škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 küçük dokunuşlar

kaleli17 · 138 · 37154

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tolgakoroglu

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;548077
dipart sprey boya ile boya yapıldı.

kendin yaptın sanırım işlem adımlarını fotoğraflarını çektin mi? Jantlarını boyarken çektiğini gördüm.

affına sığınarak nacizane fikrim olacak

şurdaki gibi yarış çizgileri tabi sen sadece bunu siyah düşünebilirsin ve aynalarırda tamamen siyah olabilir.

Saygılarımla el emeğine zevkine sağlık

Çevrimdışı mehmetniyazi61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tolga abi  bu konudada çalışmalarım var fakat havaların ısınmasını bekleyeceğiz. soğuk havalarda sıkıntılı olabiliyor bu işlemler. aklımdaki projenin resimlerini yükleyeceğim.

İşte projem;
« Son Düzenleme: 17 Aralık 2015, 10:45:55 Gönderen: mehmetniyazi61 »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bunlarda aliexpres den vermiş olduğum sparişler.

« Son Düzenleme: 17 Aralık 2015, 10:46:35 Gönderen: mehmetniyazi61 »

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;548077
dipart sprey boya ile boya yapıldı.

Vallahi elinize sağlık. Ne güzel işler çıkartıyorsunuz ya. Kendim uygulamış gibi fikir ediniyorum sayenizde. Kazasız belasız binin inşallah.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam gerçekten güzel işler çıkartıyorsunuz ellerinize sağlık ancak arabayı yapıştırmalarla doldurmak bir sure sonra gozunuzu sıkabilir ve sade fabialar daha çok hoşunuza gidebilir...birde 1.0 araca vrs logosu gereksiz gibi bende düşündüm alsam mı diye ama motor vrs olmadıktan sonra :)

Onun dışında kapı çıtaları direksiyon halkası ve fosforlu şey çok güzel :) güle güle kullanın :)

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: msslm;548284
Hocam gerçekten güzel işler çıkartıyorsunuz ellerinize sağlık ancak arabayı yapıştırmalarla doldurmak bir sure sonra gozunuzu sıkabilir ve sade fabialar daha çok hoşunuza gidebilir...birde 1.0 araca vrs logosu gereksiz gibi bende düşündüm alsam mı diye ama motor vrs olmadıktan sonra :)

Onun dışında kapı çıtaları direksiyon halkası ve fosforlu şey çok güzel :) güle güle kullanın :)

yapıştırma düşünmüyorum zaten , jantlara uygulamış olduğum dipart boya ile yapmayı düşünüyorum. yan kapıların altını zaten planlamıyorum sadece kaput ve aynaları kaplayabilirim dipart boya ile.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Onun dışında kapı çıtaları direksiyon halkası ve fosforlu şey çok güzel :) güle güle kullanın :)[/QUOTE
 wrs nin ne olduğunu biz biliyoruz :D arabada ne motor olduğunuda biliyoruz sadece kattığı şıklık yeter diye düşünüyorum dışardan w rs olduğunu sananda olabilir, o da sorun değil benim için.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetniyazi61;548315

Onun dışında kapı çıtaları direksiyon halkası ve fosforlu şey çok güzel :) güle güle kullanın :)[/QUOTE
 wrs nin ne olduğunu biz biliyoruz :D arabada ne motor olduğunuda biliyoruz sadece kattığı şıklık yeter diye düşünüyorum dışardan w rs olduğunu sananda olabilir, o da sorun değil benim için.

Haklısınız hocam şık gorunuyor Allah var :)

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba bu konunun önceki sayfalarında bazı arkadaşlar fabia 3 araçlarının plaka aydınlatmasına arıza ışığı yakmayan canbus özellikli dipsiz led ampul taktıklarını ve kodlama vs herhangi bir şey yapmadan arıza ışığı yakmadığını belirtmişler fakat photon marka dahil birçok markanın canbus özellikli en iyi led ampullerini denedim araç hepsinde de arıza ışığı yakıyor önceki sayfalarda bu sorunu yaşamadan ve herhangi bir kodlama yapmadan plakalarını led yapan arkadaşlar hangi marka ve model ampulü alıp kullandıklarını belirtirlerse çok makbule geçer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;552422
Merhaba bu konunun önceki sayfalarında bazı arkadaşlar fabia 3 araçlarının plaka aydınlatmasına arıza ışığı yakmayan canbus özellikli dipsiz led ampul taktıklarını ve kodlama vs herhangi bir şey yapmadan arıza ışığı yakmadığını belirtmişler fakat photon marka dahil birçok markanın canbus özellikli en iyi led ampullerini denedim araç hepsinde de arıza ışığı yakıyor önceki sayfalarda bu sorunu yaşamadan ve herhangi bir kodlama yapmadan plakalarını led yapan arkadaşlar hangi marka ve model ampulü alıp kullandıklarını belirtirlerse çok makbule geçer

bende merak ediyorum ışık yakmayanlar hangi marka model fakat ışık yaksada kodlayarak çözebilecek arkadaş var. plaka aydınlatmaya giden akımı ayarlıyor 2*6v şeklinde takılan modele göre.

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kaleli17;552612
http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/12-ledli-w5w-dipsiz-t10-beyaz-canbus-2adet-s1302-178895535 budur arkadaşlar...

Belirttiğiniz bu ledleri aldım taktım Hasan Bey bunlar da arıza ışığı yaktı ne yazık ki:(

Çevrimdışı Alcanzar

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BL@DE;552422

Üstat ben sanayide elektrik malzeme satıcısına gittim. Daha önce takmamıştı ancak deneyip taktı. Hiç markasına bakmak aklıma gelmedi ama arıza ışığı yakmadı. Zaten yaksaydı da kodlayamazdım çünkü Konya'da henüz VAGCOM kablosuyla kodlamaya ikna edebildiğim kimse olmadı açıkçası. Tekrar sanayiye yolum düşerse öğrenir bildiririm inşallah.

Çevrimdışı BL@DE

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Merhaba haluk bey ben birçok farklı model led ampul aldım denedim en son hasan bey'in kullandığı ve arıza yakmayan ampulüde alıp taktım ama nafile bizim octavia'da aynısını yapmıştı kodlatmadan led takamamıştım belkide fabialarda ambition ve style donanım araçlarda fark oluyordur bu arıza ışığı olayında bizim fabia style donanım ve her led ampule arıza yakıyor denemediğim kalmadı kodlamak şart bu iş için gibi gözüküyor kodlamak içinde octavialara olan vag com kablosu olmuyor açmıyor araç kendini en son kablo gerekli oda ayrı bir masraf ve bulmak sıkıntı o yüzden aydınlatmasını hiç beğenmesemde beyaz ampul ile yola devam edeceğim.
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 13:12:15 Gönderen: BL@DE »

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piano black logo halkası da çin den geldi ������
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 18:38:05 Gönderen: mehmetniyazi61 »