škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb 3 hangi renk seçerdiniz

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün kapuçino beji gördüm prestij model ledleri filanda yanıyordu farları da açmış hava yeni kararmaya başlıyordu muhteşem bi arabaydı...yani klasik olmayan renklere binmek lazım öyle arabada tam audi a7 havasında idi araba

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdi renk için fazladan 1400 tl veremem derseniz tabiki beyaz. Zira yarın arabayı satrken kimse bu araba metalik deyip fazla fiyat vermiyor. Ama ben illaki renk farkı vercem derseniz bence siyah çünkü iyi bir cam filmiyle trafikte size pozitif ayrımcılık sağlıyor. Kimse arıza çıkarmıyor. Böyle mafyavari bir havası oluyor:)Öte yandan business gri de çok yakışıyor  hani.

Romario87

• Ziyaretçi
ben Ay beyazı (metalik) aldım.  memnunum. daha önce ki 3 arabamda siyahdı. arkadaşın dediği gibi havası oluyor dikkat çekiyor özellikle film li . ama ama ama  temizliğinden usandım. hergün hergün toz kir leke.  siyah güzel ama zor bir renk. tercih edilirse siyah havalı olur ama temizlik için ve tercih edilme derseniz gri ve beyaz genelde daha çok kullanılıyor

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Rosso Brunello Namı değer Rosso Kırmızısı ya da VW'deki adıyla Nar Kırmızısı artık 2016 itibarıyla üretilmeyecekmiş arkadaşlar. Octavia'daki Race Blue olsaymış keşke, resmen Audi gibi Grinin tonlarına kaldık. :D

Çevrimdışı mühendis06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ankette beyazların toplamı mavilerin toplamı rosso kırmızı siyah bej ve business ağır basmış :)

Çevrimdışı Sck58

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Beyaza kapora verdık snradan business gri aldk baska bayiden iyikide almışız beyazın artık hiç bir havası kalmadı dağ daş beyaz araç dolu rente car arabası oldu artık beyaz

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Beyaz da opak olanlarda vernik atması var metalikten şaşmamak lazım

Çevrimdışı Birader

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkes beğendiği rengi yazar ama yine de gider beyaz alır :)

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2018, 09:10:51 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence de Octavia, Superb, Kodiaq ve Karoq'ta en güzel renk Metal Gri Metalik. Benim aracım da bu renk. Keşke ülkemizde beyaza bu kadar talep olmasa da biraz daha renkli araç görebilsek yollarda. Skoda ürettiği beyaz arabaların herhalde tamamını Türkiye'ye gönderiyor. :)

Çevrimdışı meminatli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
mrb.acaba lav mavisi aracı olan var mı.resim atabilir mi rengi konusunda tam emin olamadım