škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabişlerimizin En Güzel Resimlerini Paylaşalım..Maşallah Demeyi Unutmadan

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. Hepinizin arabası birbirinden güzel. Maşallah diyorum. Önümüzdeki ay Fabia siparişi vereceğim. Renk konusunda çok kararsız kaldım. Önce ralli yeşili istiyordum, sonra yariş mavisi çeldi aklımı. Ancak ülke gerçeklerini de unutmamak lazım. Ben vurmasam bile park halinde birisi kesin dokunduracak/sürtecek/ya da bir vesileyle hafif şekilde çizilecek. Ralli yeşili ve yarış mavisi renklerinin bakımı sıkıntılı. Kuş pisliği vs. durumlarda hemen temizlemek lazım, rötuşu da zor bu tip renklerin. Beyaz renk hem bakımı, hem kir göstermemesi, hem de sıcaklarda iyi oluyor.

Sizlerin aracı ne renk? Ay beyazı ya da lazer beyazı olan var mı aramızda? Tüm gördüğüm renkler şeker beyazı gibi. Yorumlarınızı ve fotoğraflarınızı bekliyorum =)
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2016, 12:43:03 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim yarış mavisi araç hiç bir özel koruma yaptırmadım. Kuş pislediği zaman ıslak mendille siliyorum oda senede 2-3 kez oldu. Fırça kullanmıyorum süngerle sadece ve boya ilk günkü gibi bakımı hiçte zor değil şuanlık. Yazın kapalı garajda kışın dışarda duruyor. Renktende gayet memnunum bence düşünebilirsiniz

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;586155
Benim yarış mavisi araç hiç bir özel koruma yaptırmadım. Kuş pislediği zaman ıslak mendille siliyorum oda senede 2-3 kez oldu. Fırça kullanmıyorum süngerle sadece ve boya ilk günkü gibi bakımı hiçte zor değil şuanlık. Yazın kapalı garajda kışın dışarda duruyor. Renktende gayet memnunum bence düşünebilirsiniz

Teşekkür ederim yorumunuz için. Ankara Bahçelievler'de oturuyorum. Malum her yer ağaç, evimin yanı da Anıtkabir. Kapalı otoparkımız da  yok. Ne zaman araba yıkatsam kuşlar sağ olsunlar, pek rahat bırakmıyorlar arabamızı :D

Yarış mavisi benim de hoşuma gidiyor. 20 gün daha düşüneceğim sanırım.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yarış mavisi çok dikkat çeken bir renk. Petrolde araba yıkarken önce bi ileri  bir geri gidip arabayı süzerler sonra renk orjinal mi yoksa siz mi boyattınız diye sorarlar ardından klasik soru kaç yakıyor ve kaça aldınız ? :) Park ettiğiniz yer genelde gölgeyse kuş pisliğide zarar vermez. İnşAllah en hayırlısı olur şimdiden hayırlı olsun :)

frknkpt

• Ziyaretçi
Buda benimki :) Ön tamponun altında çok az bir siyahlık var rötuş boyası ile düzelirmi beyler ? Birde Maşallah diyelim :) kazasız belasız inşallah..

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
@frknkpt Maşallah Kazasız Belasız güzel günlerde kullanın. :gaz:

Rötuş boya ile düzelir tabi, beyazın en güzel tarafı boya çok sırıtmıyor.

Benimde 1 hafta oldu alalı aynı renk 1.2 TSI DSG Style .
« Son Düzenleme: 31 Ağustos 2016, 15:11:04 Gönderen: Corvette. »

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Corvette.;588648
@frknkpt Maşallah Kazasız Belasız güzel günlerde kullanın. :gaz:

Rötuş boya ile düzelir tabi, beyazın en güzel tarafı boya çok sırıtmıyor.

Benimde 1 hafta oldu alalı aynı renk 1.2 TSI DSG Style .

Resim attınızmı ? Hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588653
Resim attınızmı ? Hayırlı olsun kazasız belasız binin inşallah

Teşekkür ederim sağolun yok atmadım, Pek forumlara atmayı düşünmüyorum :lol: Başka bir popüler forumda foto atan kaza yapıyordu :lol:

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Corvette.;588663
Teşekkür ederim sağolun yok atmadım, Pek forumlara atmayı düşünmüyorum :lol: Başka bir popüler forumda foto atan kaza yapıyordu :lol:

Eyvah siliyim attım bu sabah :p:) Allah kaza bela vermesin inşallah göze gelmemek lazım bu araçlar çok dikkat çekiyor gittiğim her yerde herkes soruyor ediyor. Maşallah da demiyor kimse zorla dedirtiyorum. :dede::dede:

Çevrimdışı Corvette.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588665
Eyvah siliyim attım bu sabah :p:) Allah kaza bela vermesin inşallah göze gelmemek lazım bu araçlar çok dikkat çekiyor gittiğim her yerde herkes soruyor ediyor. Maşallah da demiyor kimse zorla dedirtiyorum. :dede::dede:

Aynen çok dikkat çekiyor. Nazar boncuğunu arabadan eksik etmemek lazım.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588643
Buda benimki :) Ön tamponun altında çok az bir siyahlık var rötuş boyası ile düzelirmi beyler ? Birde Maşallah diyelim :) kazasız belasız inşallah..

Maşallah hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın..:) evet belli belirsiz bir siyahlık var..boya kavlamış değilse eğer pastayla çıkarılabilir..eğer kavlamışsa rötuş atabilirsiniz belli bile olmaz kapatır oarayı..;)

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;588643

Hayırlı olsun. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Rengi şeker beyazı mı?