan 53000de ikinci sefer oldu yağ eksiltiyor 45000 bakımına götürmeden önce de oldu önemsememiştim bakım zamanı geldi diye ama bir daha tekrar edince canımı sıktı bu durumla karşılaşan varmı birde hangi yağı önerirsiniz şimdiden verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benimki 9bin de şu anda. Alalı 10 ay oldu. Yarım litre falan eksiltmiş gibi. Tırtıklı bölgede olunca çokta umursamadım normaldir diye.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok bende yağ çubuğuna zor değiyor o derece

Çevrimdışı civilkaya

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim aracımda 1.2 tsi ve bende de var yağ eksiltme durumu. Sanırım yağ değişiminden yaklaşık 9-10 bin km sonra bir kontrol etmek ve yaklaşık 0,5 lt yağ eklemek gerekiyor gibi. Ben castrol edge 5w30 ekliyorum.

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: civilkaya;531984
Benim aracımda 1.2 tsi ve bende de var yağ eksiltme durumu. Sanırım yağ değişiminden yaklaşık 9-10 bin km sonra bir kontrol etmek ve yaklaşık 0,5 lt yağ eklemek gerekiyor gibi. Ben castrol edge 5w30 ekliyorum.
Teşekkür ederim biraz olsun içim ferahladı erzincanda servis yok buranın ustalarina da güven olmuyor bende sizin gibi yağ ekleyip devam edeyim o zaman [emoji4]