škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabişimi satıyorum

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar. 5 yıldır kahrımızı çeken fabia yı satlığa çıkardım. ufak tefek sorunlar dışında hiç üzmedi. ilk gözağrımdan ayrılmak biraz zor olacak ama vakti geldi. ilanda 21.750 ama en son 21 e vermeyi düşünüyorum.sizce fiyat nasıl  20 bine pazarlık eden oldu ama vermedim adam megan 1 160 bin km de ki arabaya 23bin veriyor buna 20 bini çok görüyor.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-temiz-lpg-li-fabia-223990447/detay/

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun inşallah.Almak istediğiniz araçlar da iyi tercih. Zamanı gelince bende büyük sedan bir araç düşünüyorum.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
teşekkür ederim dostum. Allah hayırlısını nasip etsin sizede.

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Gri-beyaz vb. dışındaki renkler Türkiye de pek tutulmadığı için fiyat düşüyor hocam. Biz de zamanında kırmızı bir transporter satmıştık oradan biliyorum.
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 21:56:34 Gönderen: srdr4270 »

Çevrimdışı ukalabukalemun

• Beyaz İnci
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;526427
Gri-beyaz vb.renkler Türkiye de pek tutulmadığı için fiyat düşüyor hocam. İnsanlar rengi tutulan  olsun kmsi 200 bin olsun  diyor.

Bu düşünceye katılmıyorum.Aracın km si ve durumu belli eder piyasayı...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fiyatı iyi, aciliyeti yoksa beklersen 21 e gider.  HB olsaydı daha çabuk satılırdı. Hayırlı satışlar..

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim special e 2 kez 23.000 tl teklif geldi satmak istemedim beklerseniz kesin satılır yerine ne almayı düşünüyorsunuz fabia I çok kaliteli bir araç sınıf atlamayacaksanız satmak pek doğru olmaz şahsen ben honda accord düşünüyorum bir sonraki aracım olarak bu hedefime ulaşmadıkça fabia I den pek kolay vazgeçmem kendi sınıfının ve yaşının ve hatta bugün bile pek çok arabadan kaliteli araba heleki son gezimde 1300 km de 200 tl lik lpg harcadığını görünce kolay kolay vazgemeyeceğimi anladım dün arkadaşımın dacia lodgy aracını kullandım plastik kalitesi inanılmaz zayıftı cam açma kapama düğmeleri bile çocuğun oyuncakları kalitesindeydi fabia gerçekten de special bir araç modeli gibi alman araba yapmış bırakalım millet clioya albeaya accent eraya hatta lineaya binsin bizde fabianın kalitesini ucuza yaşayalım uyandırmayın arkadaşları...
« Son Düzenleme: 05 Ağustos 2015, 14:53:36 Gönderen: trio »

Çevrimdışı Anatolia

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: srdr4270;526427
Gri-beyaz vb.renkler Türkiye de pek tutulmadığı için fiyat düşüyor hocam. İnsanlar rengi tutulan olsun kmsi 200 bin olsun diyor.
türkiyedeki araçların %63'ü beyaz tutulmuyor derken karıştırdın herhalde tutuluyor dicektin sanırım

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Benim demek istediğim bu temizlikte araç beyaz veya gri olsaydı fiyatı 2 bin lira daha yukarıda olurdu. Aracınızı kötülemedim yanlış anlamayınız beni bizimde başımızdan bir kırmızı araç geçti arabayı zor sattık.

Çevrimdışı sistem6516

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Türkiyede en çok tutulan araç beyaz, gümüş grisi dir. Diğer canlı renkler tutulmaz. Bence verdiğiniz rakam az . İyi düşünün . Aracın km az motoru sağlam ise 22 eder. Renult lar bu fiyatlara gidiyor. Dolar 2,8 oldu.  Benzin fiyatları düşüyor. Brent petrol 48 dolara iniyor. Araba fiyatları yukar çıkacak böyle gitmez.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sistem6516;526484
Türkiyede en çok tutulan araç beyaz, gümüş grisi dir. Diğer canlı renkler tutulmaz. Bence verdiğiniz rakam az . İyi düşünün . Aracın km az motoru sağlam ise 22 eder. Renult lar bu fiyatlara gidiyor. Dolar 2,8 oldu.  Benzin fiyatları düşüyor. Brent petrol 48 dolara iniyor. Araba fiyatları yukar çıkacak böyle gitmez.

21 e satsam öper başıma korum. motorda falan sıkıntı yok dışında çizik çok. 1 hafta oldu 3-5 kişi dışında ilgilenen yok. acele etmeye de gerek yok ekime kadar vakti var.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;526430
Fiyatı iyi, aciliyeti yoksa beklersen 21 e gider.  HB olsaydı daha çabuk satılırdı. Hayırlı satışlar..

hb araba hevesi alıncaya kadar iyi ama sedanın kullanışlığı bambaşka. gören bagaja hayran kalıyor. fabianın boyutuna göre bagajı muazzam ve çok ta işe yarıyor.

Çevrimdışı srdr4270

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ukalabukalemun;526428
Bu düşünceye katılmıyorum.Aracın km si ve durumu belli eder piyasayı...

Hocam başımızdan geçti oradan biliyorum durumu. 30bin kmde aldığımız Transporter sattık geçen sene. Eşek ölüsü gibi t4ler 18 binlere giderken Kırmızı olduğu için temiz olmasına rağmen ucuza verdik :(

Çevrimdışı onuroktay

• FabiaLovers
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.onuroktay.com
SA

Bence fiyatı düşük hocam biraz daha yükseltir 100 bin km 'de yazık olur.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dün de biriyle pazarlık ettik  20 bin verdi ama vermedim. acele etmeye hiç gerek yok.