škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 de koltuklarda deformasyon oluyor mu?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erbil.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar.ben de aranıza yeni katılmayı düşünen birisiyim.bu konuyu açmamın nedeni daha 5000 km golf tdi highline araç sahibiyim ve aracımın şoför koltuğunda tüylenme ve yıpranma oldu.aslında vw yi mahkemeye vermeyi de düşündüm.ama uğraşıcak vaktim yok.zaten servise gitsem bile kullanıcı hatası deyip iyice sinirlerimi bozacaklar.bu yüzden aracımı değiştirmeyi düşünüyorum.octavia a7 kullanıcılarından km yapmış acil yorum istiyorum.aracında böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
10 ay oldu alalı 0 aldık ve şuan 35 binde aracım 3 kere kendim bezle koltuktaki lekeleri temizledim hala bi tüylenme yıpranma yok..

Çevrimdışı Erbil.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracınızın içi bej mi siyah mı?ben siyah düşünüyorum çocuk olduğu için.sizce doğru mu düşünüyorum

Çevrimdışı Levcho

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Tüylenmelerin fotoğrafını paylaşır mısınız. Küçük bölgesel tüylenme varsa, kullanıcı hatası da olabilir (örneğin metal fermuar zedelenmesi). Ancak yok, daha büyük bölgesel tüylenme varsa, kumaş kalitesinden olabilir.
İmzanızda A7 Octavia yazmışsınız....!?

Çevrimdışı Erbil.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Şu anda paylaşmadım ama daha sonra olabilir.ama sürücü kolltugunun sol alt tarafında.sürücü hatası diyecekleri belli sevisin ama ben inip binerken dahi yavaş ve dikkat ederek binerim.titiz birisiyim yani.octavia almayı düşündüğüm için öyle yazdım.

Çevrimdışı octavia7_

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erbil.;530977
Aracınızın içi bej mi siyah mı?ben siyah düşünüyorum çocuk olduğu için.sizce doğru mu düşünüyorum

içi bej.. ferahlık filan katıyor ama çok titiz davranılması gerekiyor dediğim gibi 10 ayda 3 kere temizledim.. bej renk ferah insanı boğmuyor ufak halı tarzı bişeyler koyarak idare edebilirsiniz veya kılıf ile..

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
18 aydır bej renk döşeme kullanıyorum. Herhangi bir yıpranma olmadı. Ayrıca şahsi fikrim siyah döşemenin daha çok kir gösterdiği yönünde. Ayrıca bej renk çok ferah duruyor. Tavsiye ederim.

Çevrimdışı J.Marston

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Aracım 12. Aylık şöför koltuğunda iplik atması  oluştu 15.000 bakıma girdiğinde söyledim. Fotoğrafını çekip garantiye başvurduklarını söylediler haber bekliyorum.

Çevrimdışı Erbil.

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aslında bende bir tane iplik atmasi da oldu.kendim yerine soktum.yıpranmaya da bir şey yapacaklarını sanmıyorum açıkçası.

Çevrimdışı kcan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Emre14

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bende 2013 model octavia var 52binde (38binde aldim) bende ikinci el aldım şoför koltuğunda ufak renk solmasi var onun içinde arabadan vazgeçmedim açıkçası